Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

egyptanka
12. máj 2009

ahojte, no u mna tiez hrozi, ze budem musiet dat malicku po pol roku do jasli ☹ ... financie nepustia (manzel prichadza o pracu)

... ja som do jasli nechodila, nasi rodicia nezohnali miesto ☹

eva7780
12. máj 2009

mikalove 😀 neurazila si ma 😉 asi si o kus mladšia,nie len o kúsok
egypantka ☹ s tou prácou je to bieda,ja tiež márne hladám a je to o život 😠

veronikahel
12. máj 2009

ivanka bude riaditelka a direktor bude jej nadrideny.... ved mu slubili nejake lepsie miesto, nie? 😎

eva7780
12. máj 2009

ach tá Janka 🤐

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emily333
12. máj 2009

to riadne zuzanu odrbavaju o tie prachy fuj hnusoby 😠

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egyptanka
13. máj 2009

no ja som tiez prekvapena ako odrbavaju zuzanu, myslite, ze na to pride?

leva
13. máj 2009

Myslim ze pride a mozno aj Dadka jej to povie,kedze to bude aj pre jej dobro aby mala viac akcii.

eva7780
13. máj 2009

no,mohla by na to prísť 😉

mikalove
13. máj 2009

zuzana asi na to príde,ale prekvapil ma ten jej šéf,vyzera taky ťuťko dobrák...

eva7780
13. máj 2009

ale Agáta je riadna koza,natahuje toho milanka ☹ ktovie ako to bude dnes,ked tam tie sviečky horeli 😕 možno príde dole opásaný uterákom 😉

mamartinka
13. máj 2009

Lucia dnes Branovi striekne slzny plyn do oci.dnes pozrem v archive bo chcem pozret modre z neba.

honey023
13. máj 2009

Zase nestíham čítať :D ...ale v Paneláku všetko OK, akurát ma nasral ten Zuzanin šéf. Inak Jarmilka je iná samica na staré kolená 😀 . Emilko vs. Janka 😀 a Lucia nemá chybu s tým jej nadhľadom na všetko, páči sa mi jej postoj k určitým veciam, čoraz viac. Inak a pukačka potom v Paneláku končí (to mi je milá a už sme si na ňu zvykli), keďže Michal dal výpoveď.

mamartinka
13. máj 2009

baby neviete co za znacku ma Angie kocik?paci sa mi.

veronikahel
14. máj 2009

mamartinka, taz to bolo vidieť a myslím, že to bol ABC desing, ale nie som si istá 😝

claudinka
14. máj 2009

ani ja nestiham vobec citat.. a ten kocik sa paci aj mne 😀 a ten Imro, to je iny dilik 😀

eva7780
14. máj 2009

no ale hádam poztve mamu na svdbu,aj ked je trochu divna,ale imro nezaostava 😀

mukky
14. máj 2009

ahojte,ja som to nejak nemusela pozeravat ale uz asi tyzden pozeram pravidelne...viete co som si vsimla??? 😀 😀 predvcerom v archive ked som opat pozerala v tej casti asi v 20tej minute ked sa rozpravali v kuchyni ze bol za malou v jasliach sa opatovne pozriet a mala plakala tak tam bolo vidno ako spustili z hora mikrofony,nevsimli ste si?? 😕 😀 ,inac nechapem ako to mozu takto natocit neprofesionalne..a aj mi vadi ze sa herci casto pomylia v texte a idu dalej... mam otazku,a s kym bola ta zuzana tehotna?Dik

veronikahel
14. máj 2009

mukky, s mladým Petrom Fodrazsom, Agatinim bratom...

mamartinka
14. máj 2009

mukky Zuzana bola tehotna s Petrom Fodraszom.

mamartinka
14. máj 2009

veronika tusim sme sa dohodli 😉 ten Imrisko dnes nemal chybu.a zasa pan Emil a sablony. 😀

bejbypd
14. máj 2009

boze ta angie je pekna trapka a potom ze karol ziarli 😝

mukky
14. máj 2009

dik a on to vie?

mamartinka
14. máj 2009

mukky nevie to ani Peter ani Michal ze bola tehotna.

mukky
14. máj 2009

diky 😀 no to ze to nevie michal tak to viem aspon,musim este dnes kuknut vcerajsiu a dnesnu cast tak vas citat vyssie nebudem 😀

eva7780
15. máj 2009

ach tá marta,už by ju mohli odstaviť

lila794
15. máj 2009

Hej, Martu odstavit, Angie je trapka ako svet, ide mi na nervy, tiez sa necudujem Karolovi, ze ziarli a Agata je tiez trapna s tou hrou, ci co to stvara na Kordiaka. A tie mikrofony som si vsimla 😀

maruschka
15. máj 2009

tie mikrofóny je vidieť v každej časti aspoň 3x 😀 😀