Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

miska001
7. máj 2009

mlady fodras aky škodak 😝 😀 😀

eva7780
7. máj 2009

tá Janka je dobrá sekera,Emilko by jej to mal dakedy vratiť 😉

mamartinka
7. máj 2009

co hovorite na Agatu a Kordiaka?a mamicka pride uz z novym ctitelom.Ivana bola dobra z direktorom.dala mu to zasa.

dadulka19
7. máj 2009

trapka Magda 😀 😀 😀
Janka ma prestáva baviť 😖 ...a ten chlápek v obchode 😝 ,netvrdí on doma,že chodí do práce a zatiaľ celý ten čas vysedáva u Agáty?..žeby ho vyhodili z tej práce,ale doma to povedať nechce?... 😎 😎 😎
..a ten Imro bol dobrý,že mňa by žiadna pekná nechcela 😀 😀 😀

hasleerka
7. máj 2009

nestihla som začiatok, čo povedal karol milanovi

mamartinka
7. máj 2009

a este Kordiak ako Martu ucil balit chlapov.no bomba

zuzitka
7. máj 2009

ja tiež nechápem toho chlápka, že zje tresku a číta noviny v obchode 6 hodín 😖

nevidela som začiatok ani ja ...

leva
8. máj 2009

Karol mi lezie dobre na nervy,ta jeho ziarlivost je uz nehorazna.Vcera vynadal Milanovi bezdovodne,vraj co tam hlada a ze keby to bolo na nom tak krsny otec neni 😝

mikalove
8. máj 2009

toho chlapka v obchode ani ja nechapem,hadam to vysvetlia,karol by sa mohol krotiť 😒

teodorka
8. máj 2009

ale Karol je vymlety tak mu to musime prepacit 😒 vsak jemu sa musi vsetko prepacit kedze prisiel o rodicov ,aspon tak sa to snazila naznacit jeho babka Angie ale ta jej to aspon nezozrala....som zvedava dokedy to s nim vydrzi 😒 😎

mamartinka
8. máj 2009

panelacky pozerame?

veronikahel
8. máj 2009

co sa tam deje zaujímave?

eva7780
8. máj 2009

pozeráme 😉 jedným okom

mamartinka
8. máj 2009

ooooooooo ranajky do postele.no pekna narecnost Agatky.ze sa poseriem 😀

mamartinka
8. máj 2009

Emilko zo zlepsovakom na knihy.

mamartinka
8. máj 2009

Kubko sa nalakal?ktoze je ten mamickin ctitel?a pani Janke akosi nakup nevysiel.raz sa vyberie a nenakupi.

veronikahel
8. máj 2009

no, to bude zase frflania 😀 😝

stvura
9. máj 2009

Ahoj zavislacky...ja som konecne zacala pozerat ako sme maleho naucili spat v postielke = nastastie chodili ranne serie...xixi.
Inac furt ma vyvadza z miery aky magor im to pise, ked zakomponuje deti, tak by mal nieco o nich vediet a ked nevie, nech sa opyta /ako Fidlibum/...

eva7780
11. máj 2009

tá Agáta je riadne trápna,nevie čo chce 😠

eva7780
12. máj 2009

ten Kubov kolega išiel hned priamo na vec 😕 😕 neviem či chcel malovať alebo milovať..................

mikalove
12. máj 2009

ten kolega sa mi nepáči,Agáta je trapka a milan tiež,ked ju chce hned nasťahovať 😖

ukmima
12. máj 2009

Nedostane Ivana Michala za riaditela???alebo sa bude bat, ze ho "svihne"jej kolegynka 😉 ,Agata je trapna...

eva7780
12. máj 2009

Michal za riaditela?ved je gyndoš,to by už riadne zamotali 😀

mikalove
12. máj 2009

podla mna sa tam bude ivana tlačiť sama,chuderka terezka,taká malá a v jasliach,neviem si predstaviť že by som takú malú dala preč..

eva7780
12. máj 2009

mikalove aj ja som chodila do jaslí 😀 síce v minulom storočí,ale to asi každý

mikalove
12. máj 2009

ja nie,my sme 4 surodenci tak mama bola roky doma 😀

ukmima
12. máj 2009

aj to je mozne, ze sa tam prepcha Ivana sama...nejako ma to uz tak nelaka ako niekedy...

eva7780
12. máj 2009

mikalove nie???ved vtedy bola krátka MD
Ivana je riadne karieristka,neviem či som dobre zazrela v ukážke,kubova mamička sa bude schovávať pred dákym amantom?

mikalove
12. máj 2009

nechcem ťa uraziť alebo sa ťa nejako dotknúť ale možno som o kusok mladšia ako ty,bola s nami po 3 roky ,ja som najstaršia 😀 😀