Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mirela
18. nov 2009

mne Zuzana bude chybat urcite, hoci posledne casti je dost husta 😝, ale Michal je celkom slusny chrapun ...

zuzitka
18. nov 2009

kukám včerajší panelák ...

michal tam obviňuje zuzu, že niekoho má, že doniesla do domu negatívnu energiu a bla bla ... ale šak ona niekoho má len preto, lebo on furt niekoho pretiahol, nie? 😠
donedávna Ninu preťahoval, furt sa stretáva s Ivanou ... tak čo si otvára hubu na zuzu 😖

zuzitka
18. nov 2009

ježíííš ... zuza má v tomto pravdu .... zuza nežiarli na ninu len tak, jak môže michal byť úplne bez chrbtovej kosti a tvári sa, že s ninou nič nebolo ...

katrin21
18. nov 2009

teraz som citala na plus1 den, ze Bajzova odchadza z panelaku... vlastne rozhodnutie, vraj sa chce venovat viac detom... nuz, ked hra aj Barta aj Mickovicova, je fakt, ze obaja natraz byt nemozu, co potom Ester, ich dcerka...

majina.b
18. nov 2009

podľa mňa to bude medialna bublina, veď tým sa živia, pokial ju platia tak tam bude

pokračuje panelák aj po novom roku?

lucia78lucia
18. nov 2009

Ty brďo iná novinka... ale možno to nie je úplne tak ako to píše bulvár, ale ako tam bolo napísané, tak nezmizne úplne, len tam chce byť menej a venovať sa dcérke.

labelo
18. nov 2009

huraaa konecne ju to napadlo,ze konci, neskutocne mi liezla na nervy 😠

honey023
18. nov 2009

Fúúúha, to som nečakala... no uvidíme, že ako to dopadne.

ukmima
18. nov 2009

Dnes zatial onicom..

eva7780
18. nov 2009

omriško ide cvičiť 😀 som myslela,že tam bude postielka 😉

eva7780
18. nov 2009

oprava=imriško 😀

eva7780
18. nov 2009

dúfam,že angie,ked sa už rozhodla ostať s karolom sa nedá nalákať na dom 🤐 milan si akosi nevie poradiť s tými babami,stále volá na radu agátu 😝

ukmima
18. nov 2009

nechajme sa prekvapit, Lucka volala udrzbara, sa tesim na zajtra 😉

janette4
18. nov 2009

baby,ja som pár častí nepozerala.čo sa stalo medzi Agátou a "nanukom"?oni sú už rozídení? 😕

ukmima
18. nov 2009

ano, najskor mu povedala, ze som moze nastahovat s jednou taskou k nej, ale Nanuk dosiel aj s kufrom..tak ho poslala kade lahsie...

janette4
18. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ukmima
18. nov 2009

ona chcela len vztah na skusku, a on to zobral, ze sa hned nastahuje, poziadal ju aj o ruku...odmietla...

honey023
19. nov 2009

Dnes bude Kraus - http://panelak.blogspot.com/2009/11/andy-kraus-...

a je tam písané aj o Heni, že bližšie info k odchodu povie dnes v Promi Novinách.

lussy23
19. nov 2009

Maičky, prosím vás. Neviete ako sa volá pesničky, ktorá hrala v scénke Milana a Martinky? Už dlhšie to hľadám, strašne sa mi páči. ☹ Tá pesnička bola prespievaná aj v Modrom z neba pri príbehu o chlapcovi, ktorý sa stretol s Peťou Polnišovou. Ďakujem.

hasleerka
19. nov 2009

občas mi čosi ujde, tak mi povedzte to čo má fodrázs za akú priateľku ???

zuzitka
19. nov 2009

hasleerka

tá fodraszová priatelka bola nedávno plakať agáte, že ju okradol o nejaké prachy ... no a teraz to poprela 😠
inak ju neukazovali v paneláku

mamartinka
19. nov 2009

Inak ta mamicka nemala chybu.To je cie dieta?Pozdravuj Ivanku a bud na nu dobry.Ako sa vsetky tri dotrepali k Ivanke.A Jakubko si chcel spravit romantiku. 😀 Burciak asi zauradoval.

lussy23
19. nov 2009

Zuzitka - veľmi pekne ďakujem! Sa mi aj zdalo, že to spieva Sinatra 🙂

zuzitka
19. nov 2009

lussy

alebo robbie w. a nicole kidman 😉

https://www.youtube.com/watch?v=4nmz6RX9gUQ
eva7780
19. nov 2009

Imro bol bohovský 😀 😀 a Angie,škoda slov 😠

monkula
19. nov 2009

Tá Angie je taká sprostááá...
Vôbec nie je na peniaze.... 😒 😒 😒 milan jej dá dom a hurááá, kašleme na karola, čo maká v Španielsku...