• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
Presne, to bol len tak... pritom sám Andy hovoril, že III. série Kutyila je už posledná a potom chce vymyslieť niečo nové, len bulvár sa zase toho chytil a napísal zopár článkov, že Kordiak v Paneláku havaruje a že ide do Kutyila a iné kačacoviny :slight_smile: ...

Smudlík nauč sa slovenčinu, lebo potom jediná trápna si tu ty :slight_smile: .
23. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia- super si jej to napisala. Kde bola, ked sa v skole ucili vybrane slova????
23. nov 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ten Karol :zipper_mouth:
nechápem Kordiaka,ved čo už nevymyslia dáku kanceláriu :confused:
Nika si asi dnes nezasexuje :grinning: :grinning:
a Ivana?škoda slov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karol si zaslúžil jednu :wink: a inak dúfam, že Milana neplánujú odsťahovať do domu.
23. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pocit akoby som vynechala jeden diel, ale piatkovy panelak som videla a dnes je pondelok ze? ta ja uz nechapem hihi
23. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ... a čo ti nesedí? :slight_smile: :slight_smile:
23. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Imrisko bol vcera dobry.Moj dedko hovoreval.Vsade doma dobre najlepsie. :grinning: :grinning: Som sa sulala od smiechu.
24. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imro je kapitola sama o sebe, sranda, prijemne ozivenie serialu. To sa dalo od Don Carlosa :grinning: cakat, ze ho v Spanielsku budu obhanat domorodkyne :grinning: :grinning: :grinning: a nebude len makat a cakat na Angie, ked vie, ze ma na nu Milanko zalusk, manzelstvo o nicom... Tu facku si aj zasluzil od otca Angie. A ta Martinka ma vsetky esa v rukave, som zvedava, ako sa Milan zachova. Patrik - kanec :grinning: :sweat_smile: Zdena je riadny exot...
24. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom som nepochopila, preco to s tym karolom museli tak natahovat. ved uz davno sa vedelo, ze v seriali nebude dalej hrat :wink:
24. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieco na precitanie-Panelak 7.12(Mikulas).Da Michal Zdenke tehotensku knizku?Milan z Maslakom su v Rakusku na dovolenke.Nika ma sialeny plan.... Panelak 8.12(Doktorka) Jana s Marienkou odchadzaju na vianocne trhy.Michalovi sa podari sokovat Zuzanu... Panelak 9.12(Ucitelka) Jakub urobi dobry skutok.Co ziada Karol od Angie?Angelika sa rozhodla,ze najde za seba nahradu v praci... Panelak 10.12(Tukanec) Zdena oznamuje Dusanovi,ze je tehotna.Ivana ziada od Jakuba,aby sposobenu skodu na dodavke uhradil Albert... Panelak 11.12(Prsten) Imro a Angelika maju problem s vianocnym stromcekom.Milos oznamuje Michalovi dobru spravu.Podpise Jakub zmluvu z Branom?...
24. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto to ma byt- http://komunikuj.sk/osobnosti/cetovali-sme-s-lukasom-latinakom Dnes si tu sama zo sebou pisem.Prepacte.
24. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna picne, ze Zdena tehotna, tak sa tesim na dalsie casti, je dost husteeeeee. :sunglasses:
24. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale zaujimave ze to povie Dusanovi.To bude akoze s nim tehotna?No ci sa aj z otcom Patrika nevyspi.No som aj ja zvedava. :unamused:
24. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamartinka - ta Zdena ma prekvapuje, ze by si to asi rozdala s kazdym obyvatelom panelaka, polepsila sa, netrvalo to dlho... ja si myslim, ze asi s Patrikom. Sonu asi porazi, sok. Aspon sa mame na co pozerat v telke. tesim tesim :sunglasses: :dizzy_face: :sunglasses:
24. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja uz sa tesim :wink: Bude to zaujimave.
24. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak by ma zaujímalo, ako sa Albert dostal z toho výťahu. Teda, tie ďaľšie časti budú zaujímavé.
Lucia- ale kraus to hovoril sám, v televizí. Ach zase vymyslí nejaký sitkom? To som si mohla myslieť :sunglasses:
24. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toho Milana m začína byť ľúto.
Imro bol zase dobrý :slight_smile: Aj keď ta srandička je už pomerne známa.
24. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááj Imro :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imrisko a striptiz.Mam novy antirespirant :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A zabudol sa najprv osprchovat.To v navode ze nepisu. :grinning:
24. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky to čo za chlap prišiel za Milanom :confused: a nevidela som celé Karol odišiel a povedal že ma niekoho iného neako nestíham sledovať :confounded:
24. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karol ma v Spanielsku priatelku.Prisiel to povedat Angie.A co bolo dnes som nepozerala.Tak kto prisiel za Milanom ti povedat neviem. :slight_smile:
24. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja tomu nechapem co tam Karol splietal preboha , mne to pripadalo nejake cudne ,jak keby ju lubil on je taky dilino :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na Milana nemam slov .. uz by to mohli zacat pisat aj troska normalne ... sak taky pribeh ,otrasne .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúúú, vy ste tu toho popísali... no tiež sa mi zdá, že Karol k Angie stále niečo cíti, fakt bol divný.
Ten chlap, čo bol za Kordiakom, už raz za ním bol nie?
25. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
či toho chlapa na Kordiaka neposlala Martinka ako výstrahu :slight_smile:
25. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nakoniec to bola Martinka, čo ho poslala... a ja, že sa Michal včera prizná a on, že aký vianočný darček chceš :grinning:
26. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok