• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

30. marca 2017 
starý fodráz obieha ženské,hádam kvoli bytu,či čo :confused:
23. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlepene kukatko...sikovny Emilko, Nika zas mysli na coro moro
23. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda :confused: zaujímavý záver
23. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol dorazil!!!!!!!!!!
23. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v eurotelevizii pisu, ze Angie pojde este raz do Spanielska..a ci najde tam Karola???A aha ho, Karol tu, a ja ze bude az o tyzden...klamari jedny..mala by som im poslat mail... :angry:
23. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fasa, zase to skončilo s nedoriešenými vecami... môžme čakať do pondelka :slight_smile: ... a ten záver, že Karol, to by ma nenapadlo teda :slight_smile:, Angie bude total mimo.
23. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maju to nejako popletene...
23. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som dnes nestihla kuknúť ... ktorej sa chce len tak v skratke povedať mi čo sa dialo???
23. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barca varovala Angie, pred Zdenkou, Albert navrhol Nike, aby si prenajali chatu, Nanuk pozval Agatu na chatu, k Milnovi dosla Vivien s Danielou, Maslak ma problemy, museli zdrhnut. Najlepsi bol Emil, zalepil Jarmilke kukatko, aby nestirovala po susedoch. Michal skoro dostal preplesk od primara, niekto ich bonzol, ze sa skoro pobozkali s jeho neterou, Nine robili vyplach zaludka, Zuzana prenajala bar od Lucii, Lucia ma doma Lucku...Vierka sa zas ponukla Zuzane ako operka. Stary fodras isiel k jarmilke, oblbol ju kyticou a ta mu dala kopec penazi( len aby neboli Kubkove)hahaha, jaj a Julka, Alica a Ivana sli do baru tm Julka videla byvaleho manzela...
A nakoniec dosiel KAROL....do baru :grinning:
dufam, ze som na nic nezabudla
23. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmima super dík ... ked mi to takto každý večer napíšeš ani nemusím kukať
23. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nejde mi dobre aaaa, tak obcas som s chybami :grinning: , velmi rada, idem do rise snov, zajra mi dojde eurotelevizia, tak popisem, co pisu, co bude o 2 tyzdne
23. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chyby mi nevadia, v pohode som prečítala .... tak zajtra popíš, dobrú
23. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toho Karola, to si kukneeeem :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2.11.- VYZVA- Ivana varuje Jakuba. Nika je mimoriadne sikovna. Zakaze im spolupracu? 3.11.- CISTY STOL- Julkinho exmanzela spacifikuje sukromne ocko. Angie dostava od otca ultimatum. Odstahuje sa k Milanovi? 4.11.- VELRYBA- Farmaceuticka firma ma problemy. Ako sa s tym vyrovna Ivana? Zuzana je pevne rozhodnuta. Co povie Michalovi? 5.11.- VYHRA- Ivana ma necakanu navstevu. Potrebuje sa stretnut s Michalom. Emil vymysli originalny dovod oslavy. 6.11.- ZACHVAT- Milan pod tlakom zradi blizkeho cloveka. Zuzana navstivi s Alesom bar v panelaku. Lucia je v soku....
toto nas caka...
24. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kočky tak včera som nevidela ani ja ta ďakujem aj ja za stručnu rekapituláciu :grinning: :wink:
ale musím sa pochváliť bola som na HAMLETA a hrala tam Partlová a kedže mužík robí zvukára tak ma s nou zoznámil a je to naozaj fajn baba pokecali sme ale o Paneláku nechcela nič prezradiť :angry: :grinning: a je bez akýchkolvek manierov som s ňou spokojná :grinning:
24. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze mi niekto vysvetlit preco `nanuk`ked ma oblecenu bundu,tak ma navlieknuty iba jeden rukav :slight_smile: to je nejaka nova moda??? :sunglasses:
24. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labelo tak také čosi som si vôbec nevšimla :confused:
24. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nie teda :grinning: on je podla mna cely domyleny :grinning: :grinning:

fiiha citam dalsie casti, Milan zradi blizkeho cloveka? ty kokso koho? ako?
A Ales ktovie, ci nebude Luciin byvaly :grinning:
25. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciin bývali nebol pôvodom čech?

Nanuk je origo herec??? alebo náhodou pri nakrúcani išiel okolo??,
25. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciin bývalý bol čech ... ale neviem či Aleš nie je Zuzanin kolega
26. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emil bol dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
daniela mi lezie na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: hádam viac ako agáta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes same nove informacie : barča, mária, ivana isto da sledovať julkineho ex
26. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa stalo kubovi? :confused: som nevidela,len ako ležal na zemi :confused:
26. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzana335, tak si ju mala pozdraviť aj od nás z Koníka :slight_smile:

Tak dnes super časť, samé novinky a zajtra sa máme na čo tešiť posledných 5 minút samé nečakané okamihy :fearful: :fearful: :fearful:
26. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakubko bude asi prepracovany
26. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte, Angii, hrôza.
26. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ešte bude možnosť tak jej poviem že keď neprezradí čo bude ďalej tak ju tu budeme škaredo ohovárať :grinning: :grinning: :grinning:

chudák Kubko ten to nemá vobec lahké a Barča to ako chodí s tým z telky :confused:
Imro aký herec je :dizzy_face:
26. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kordiak ma dnes dostal... sa nesral, nebolo to veľmi slušné ako ju odfajčieval :grinning: , ale chápem ho, že je na ňu právom nasraný a celý čas ho zneužívala, takže má čo si zaslúžila.

Emilko opäť skvelý :grinning: , Imro riadna hviezda :grinning: no a bude zaujímavé ako to dopadne s Bajzom, Kubkom, Karolom...

Zuzka, jasné pozdrav :wink: a ak sa bude dať aj zisti, ale asi neprezradí nič :grinning:
26. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
engie a karol ... to bol teda rozhovor ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok