• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
a z čoho je kordiak taký podráždený? z agáty?
18. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tu si zastanem agáty ... šak si chce dovolenku naplánovať, tak neviem prečo je milan taký podráždený :angry:
18. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, keď spomínate Ninu - Michalovú bývalú, hrala ju Elena Podzámska, tak vraj od septembra aj ona dostane nejaký väčší priestor v Paneláku (lebo v Ordinácii sú nejaké čachre-machre) a taktiež prijala aj ponuku do nového seriálu, ktorý JOJka bude pripravovať s novou českou stanicou TV Barrandov - seriál sa bude volať Odsúdené.
18. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elena podzámska v ordinácii leží v kome
19. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak skvele, ze v obdobi financnej krizy v Panelaku kazdy riesi zahranicne dovolenky ... ako keby sa ich kriza netykala. Mohli by to scenaristi troska zrealnit do aktualnej doby.
zuzitka, suhlasim ... nie kazdy moze riesit Last minute. Som v tomto smere s Agatou, lebo jej argumenty boli rozumne.
19. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten Brano to berie ale hopom,ved stále len sedávajú v bare :zipper_mouth: a aby sa n.....l s toho prstena,akosi mi nesedí k Lucii
19. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj Miška vie rozprávať :slight_smile: Zuzana si vybrala riadne extravgantné šaty :confused:
19. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože mamička zomrela???? nech ma ne...úúú... :angry:
19. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co hovorite na Zuzanine saty?a preco cierne si vybrala?a mamicke co sa stalo?
19. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riadne šaty :grinning: Čierna je jej obľúbená farba, raz to spomínala :slight_smile: ...Ivana ako hovorila o Ďurovi :grinning:
19. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamamartinka Tiež sa mi zdali tie šaty zvláštne, čierne sa na svadbu určite nehodia, nemusela mať ani biele, ale mohla si dať šaty nejakej svetlejšej farby.
Mi príde dosť nereálne, že by niekto išiel na svadbu v čiernych šatách....
19. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale toho Mokrého tam pekne vsunuli :wink:
19. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím si, že Michal jej šaty aj patrične okomentuje, že či svadbe je pre ňu smútočný deň, niečo v tom zmysle :slight_smile: ... ale šaty pekné podľa mňa.
19. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saty pekne len mohli byt v inej fabe.
19. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuza v šatach ako kurtizana

mamička jarmilka dufam že to má z tepla, a že dožije jesene

a prečo vrazil karol strakovi? pomsta?
19. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno to zuzana pojala ako pohreb svoj a nie svadbu :grinning: :grinning: :grinning: som vam sem skocila, sice neprispievam, ale citam vas kazdy den :grinning:
19. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerala ako stetka, otraaas :grinning:
19. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dne snevidela musím kuk archív len neviem kedy bude čas :unamused:
19. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove som akurat dopozerala z archivu..:slight_smile:)

jooj baby ako super ze tato tema bo manzela uz boli hlava z tych mojich panlakoch a ordinacii :grinning:
20. jún 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnoo somzvedava co sa mamicke stale to vyzeralo na nahlu ciecnu mozgovu prihodu:slight_smile:)a to s tym duncom bolo dobre ze akoze dr bajza vencil..mne sa ten vztah agata a milan uz zunuje..csetko tam tak komplikuju a to ani nevravim akoze dr bajza ivanku smykol a kludne si s kubom na pivo sadne..jaaaj
20. jún 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina.b kubova mamička mu raz vravel,že straka može za smrť jeho rodičov,tak asi ako pomsta,lebo v ktorejsi časti mal s nim rozhovor a zdal sa mi až príliš kludný,tak som aj rada,že to nakoniec takto vyriešil :slight_smile: a straka to nezaprel :angry:
20. jún 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to všetko videla, len mi to pripada čudne, ako by karol ma (ma)l dlhe vedenie, veď mu mohol vraziť pri prvom stretnuti, a nie po týždni
20. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda karol ma odjakživa dlhé vedenie
20. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea mas pravdu v tom seriali makarol inak dlhe vedenie a kuba tak isto riadny podpapuciak bez nazoru..taky chlap snad ani neexistuje:slight_smile:)
20. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco ivana povedala kubovi nech da veci do ladnicky ? nehovori sa chladnicky? to bolo naschval alebo ich imro uci hovorit :slight_smile:
20. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
20. jún 2009 o 11:49 • majdzy666
no zuza vytiahla riadne odvazne saty, dufam, ze obrad bude na urade, a misko sa prebudi zo soku.
20. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale však Zuza hovorila, že vždy bol jej sen vydávať sa v rockerských svadobných šatách a že teraz si to chce splniť... :wink:

mne išiel na nervy aj Kubko s tou dovolenkou za 16 tis. eur... :confounded: akože v čase finančnej krízy výborný nápad... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne pri jeho kšeftoch, ktoré niekedy skončia zo dňa na deň a zase je na nule... ešteže ho Ivana vie usmerniť... :sweat_smile:
20. jún 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy maju tu svadbu?? akoze dnes? :sweat_smile:
20. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pozeram a rada,ked mam čas :slight_smile:
20. jún 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok