• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
ahojte,
nehral Michal Bajza v reklame Kooperatívy alebo nejakej poisťovne??? "Váš rodinný poisťovateľ"bolo heslo tuším. A Michaela je naozaj v reklame na Becherovku, sme sa minule naťahovali s mangelom, ešte že máme Magio a vieme to vratiť, lebo mi neveril. No a Imro sa mi zdal nejaký povedomý, som úplne zabudla na tú reklamu v kamione. :slight_smile:
20. máj 2008 o 08:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac mne vcera liezla na nervy Emilova manzelka ... no des a hroza.
20. máj 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pani Janka asi zaspala dobu :sunglasses: no a Daniela nejak sa tam rozťahuje :rolling_eyes:
20. máj 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinockaaa, Michaela je Zuzana Moracova, mozes ju vidiet aj v Ordinacii v Ruzovej zahrade, alebo v reklame na Lanzu, Becherovku... A kedysi aj v klipoch R.Mullera.
Musim sa teda pochvalit, ze sme spolu ochotnicili v divadle. Potom odisla do BA na VSMU a teraz je v divadle v Nitre. Staci? :wink:
No ta Daniela mi dobre lezie na nervy....
20. máj 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta emilova zena je krava co si mysli,ze je v hoteli hilton?ale taky su umelci,,,,, a daniela mi fakt lezie na nervy chova sa ako stetka inak som zvedava,ako to dopadne s tym milosom ked dosiel na navstevu k bajzovcom vysvetlit tu misu
20. máj 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cas.sk/clanok/76690/sok-z-panelaka-kordiak-a-upratovacka.html
ahojte, paneláčky, možno to tu už bolo,ale ja som z tej inmformácie nejaká zmätená .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka minule v novom case pisali,ze tam bude prispievat akoze nova novinarka a bude prinasat z panelaku pikosky tu novinarku hra bibiana ondrejkova je to len akoze
20. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff ... ahaaaa :confused: :confused:
20. máj 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tá stránka paneláku je super. moja malá bola normálne vo vytŕžení, keď sme si ju pozerali :grinning: :grinning: :dizzy_face:
20. máj 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no včera sme sa dobre pobavili na Jakubkovi, ale tá Daniela aj mna rozčuľuje a čítali ste v novom čase aké majú byť zmeny?
no s tým Milošom a Michalom a tak to dobre naťahujú už by ma fakt zaujímalo ako to vysvetlí
20. máj 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,jakub ,to je iny pako :grinning: ani sa ivane necudujem :wink: a ta daniela :angry: aj ja som zvedava,co si ten milos vymysli na misu :sweat_smile:
20. máj 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natahuju to ako gumu v gatiach uz sa neviem dockat dnesnej casti ako to dopadne u bajzovcov
20. máj 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aké zmeny? ja bulvár nečítam, tak neviem...
20. máj 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem, aké zmeny? :confused:
20. máj 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tému...moni, to dnes budeš v telke? :grinning:
20. máj 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, za malú chvíľku, tak šup šup pozerať... :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa chystám, aj moje deti ťa budú milovať, lebo ich na spanie začnem chystať až ked to skončí :grinning:
takže už si hviezda...budeš sa ešte so mnou baviť? :confused: :grinning:
20. máj 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula kde to budes?a v akom programe?
20. máj 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 proti 5
20. máj 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, ja som bola hviezda už včera, bolo ma vidieť v hľadisku... :grinning: :grinning:
povedz dievčatkám, že ich pozdravuje tá krásna teta v televízoríku... :grinning: :grinning: :grinning:
S Tebou sa budem baviť, aj keby ma poznali na celom svete... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej super, som poctená :grinning:
odkaz odovzdám :grinning:
včera som nevidela, ako som písala, vtedy chystám baby na spanie, ale hrá mi to ako podmaz, no dnes si k tomu sadnem :grinning:
20. máj 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozriem si nasu hviezdu z konika :grinning:
20. máj 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa nezľaknite... :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, to nehrozí, ved si kočka :grinning:
idem dať rýchlo deťom jesť, tak zatiaľ... :grinning:
20. máj 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale len statická, v pohybe som otrasná.. :sweat_smile:
20. máj 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,
spominate tu nejaku stranku o Panelaku, mohli by ste hodit link? Nechce sa mi ho hladat dozadu. Zo mna sa pomaly tiez stava zavislak na tomto seriali :wink:

Inak, ta herecka co hra Michaelu hra aj na Novej Scene v predstaveni Sialene noznicky - ma blondavu kratku parochnu...chvilu mi trvalo kym som ju spoznala, ale podla hlasu som to stihla zistit este v prvom dejstve :wink:
20. máj 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, za link...teraz si pripadam ako truba, ze ma nenapadlo, ze to moze byt takto :grinning: :grinning: Booze, ta moja tehotenska demencia :grinning:
Ale dakujem pekne :wink:
20. máj 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode stava sa to aj mne nic si z toho nerob :wink:
20. máj 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok