• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
no tak dnes je perfektna cast :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa tam deje??? :confused: :confused: :confused:
ja stale pozeram že prečo už nieje repriza a dnes je neskor sakriš :frowning2: takže podajte podrobne info :wink:
7. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda baby co hovorite na Ivanku a Michala?riadne sa nanho vrhla co?a pukajda ich nasla.a ze mate pjeknou exmanzelku.Bajza no ano peknu.a este Zuzana bude testovat a bude koniec.
7. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Emilko bol dobry.dobre odpalil Balazikovcou.a Zuza.boli tam ci neboli//.co myslite?Mazikovci co hrali za hru?
7. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Emilko to vyriešil rýchlo, jasne a stručne :grinning:
7. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka: hrali scrabble, je to super hra, ale dá sa pritom aj dobre pohádať :slight_smile:
7. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scrabble.to som este nepocula.to sa da bezne kupit barz kde?vypadalo to zaujimave.
7. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to dobre hra, dostat bezne v hrackarstvach, len treba mat dobru slovnu zasobu :wink: :slight_smile: nie ako Karol :grinning:
7. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, Ivana a Bajza, nemyslela som, ze to az takto dopadne...
7. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bolo dobre.a Angie zo slovnikom.ze brdo co to je. :grinning:
7. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo dá sa to kúpiť napr. vo veľkých supermarketoch, v hračkárstvach a ešte neviem kde :slight_smile: a je to zaujímavá hra, pravidlá sa dajú rýchle naučiť a je to veľmi dobré na rozvíjanie slovnej zásoby. Hlavne, keď sa stretne dobrá partia po večeroch sa dá pritom aj dobre zasmiať (ale aj pohádať aj Karol bol s Angie nervózny :slight_smile: ) ...inak je to teraz dosť in a hlavne v predošlých rokoch to nabralo na veľkej popularite.
7. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emilko nemal chybu, na drzáka sa opýtal ... crable mali tuším aj v dráčiku, žeby sme aj my také niečo zakúpili
a ivanka sa mi totálne sprotivila
7. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scrabble je super hra, my ju s manzelom hravame pomerne casto :wink: ... Ivanka si to rozdavala s Bajzom a Kubko cely poondeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Lucia bola dobra v bare, ked sa rozpravala so Zuzanou ked jej prisla sms od exmanzela, ten si asi pomylil adresata, podla mna ju chcel poslat Ivane :grinning:
7. apr 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aj mna napadlo že ju chcel poslať ivane, ale ešte som rozmýšlala či nemá pocit viny a preto to poslal zuzane
7. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano hasleerka, aj to je moznost ... Bajza ma celkom slusny chaos v hlavke ... slusny jazz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubovi to pasovalo s malou,ked jej čítal knižku :slight_smile:od Ivany som čakala že sa vrhne hned k malej,to ma trošku prekvapilo,a Zuza.....čo dodať?možno nebudú // a ona pojde za Michalom,nech ju pokuká,ked bude agáta strážiť deti :confused: možno dáka cysta,alebo čo :confused:
a pri scrable by sme sa asi povadili aj my :grinning:
8. apr 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no včera sa konečne niečo dialo,ivana ma prekvapila,že sa vyspala s tym michalom ani dieťa ju nezaujímalo,kde je a čo je s ním :frowning2: a čo ten test?? :confused: :confused: Emilko zabodoval :grinning: :grinning: chudak milan ako ho ohovaraju že spava s martou :grinning: :grinning: Karol by poriadne doplnil slovník :grinning: bola to dobrá časť
8. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som dopozerala fakt Ivana je čudna malokedy drži malu na rukach taka karieristka :fearful: S Michalom ma teda prekvapila ale najlepšia bola pukačka :sweat_smile: a kam pojde Zuzana tak na to som zvedava aj ja.
každy den byva panelka o 21.30 alebo len pondelky??
8. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womenne: pondelok, stredu a piatok je o osmej a utorok a stvrtok je o pol desiatej
8. apr 2009 o 09:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha dikes :wink:
8. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po vcerajsku sa mi Ivana zhnusila ... stratila akykolkvek moralny kredit.
ja si myslim, ze to scenaristi uz trocha prehanaju nerealnymi situaciami.
8. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved zuzana pôjde moderovat tu akciu, nie? :confused: a aj ta sa jej nema vydarit...
8. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo myslíte ako odpovie Ivana jakubovi,ked sa jej pýtal že kde spala?? :confused: a som zvedavá na pukačku,bude asi poriadne sklamaná,už nebudú buchty každé ráno :grinning:
8. apr 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno povie že v aute na parkovisku :wink:
8. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len keby jej kukol na tachometer kolko koliečik si po tom parkovisku musela dať,ked tolko najazdila :grinning:
8. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom jazdila po Blave(alebo kde bývajú)celú noc a teraz je strašne unavená :grinning: tak Kubo bude nadalej opatrovať Terezku,nech sa ide Ivanka vyspinkať
8. apr 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
// no a sú tam,teraz čo? :confused:
8. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: no odpadnem :confused:
8. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no imro to zase domotá,chudák milan :grinning:
8. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emilko je dobryy :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok