Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

claudinka
21. mar 2009

ja som to hned uhadla, ze telku mu kupi 😀 😀

krasuliak
21. mar 2009

no telka potesi 😎 😎 😎 niekedy viac ako sex 😀 😀 ale nie taram 😀 😀

maca793
21. mar 2009

ahojte ako pokračuje panelák? ja som tento týždeň nesledovala, lebo som bola taká unavená, že som telku nepozerala 😔
ako sa vyriešila situácia s Vierkou a Kubom? 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
22. mar 2009

macka, kukám že kočky dnes oslavujú ... tak všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

Vierka dala výpoved, tak Ivanka povedala, že ak sa nevráti, tak pôjde na materskú Kubo ... ten prosil mamu, nech presvedčí Vierku aby sa vrátila

mikalove
22. mar 2009

a čo to na konci michal so sestričkou?, myslíte si,že si spolu začnú? 😕

mamartinka
22. mar 2009

ahojte.viem ze to tu nepatri ale ako sa tesite dnes na ako som prezil?budete pozerat?ja som nato zvedava co to bude zac.

mikalove
22. mar 2009

no tak ja určite budem,už na to dlho čakám,som zvedavá,mám rada tych hercov čo mtam budú z paneláku a ordinacie 😵

honey023
22. mar 2009

mamartinka: aj diskusiu si založila 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mamartinka
23. mar 2009

ano zalozila som diskusiu.a viete o tom ze v panelaku bude hrat aj Cmorik?

veronikahel
23. mar 2009

hej, hej, bolo to niekde. mal by tam hrať myslím Zuzaninho hosťa v rannom vysielaní...

veronikahel
23. mar 2009

a mikalove myslim, že k michalovi a pukacke niekto nabehne a vyruší ich 😀 alebo možno scenáristi fakt prekvapia a bude niečo 😀

eva7780
23. mar 2009

no možno dáka tehulka tesne pred porodom 😉

iinuska
23. mar 2009

No idem teda pozerat 🙂

eva7780
23. mar 2009

no nevravela som Marta išla bonzovať tatkovi,taká kkoza,joj ako ju neznášam 😠

zuzitka
23. mar 2009

marta je hrozna ...... 😝

karol jaky bol stastny z tej plazmy 😀 😀

honey023
23. mar 2009

Jarmilka si začína podozrivo rozumieť s Vierkou 😀 a Sára hneď zrušila Julku (keď som zbadala Zuzku Mauréry a Heňu, hneď ma napadol včerajší seriál - Ako som prežil), podľa mňa bude Sára donášať tomu šéfovi a Fodrász bol aký vysratý z Michala 🙂

zuzitka
23. mar 2009

noooo ... o co ide mamicke? preco ja tak mila na vierku? 😅

mamartinka
23. mar 2009

Kordiak akeho Facana dostal od otca.no mamicka zajtra prezradi toho najomnika.som vravela ze to je Pastier.a Pan Emil.moc mu to nevislo z Albertkom.som zvedava aku kocku prenho najde.a na Zuzanu a Luciu co hovorite?aku debatu nahodili.inak o chvilu bude Zuzana vo Webmastri.

veronikahel
24. mar 2009

a nebude ten mamičkin muž, director? 🙂
vedľajšia postava, čo má zomrieť, možno bude aj Marta, keď tak lezie na nervy 😝
mamičke sa možno Vierka pozdáva viac ako Ivanka...

mamartinka
24. mar 2009

veronikahel ten Mamickin muz je Pan Pastier.bolo to vcera na dnes v ukazke.a nezda sa vam ze vcera ako Kubko prisiel z Ivankou s poradne ze je ostrihany?A Terezka uz ma 6 kil.

womenne
24. mar 2009

Ahojte konečne som dopozerala všetke časti som bola v nemocke s malymi.Už som chcela pisat že kam sa podel Imro ale potom sa objavil,teda tiež by ma zaujimalo kto donaša Marte,a tam ma niekto zomriet?????

mikalove
24. mar 2009

Aj ja som zvedava kto donáša na milana,mamička s virkou su aké kamaratky 😉

eva7780
24. mar 2009

nedonáša náhodou Agáta?nik iný ma nenapadá 😕 mikalove to vieš,Vierka ju počúva a je takmer ticho,zato Ivanka stále papuluje 😀

mikalove
24. mar 2009

žebyy??to ma nenapadlo,myslím,že hociktorá ina by sa páčila mamičke viac než ivana 😀

eva7780
24. mar 2009

moc na výber tam nemáš 😉 chudak Milanko,neviem na čo doletela tá jeho nevlastná matka,pomaly to budú riešiť ajj sesternice z druhého kolena 😀

mamartinka
24. mar 2009

akurat teraz v Novinach rozpraval Marian Miezga.Michal Bajza.ma rad bandzizampink.

hasleerka
24. mar 2009

a nie je tých 6kg na Terezku málo, musím kuknúť, koľko vážili asi tak moje babule

egyptanka
24. mar 2009

a vcera vo Webmastri Hena (Bajzova) prezradila, ze jej postavu caka nejaky vztah ... tipujem na riaditela telky.

hasleerka
24. mar 2009

ja som to chcela tiež počúvať, ale som zadrichmala pri tom