• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

16. januára 2017 
a neveriiiim ... oni nas vypoculi a zajtra bude Bajza aj pracovat v ordinacii. :astonished:
10. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako Ivana vyhodila Kubka z domu, hustééé :slight_smile:
10. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ste tu pisali, ze by mala angie viac kocikovat a dnes isla s kocikom von :grinning:
10. mar 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ...aj ja som na to hned myslela :slight_smile: asi nam reziser cita myslienky :slight_smile: no dnes to bolo zajimaveee...Emilko nam ziarlil chudacisko stary -uz sa naozaj nudia ti dochodcovia :grinning: Engie sa hra kto vie na co, uz je rovnako prispata ako Karol. Normalne mi tam prestala vadit Agata [ale jej to trvalo}No a Ivanka to zaklincovala ,najskor vyhodila mamicku a teraz aj muza :slight_smile: husteeee
10. mar 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to musim kuknut este raz, lebo som polovicku nevidela :sweat_smile:

ale niekto tu pisal, ze nase prispevky citaju a panelak trosku prisposobuje nasim poziadavkam :grinning: :grinning:
aj luciu sme ti ofrflavali, ze jake ma vlasy a jak je oblecena a zrazu dalsi den bola zmena u nej k lepsiemu :grinning:
10. mar 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak Ivanke ostala Vierka ...
10. mar 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angie sa ako pousmiala ked vydela ten nápis a ked Karol prišiel som čakala že mu skočí kolo krku :zipper_mouth: Karol by sa nemal tolko vtierať,dolieza hore dole ako trtko,nech dá pauzu a ona príde za ním :slight_smile: teda to si len myslim,za mnou keby mm takto lozil tak som aj ja zuriva :grinning:
11. mar 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ma Angelika meniny,tak sa hádam Imro buchne po vrecku :grinning:
11. mar 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeže je imro, ved včera vôbec nebol?.. a včera som si všimla zase milankove zuby, on ich vystrkuje aj ked nepije ... a ivanka premudra, už nevie čo so sebou :unamused:

zuzitka máš pravdu s angie a kočíkom ... scenárista asi chodí na MK :grinning:
11. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím, že nás tu určite čítajú... veď už aj minule, keď tu niekto prirovnal angeliku k mr.beenovej frajerke, tak to potom bolo v článku o nej :sunglasses:
11. mar 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi preto dala lucia milankovi kopačky a budú len kamci
11. mar 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ten prsteň včera?? :slight_smile:
isto ho zase nejako odmietne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten prsten od neho som nepochopila :confused: ... jedine žeby sa začal báť že na starobu ostane sám a berie čo život ponúka
11. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude isto "len tak"
11. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka ved imro tam pospevoval"ja sa dnes dopolunia žením......."
11. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivana to prehnala s tou konfrontáciou :confounded: angie nevie asi čo chce,inak ten napis ma prekvapil :wink: no a o čo ide kordiakovi s tym prsteňom? no a lucia,jeden sex v mesiaci by mi asi nestačil :grinning: :grinning: bože,ved sa k sebe nehodia.Mám rada ako sa bavia medzi sebou blichárovci :grinning: a zuzana no comment,trápna..."dúfam,že si sa do mna nezamiloval?" a v tom počasí aká sa robí úžasná :sweat_smile: a pukačka sa chce pomstiť mužovi s michalom?
11. mar 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove aka pukačka?????????? :confused: :confused:
11. mar 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved vondráčková čo nosí na hlave tú kilovú pukačku,si si nevšimla?musí ju z nej bolieť hlava aj chrbtica :grinning:
11. mar 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:veru nevšimla
11. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi nehovor,nedá sa prehliadnuť :grinning:
11. mar 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si musím pozreť opakovčku, som ho nevidela, díka eva

neviem mám taký tušák že nás len naťahujú a vondráčková s bajzom nič mať nebude ... a zuzka si verí, že sa mladý do nej zamiloval, keby tak vedela že ju chcel len potiahnuť
11. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste panelacky?ako sa vam dnes pacilo?inak to umrtie ze niekto umrie v panelaku nemalo to byt na to dieta co Bajzovi umrelo pri porode?ja si myslim len.neviem.a inak zajtra o 17.30 bude v promi novinach Kordiak.tak sledovat.
11. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, dajte v skratke co sa dnes udialo, bola som mimo telky. Dakujem
11. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby az teraz som si vsimla,ze je tu taka tema.to aj ja sem patrim aj ja som taka nadrzana na panelak :grinning:

egyptanka dnes sa nic take nestalo.kordiat poslal svoju sestru do ... jarmila povedala ivane ze jej jakub zavadza v jej byte,zuzane sa v praci dari,nieaky sponzor bude pre pocasie kvoli nej,kordiakovho otca zasiahla financna kriza.inak nic vynimocne sa nestalo :wink: :wink:
11. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ni dnes to bolo take nic moc. ja stale cakam ci bajza skoci na pukackovu, svehlovu, alebo na bajzovu a chvalne by mohla jedna z nich s nim otehotniet. tolko uz ma deti ze jedno hore dole nie.
11. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co kordiak s tym prstenom?
11. mar 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia mu ho vratila, ze to nemoze prijat, ze sa to nehodi v ich situacii, povedala, ze sa mozno niekto objavi, kto si ten prsten zasluzi viac a vstupila do baru agata ...

... tak bol nasrany, lebo hned bola scenka, jak sa dovalila marta ku kordiakovi a ten ju vyhodil :sweat_smile: ze nech ho nech na pokoji :grinning:
11. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostal košom tuším...
11. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a angie s karolom uz su okej. uz zase byva doma ... len mu povedala, ze sa vsetko udialo tak rychlo, a ze si nie je ista, ci ho miluje

blicharovci ... janka si uz tyka s tym albertom, emil to nevie predychat :grinning:

dinduska asi ostatne spomenula :wink:
11. mar 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda tá Brychtová mi tam nesedí,správa sa ako rozmaznane decko :angry: mohli by prísť na to ,že sa milili a nie su su
rodenci a letela by odkial prišla :wink:
angie by sa mohla zamilovat do karola 2. x,ja sa tiež vždy odmilujem ked ma mm n.....e :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok