Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dadulka19
2. jún 2009

zabil ich Straka 😒

ada085
2. jún 2009

no a kto je ten Straka?

eva7780
2. jún 2009

imro je stale v byte u agáty? 😕

eva7780
2. jún 2009

ten Kubo,zase naletel,že málo krabíc 😀 😀

dadulka19
2. jún 2009

Straka je chlap,ktorý Kubovi pomohol,keď sa mu pokazila škodovečka,čo bol na ceste neviem už kam.No a on bol poisťovák a Kuba zlanáril k poisťovníctvu.Téda,ak si dobre pamätám 😅

mamartinka
2. jún 2009

tak co hovorite na koniec panelaka?ja som smiechom pukala.Imrisko romantik.ako sa zgulol.a ked ktosi zazvonil hned mi padla Marta na um.no bola to Eva.ale ju Imro privital.ze Agata je doma.neni doma je na prvom.na prvom je. 😀 😀 potom Ivanka bola dobra na konci ako spadla do krabic a Kordiak ako odpratal Lengyela.som zvedava od koho bude mat Agata ten listok na dverach.no dnesny koniec bol dobry.inak nic moc.a ada085 Straka bol poistovak.Kubko prenho robil poistovaka a pacil sa aj mamicke.jeden cas ho mamicka aj balila.

ada085
2. jún 2009

jaaaj, dadulka, diky. uz si spominam. no ta mamicka, sa velmi nudi, ked takto kombinuje. 😀

ada085
2. jún 2009

no ten imro ma prekvapil aky vie byt naruzivy 😀

fibi
2. jún 2009

neviem baby, nevolal sa ten poisťovák Pastier? 😕

ada085
2. jún 2009

som to vygooglila, uz viem kto je straka. ten co hra aj v profesionaloch, v panelaku hral toho dr, ktory zamestnaval Bajzu. a bol zalubeny do ivany

ada085
2. jún 2009

teda do Bajzovej, nie ivany

mamartinka
2. jún 2009

ano fibi to bol vlastne pastier.dobry postreh.

dadulka19
2. jún 2009

áno áno,Straka bol fakt Latinák 😎 ...veď ten bol véľky američan,keď sa vrátil 😀

majina.b
3. jún 2009

no dr. Straka by ma vôbec nenapadol,

nebol Karol male dieťa, ked mu zomreli rodičia??? a nehoda sa stala pred 10 r. alebo sa mi to mota s niečim iným??

veronkaj
3. jún 2009

ten poisťovák bol Pastier, aj Kubkova mamička si s ním trochu začala a raz ich Kubko načapal

Straka je ten z Ameriky čo mu Michal Bajza dohodil a Kubko mu predal veľa svojich akcií, pootom Straka robil chvílu aj s Michalom v ambulancii ale Straka ho začal vydierať a nadbiehať Zuzane tak Michal od tial odišiel. Potom ked firma Kubkovi krachovala tak Straka sa mu vyhrážal a podvodom sa snažil skupoávvať akcie od klientov čo našiel na Kubkovom zozname, ktorý mu potiahol ked bol u nich doma. Vtedy Kubkova mamička im pomohla ked obtelefonovával klientov a dávala veci do poriadku.

Môže to byť tak že Straka bol vtedy veľmi mladý a spravil nehodu a otecko ho poslal do Ameriky.

veronikahel
3. jún 2009

tiež sa mi nezdá tých 10 rokov.... potom to nesedí...

lila794
3. jún 2009

Baby, Karol bol pubos, ked sa stala ta nehoda

olinka6226
3. jún 2009

mam pocit ze vraveli ze mal 9 rokov ked mu zomreli rodicia... a to by bol dost mlady teraz nie?

penny13
3. jún 2009

ahojte, povedali tam, kto ma na svedomí smrť Karolových rodičov?

elibetka
3. jún 2009

penny mamička povedala,že Straka ten Michalov bývalí kolega z USA 🙂

zuzitka
3. jún 2009

... mamicka nakoniec treskla toho Straku pred panelakom na chodniku obedarom po hlave, nie? 😀

elibetka
3. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
3. jún 2009

moc som dnes nevidela,iba ku koncu 😠 agata to pos...,ved mobil sa kontroluje až po svadbe 😀

ada085
3. jún 2009

no ten Bajza ma sklamal. zase obhana Ivanu 😠

milliigoret
3. jún 2009

aj mňa teda Bajza na.ral 😠 😠 😠

honey023
3. jún 2009

Ten rozhovor Zuzky vs. Milanka bol iný úlet mi to prišlo smiešne, že spolu žijú a ako to zahrali 🙂

ada085
3. jún 2009

mne sa ten ich rozhovor vobec nepacil. pripadalo mi to trochu silene.

majina.b
3. jún 2009

dnešná časť, akoby ju napísal iný človek
- bajza, asi nevie čo už zo sebou
- eva (agatina sestra) prosba na odvoz alebo nocľah??????
- angi, ani puberťiačka s mms
- lekárnik, čo sa zamiloval?????

snaď najviac rozumu ma imro

ada085
3. jún 2009

😀

mamartinka
3. jún 2009

no to co zasa Ivana z Michalom zamislaju.zasa dojde k pusy?nech ich len kubko zasa vydi.a ta Angie to co?mms Kordiakovy.som zvedava co na to povie ze to agata vydela.a zo Zuzanou tiez mal dobry rozhovor Kordiak.no zajtra sa tesim ako Lengyel dostane po hube od Kordiaka.