• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
ja som to hned uhadla, ze telku mu kupi :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no telka potesi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: niekedy viac ako sex :grinning: :grinning: ale nie taram :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako pokračuje panelák? ja som tento týždeň nesledovala, lebo som bola taká unavená, že som telku nepozerala :pensive:
ako sa vyriešila situácia s Vierkou a Kubom? :wink:
21. mar 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
22. mar 2009 o 12:01 • majdzy666
macka, kukám že kočky dnes oslavujú ... tak všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vierka dala výpoved, tak Ivanka povedala, že ak sa nevráti, tak pôjde na materskú Kubo ... ten prosil mamu, nech presvedčí Vierku aby sa vrátila
22. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo to na konci michal so sestričkou?, myslíte si,že si spolu začnú? :confused:
22. mar 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.viem ze to tu nepatri ale ako sa tesite dnes na ako som prezil?budete pozerat?ja som nato zvedava co to bude zac.
22. mar 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja určite budem,už na to dlho čakám,som zvedavá,mám rada tych hercov čo mtam budú z paneláku a ordinacie :dizzy_face:
22. mar 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zalozila som diskusiu.a viete o tom ze v panelaku bude hrat aj Cmorik?
23. mar 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej, bolo to niekde. mal by tam hrať myslím Zuzaninho hosťa v rannom vysielaní...
23. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mikalove myslim, že k michalovi a pukacke niekto nabehne a vyruší ich :grinning: alebo možno scenáristi fakt prekvapia a bude niečo :grinning:
23. mar 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no možno dáka tehulka tesne pred porodom :wink:
23. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem teda pozerat :slight_smile:
23. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevravela som Marta išla bonzovať tatkovi,taká kkoza,joj ako ju neznášam :angry:
23. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marta je hrozna ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

karol jaky bol stastny z tej plazmy :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarmilka si začína podozrivo rozumieť s Vierkou :grinning: a Sára hneď zrušila Julku (keď som zbadala Zuzku Mauréry a Heňu, hneď ma napadol včerajší seriál - Ako som prežil), podľa mňa bude Sára donášať tomu šéfovi a Fodrász bol aký vysratý z Michala :slight_smile:
23. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo ... o co ide mamicke? preco ja tak mila na vierku? :sweat_smile:
23. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kordiak akeho Facana dostal od otca.no mamicka zajtra prezradi toho najomnika.som vravela ze to je Pastier.a Pan Emil.moc mu to nevislo z Albertkom.som zvedava aku kocku prenho najde.a na Zuzanu a Luciu co hovorite?aku debatu nahodili.inak o chvilu bude Zuzana vo Webmastri.
23. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebude ten mamičkin muž, director? :slight_smile:
vedľajšia postava, čo má zomrieť, možno bude aj Marta, keď tak lezie na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mamičke sa možno Vierka pozdáva viac ako Ivanka...
24. mar 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronikahel ten Mamickin muz je Pan Pastier.bolo to vcera na dnes v ukazke.a nezda sa vam ze vcera ako Kubko prisiel z Ivankou s poradne ze je ostrihany?A Terezka uz ma 6 kil.
24. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte konečne som dopozerala všetke časti som bola v nemocke s malymi.Už som chcela pisat že kam sa podel Imro ale potom sa objavil,teda tiež by ma zaujimalo kto donaša Marte,a tam ma niekto zomriet?????
24. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som zvedava kto donáša na milana,mamička s virkou su aké kamaratky :wink:
24. mar 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedonáša náhodou Agáta?nik iný ma nenapadá :confused: mikalove to vieš,Vierka ju počúva a je takmer ticho,zato Ivanka stále papuluje :grinning:
24. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žebyy??to ma nenapadlo,myslím,že hociktorá ina by sa páčila mamičke viac než ivana :grinning:
24. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc na výber tam nemáš :wink: chudak Milanko,neviem na čo doletela tá jeho nevlastná matka,pomaly to budú riešiť ajj sesternice z druhého kolena :grinning:
24. mar 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat teraz v Novinach rozpraval Marian Miezga.Michal Bajza.ma rad bandzizampink.
24. mar 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie je tých 6kg na Terezku málo, musím kuknúť, koľko vážili asi tak moje babule
24. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vcera vo Webmastri Hena (Bajzova) prezradila, ze jej postavu caka nejaky vztah ... tipujem na riaditela telky.
24. mar 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to chcela tiež počúvať, ale som zadrichmala pri tom
24. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok