• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
Aj ja som to dnes citala, skoda, ze tam uz nebudu hrat.. boli fajni :grinning: a bajzovu som zrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste toto všetko čítali... hoďte linky, nech si prečítame, novinky znejú zaujímavo :wink:
12. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panelak 14.12(Zmluva)Ivana zisti,ze Jakub podpisal zmluvu bez jej suhlasu.Ako zareaguje?Milos poziada Michala,aby siel po Ninu do ustavu...Panelak 15.12(Pomsta)Jana ma chut silvestrovat mimo bytu.Zdena chysta pomstu pre Jakuba.Barca s Nikou su zhrozene...Panelak 16.12(Jedla)Odhali Ivana Zdenin zamer?Imro ma doma dvojmetrovu jedlu zo Zahoria.Angelika razne zakroci...Panelak 17.12(Primar)Novou manazerkou v sanatoriu je zena,ktoru Michal dobre pozna...Zdena pozyva Dusana na koncert Pink...Panelak 18.12(Parky)Roman sa zoznamuje s Agatinym otcom.Angie sa konecne rozhodla.Vrati sa ku Karolovi,alebo poda ziadost o rozvod?Panelak21.12 Finale stvrtej serie(Stastne a Vesele)Jana zorganizovala parkovy vecierok.Zdena ziada Dusana,aby ju navstivil v byte.Vopacnom pripade sa porozprava so Sonou...
14. dec 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vianocny maraton clankov 2...Prve novinky o 5 serii,Vyvrcholenie 4 serie,Silvestrovsky panelak,Zhodnotenie sledovanosti 4 serie.To vsetko 22.12 Den po finale 4 serie.
14. dec 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivana mi začína liezť na nervy. Imro zase perlil, e Harrry Porter :slight_smile: Ozaj, mýlim si trochu tváre celebrít.... Malá Lucka priviedla Zuzku Smatanovú?
15. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala i veľka Lucia, už mi lezu na nervy. mala nepočuva, veľka ked nechcem tak kontak vymažem.
K Ivane - bez komentara
15. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide to s panelakom dole vodou... kazda dalsia seria je podla mna horsia ako ta predchadzajuca... co mozeme ocakavat od V.? :confounded:
15. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy kto je V?
keby nebolo jany a emila tak klesakuca krivka
15. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, nie V. ale 5. - piata seria :grinning: prepac,ze som ta zmiatla....
a suhlasim, jediny, kto sa mi tam paci je Imro a Emil - ostatne slabota....
15. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V dlhé vedenie :grinning: :grinning: :grinning:
možno ivana bude žiť s michlom
15. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuk je dáky divný :confused: akoby bol pred agátou panic :zipper_mouth: inak je mi strašne nesympatický
15. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrrrr Ivana mi lezie na nervy, ved Vianoce su o rodine, sviatky pohody ... by mohla mat srdce a zobrat si mamicku domov a jabyt Jakubom tak jej nalozim 5a20
15. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme mali KBK v Paneláku :wink:, no ale dovolila na 24., ale ráno 25. musí ísť domov :slight_smile:
15. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo bolo v tej sms?
15. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už by raz mohol kubo tresnúť po stole,tak s ním zametá ivana,dobreže nechce mamičku odtrepať hned po večeri :confounded:
15. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tá Zdena je aká mrcha... chudák Kubo.
15. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevidela som včerajšiu časť. Ako zareagovala Lucia na tú Zuzku?
16. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kedy stihla Zdenka napisat u Jakuba tu smsku?sak ja by som za tu chvilu ani dve slova nestihla :slight_smile: no to zase bude Ivanka vyvavadzat uz sa tesim
16. dec 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co napisala Zdena za sms U Jakuba?Ona prisla k nim a Kubo ju pustil dnu?Som vcera nekuk.
16. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pre tie čo včera nekukali:
Zdena prišla k Jakubovi a hneď sa vopchala dnu, on nechápal a ona mu začala hovoriť sladučké rečičky, že idú Vianoce, že ona už v paneláku nebude bývať a blá, blá, blá a že nech zakopú vojnovú sekeru a dala mu darček. On bol celý rád a povedal jej, že to oslávia nealkom, lebo ešte bude šoférovať. On išiel do kuchyne a ona rýchle pri počítači schmatla jeho mobil a začala niečo ťukať - čiže poslala si smsku z jeho mobilu do svojho.

No a koniec bol taký, že Zdena prišla za Ivanou a ukázala jej to :slight_smile: a v tej smske bolo niečo také, že by rád pokračoval v tom, čo začali minule :grinning: , no dnes uvidíme, že čo z toho bude.

Lussy23: potešila sa :wink:
16. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super, vrátili nám Betku... síce bola mrcha, ale páčila sa mi ako to hrala :wink:
16. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betka, Betka ... rychlo mi obnovte myslienky ... ona s kym bola??
16. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to co Ivana nasla za darcek?Ze pre moju milovanu Niku.A ona ze to je pre nu.Som zvedava ako to dopadne.A ta Betka nebola s Kordiakom?Tiez si nepametam uz koho tam Betka hravala.
16. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betka bola študentka a bývala u Angie a Karola.
16. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano vlastne.Uz sa rozpametavam.A nemala aj z Kordiakom nieco ci Karolom?
16. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betka stale zvadzala Karola, neskor randila s Maslakom
16. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok