icon

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

avatar
lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

Zhrnutie diskusie
Automatický súhrn diskusie generovaný umelou inteligenciou · 27. jún 2026 · 22695 príspevkov

Stručné zhrnutie

  • Panelák vysiela TV JOJ a celé epizódy sú dostupné v archíve TV JOJ na http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html a na oficiálnej stránke seriálu http://panelak.joj.sk/.
  • Vysielací čas seriálu bol v diskusii uvedený ako presunutý z približne 21:15 na večerný blok okolo 20:00–20:10, čo viedlo divákov k používaniu archívu, nahrávaniu a reprízam.
  • V diskusii diváci kritizovali častú prezentáciu alkoholu, poukázali na explicitnú scénu znásilnenia postavy Angie a zmieňovali, že podľa príspevkov plánujú 193 častí; sledovanosť odporúčali kontrolovať na www.medialne.sk a medialne.etrend.sk.


Q: Kde si môžem pozrieť vynechané časti Paneláku?
A: Panelák je dostupný v archíve TV JOJ na http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html a na http://panelak.joj.sk/; diskutujúci uvádzali, že pre prehrávanie treba stiahnuť „ten ich prehrávač“ JOJ.

Q: Kedy seriál Panelák vysiela a prečo sa menil čas?
A: V diskusii užívatelia uvádzali presun z pôvodného neskoršieho času okolo 21:15 na čas 20:00–20:10 a spomínali, že niektoré epizódy začali aj o 20:20, čo spôsobilo, že diváci prestali stíhať pri pôvodnom režime.

Q: Kde nájdem údaje o sledovanosti a ratingu Paneláku?
A: Diskutujúci odporúčali sledovať ratingy na www.medialne.sk a konkrétne na medialne.etrend.sk (sekcie s grafmi a tabuľkami sledovanosti), vrátane odkazov na grafy relácie.

Q: Ako obísť problémy so zvukom alebo reklamou pri pozeraní archívu?
A: V diskusii odporúčali v archíve JOJ použiť ikonu na stíšenie reklamy v pravom hornom rohu alebo nahrávať epizódy na video ako alternatívu, ak stream v archíve „buchá“ kvôli reklame.

Q: Koľko epizód Paneláku plánujú?
A: V diskusii sa objavila informácia „plánujú 193 častí“.

Q: Kto hrá Agátu a spomínali v diskusii jej odchod alebo výmenu herečky?
A: Postavu Agáty v diskusii pomenúvali ako hranú Viki Rakovou; v diskusii sa tiež spomínalo, že by Agáta mohla skončiť a že náhradou by mohla byť Karin Hajdu.

Závery z diskusie

Zhoda

  • Panelák je pre mnohých divákov „oddychovkou“ na večerné pozeranie a viacerí diváci chválili postavy Emil a Janka ako najsympatickejšie.
  • Epizódy sú dostupné v archíve TV JOJ a na oficiálnej stránke seriálu, pričom niektorí diváci odporúčajú stiahnuť JOJ prehrávač alebo nahrávať na video.


Sporné názory

  • Niektorí diváci považujú Panelák za zábavnú realistickú sériu / iní ho považujú za primitívny alebo infantilný seriál.
  • Niektorí diváci kritizujú herectvo Agáty (Viki Raková) a vítajú jej údajné odstránenie / iní si na ňu postupne zvykli a nechcú jej odchod.
  • Niektorí považujú presun vysielacieho času na 20:00 za v poriadku, iní upozorňujú, že skôr nasadené násilné alebo explicitné scény (napr. znásilnenie postavy Angie) nie sú vhodné pre detských divákov večer.


Otvorené otázky

  • Bude postava Agáty (Viki Raková) opúšťať seriál trvalo a kto ju nahradí v hlavnej línii?
  • Ako sa vyrieši zápletka s „američanom“ a sestričkou Michaelou v ordinácii Bajzu?
  • Budú Panelák vysielať cez letné prázdniny alebo bude v tom čase prestávka / náhradný program?
  • Ako JOJ a tvorcovia reagujú na kritiku častej prezentácie alkoholu a explicitných scén v skoršom vysielacom čase?


Spomenuté značky a firmy
TV JOJ, panelak.joj.sk, televizia.joj.sk, www.panelak.sk, www.medialne.sk, medialne.etrend.sk, Markíza, TV Prima, Spektrum, Discavery, Let´s dance2, bulvar.atlas.sk, casopismamina.sk

Spomenuté produkty a metódy
archív TV JOJ, JOJ prehrávač („ten ich prehrávač“), nahrávanie na video, stiahnutie prehrávača, sekcia „Epizody“ / „Synopsa“, sledovanosť (rating), 193 častí, scéna znásilnenia (znásilnenie)

Miesta a osoby
Agáta, Viki Raková, Iva Švehlová, Karin Hajdu, Emil, Janka, Kordiak, Karol, Angie, Imro, Jakub Švehla, Bajza, Blicharovci, Michaela, Milos (američan), Henrieta Mičkovicová, Alexandra Bartu, Ester, Nemecko, Amerika

avatar
mikalove
1. júl 2009

jozka 😀 😀 😀 napíš ešte 😉

avatar
evea80
1. júl 2009

ano jozka napis 🙂

avatar
nicolkarin
1. júl 2009

ja som straaaasne zvedava co poriesi zasa Karol v Spanielsku, on ma taku smolu, vzdy na nieco naleti.

avatar
mikalove
1. júl 2009

ja som zvedava či už budú bajzovci v novom dome,ten karol je taky smoliar 😅

avatar
veronikahel
1. júl 2009

urcite sa nieco stane, alebo tam bude musiet zostat na dlhsie... ved mal ist na dva mesiace, ale v septembri este doma nebude, kedze bude angie stale u rodicov...

avatar
jozkasuper
1. júl 2009

a baby, ta jarmilka zomrela?

avatar
mamartinka
1. júl 2009

Jozinecka vitaj.kdeze si bola?co ta burka zasa zasla?Jarmilka nezomrela len sa este neprebrala.

avatar
evea80
1. júl 2009

no jasne, uz je v kazdej konzerve ten jackson 😉 inak paci sa mi ze su aktualni 🙂

avatar
mamartinka
1. júl 2009

no kamho este nepichnu.Jacksna.

avatar
wild.horses
2. júl 2009

...no a ja som zvedava, ci dadke konecne kupia nove saty 😀

ten zaver bol vynikajuci, najlespi zo vsetkych aktualnych serialov-teda aspon pre mna 🙂

avatar
danielsio1
Odpoveď bola odstránená
avatar
jozkasuper
3. júl 2009

a baby, počuli ste glosu arppiho šoltésa v pondelok? narážal sa do jacksona....
no panelak je super seriál, ja ho má mrada a chcela bi som si stiahnut tu pesničku. kde sa to da?

avatar
honey023
3. júl 2009

Mirka Partlová zneužitá na internete: http://www.panelak.blogspot.com/2009/07/mirku-p...

avatar
veronikahel
3. júl 2009
avatar
vejinka
3. júl 2009

podla mna dievcata nebudu riesit co bolo v spanielsku ..ale pekne aktualne temy

ale dobre som sa nasmiala jozka...ze mladucky chalan..no hej svojho casu to dokonca bol aj cernoch 😉

avatar
veronikahel
4. júl 2009

tak to trosku nechapem?? 😅 to uz nevedia o com maju pisat? 😝 😝

avatar
anonim94
4. júl 2009

na jakej ulici natacaju panelak?? ...........pls poradte 🙂 thanks

avatar
honey023
4. júl 2009

anonim94 (inak malo by to byť anonym 🙂 ), tu je o tom článok: http://www.panelak.blogspot.com/2008/06/skuton-... - Geologická ulica BA.

avatar
leva
5. júl 2009

to ani ja nechapem co tym chceli povedat ze vystupovali z auta aj s pracim praskom. 😅

avatar
jozkasuper
Odpoveď bola odstránená
avatar
jozkasisi
Odpoveď bola odstránená
avatar
majina.b
6. júl 2009

http://www.ta3.com/sk/relacie/24_bez-komentara/...

Diana, nakruca pre joj nový serial, a uputavka beži na ta3

avatar
egyptanka
6. júl 2009

az na to, ze to nie su zabery z noveho serialu, ale z reklamy Orangeu. ...

avatar
mamartinka
6. júl 2009

egy dobre 😀

avatar
milliigoret
6. júl 2009

😕 😀 😀

avatar
leva
6. júl 2009

jozka,zaberas tu zbytocne miesto 😝 si vytreta ci co?

avatar
mikalove
6. júl 2009

😀 😀 leva to je dobrý výraz,už sa smejem 5 min.,budem používať 😀