• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

16. januára 2017 
dúfam že nie :fearful:
22. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dufam,inak zase prídu prazdniny a budeme abstinovať,nejako to rychlo ušlo :confused:
22. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže angelika fakt nie je tehulka :dizzy_face:

karol karol ... ale kde na tu dovolenku vziať? ... čooo??? zajtra letíme :grinning:
22. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podmienky a lá násťročný
22. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teda michal bajza by sa nemal priznať zuze??? keď sa ona priznala jemu, bolo by to férové, nie? :unamused:
22. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno sa prizná ked budú na hony od ivany
22. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panelák Pondelok (25. máj). Termin Svadby. Jarmila šokuje Jakuba. Na internete našla zaujímavé informácie o Ivaninej rodine. Angelika chce, aby Imro dal v práci výpoveď.

Panelák Utorok (26. máj), Honorár. Emil vymyslel pomstu pre Marienku a Ernesta. Podarí sa mu oklamať aj Janku. Peter zistí, že Michal o jeho romániku so Zuzanou vie.

Panelak Streda (27. máj), Lotéria. Napätie medzi Luciou a Braňom narastá. Lekárnik odmieta predávať v obchode Jakubove vitamíny. K Lucii prichádza Marta so zaujímavým návrhom.

Panelák Štvrtok (28. máj),Listové tajomstvo. Emil objavil list od Jankinho ctiteľa z kúpeľov. Stanú sa zo Zuzany a Dadky kamarátky? K Bajzovcom prichádza nečakaná návšteva z Brna.
Panelák Piatok (29. máj),Nečakaný hosť. Dozvie sa Jakub pravdu o vzťahu Ivany k Michalovi? Imro zavolá do paneláku policajtov. Zdá sa mu, že v jednom z bytov sú zlodeji
23. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru, mal by aj Michal povedat Zuzane o Ivanke.. len nech sa to nedozvie Jakubko :angry:
24. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim ze ta necakana navsteva k Bajzovcom bude pukackova Petra :grinning:
24. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bude to Petra z Brna.pukajda.ved ju kedysi michal pozival na navstevu a ona povedala ze pride.aj kedysi bolo kdesi pisane ze k nim pride a chalani si ju myslim oblubja. :wink:
24. máj 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emil bol dobrý :grinning: :grinning: 1:1
25. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako sa vam dnes pacilo?dnes sa mi to zdalo nic moc.az na toho Emila,Imriska a Marta ako za nimi prisla.a datum svadby uz je.27 jun.Zuzana ze to co je za mesiac :grinning: a pan Direktor Ivankyn. :confounded: aj mamicka bola dobra vlastne.aspon teraz bude zistovat veci ako sa maju.
25. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa spýtal kordiak masláka?? prepočula som...
25. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
25. máj 2009 o 21:11 • majdzy666
čo myslíte skončí v seriáli imro?dúfam,že nie ,lebo je tam aspon trochu sranda :grinning: neviem či sa angelike bude páčiť,že imriško bude okopávať krumple a nedonesie domov ani cent
26. máj 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako mi uniklo kto je teraz s Terezkou, Vierka uz je fuc, Ivanka a Kubko pracuju, mamicka sa zdrzuje iba v nutnych pripadoch, nahana napadnikov, surfuje po nete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka chodí do jaslí :wink:
26. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove diiiiky :wink:, jasnacka, uplne mi to vypadlo :confounded:, to sa mi nestava
26. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, neskoro som to zapla, pretože malý mi nechcel spať. kto je ten chlap, čo si odvážal Vivien?
26. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penny13 ten chlap co si odvazal Vivien bol Maslak.Vivien ma byt jeho dcera.
26. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo si myslíte o Karolovi?podľa mňa je total debil.Emil nemá chybu ako previezol tých dvoch.No a mať doma niekoho ako je Kubo tak asi kolaps.Môže byť chlap až takto pod papučou? :sunglasses:
26. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este bol vcera dobry Imrisko ako Lucii vysvetloval o tych vajciach ze jej bude nosit do baru a niekedy aj sliepocku. :grinning: bomba s nim.
26. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas sa zasa natacal panelak, kordiak s riou boli u nas v kaviarni pod balkonmi a mne kordiak zamaval, lebo som bola na balkone aj s malym a som sa s nim rozpravala, ze kedy to bude v telke a tak. no zlaty bol strasne :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy to bude v telke.popis nam troska.a co tam z Riou zasa bude v panelaku?
26. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 267 diely, vcera isiel tusim 260, takze coskoro. Sedeli vonku, ona ho tam uz cakala, a nieco sa chvilku rozpravali a potom sa on ako keby nastval a odisiel... nic moc a nic som nepocula, ale ved uvidime :wink:
27. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne moc nesedí ten jakubov kolega,ked sa rozpráva s luciou :unamused: ako 17 r.sopliak :angry: akoby mala lucia skákať od radosti že ho stretla
27. máj 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trapny je, ale sympos :wink:
27. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok