• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
Ahojte. Včera som sa musela učiť, a nevidela som veľký kus. Čo chcela Zuzana od Michala:?
4. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lussy23 Zuzana priniesla Michalovi svadobne oznamko a povedala mu ze Misku si moze bravat cez vikend a aj cez tyzden ak bude chciet.Tusim to tak neako bolo.
4. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera to bolo dobré :grinning: , o chvíľu začíname...
4. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisa je riadna žiarlivka :confused: dúfam,že teraz nezačne "útočiť" na Luciu ohladom Lucky
4. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes boli Ivana,Julka,Alica dobre.Ale utocia na sefa.Hlavne Julka bola dobra. :grinning:
4. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa k vám opäť pridať ... už sledujem od pondelka ...
4. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam sa k tým komu sa Denisa nepáči ... mne sa ani nepáči, že Lucia chce byť lesba a chce vychovávať malú Lucku .. a tiež nechápem prečo z Niky urobili takú mrchu??? :angry:
4. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika- zoberte to z druhej strany, robí to iste čo robí ivana s jakubom, len využíva situaciu.
jakub pkial bude panelak panelákom bude trulko

denisa - :stuck_out_tongue_closed_eyes: , lucia za jeden týždeň na dovolenke z denisou sa preorientuje, niekto sa stým narodí....
4. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Imrisko jednoznacne dobry dnes.A neviem preco ale si myslim ci Agatu nedaju dokopy z Karolom. :pensive:
4. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa nepaci ako psychologicky utocia na sefa ... keby si robili svedomito svoju robotu, nekvakali a neohovarali ako stare babky na trhovisku tak by nemali problemy ...
4. feb 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este to tam prisiel aj karolko zamotat ....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........
4. feb 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj ja znova pozeram, akurat som si pozerala na nete obsahy az do 12.2, vyzera to zaujimavo :wink: najlepsia kombinacia Karol a Martinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka - no to mi ušlo a už to tam aj hovorila,???
lebo aj v novom čase bolo že nietkorá je len sa typovalo
5. feb 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte môžem sa pridať?
5. feb 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa strašne nelúbi vzťah Lucie s Denisou je strašne nesympatická
Agáta je teraz sprostá že si tam nechá otca
Nika tá sa mi nezdala od začiatku tichá voda brehy myje :slight_smile:
o Jakubovi len toľko že je papuča a Ivana diktátorka ktorá sa nestará o Terezku :angry:
5. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia bola s denisou na dovolenke??? a kde teraz vlastne býva nika a zdenka, povedali???? a prečo býva u agáty otec, kde poslala nanuka???
5. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak su najlepsi Emil s Jankou :sunglasses: ...a preco sa vlastne dala Lucia dokopy s Denisou? Lucia mi nepripada ako lesba. Tam to bude kvoli Lucke mam taky pocit :confounded:
5. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno boli na dovolenke a tam sa dali dokopy podľa mňa.
zdena býva na internáte,nika má podnájom
agáta posala domov nanuka kvôli otcovi
5. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo vôbec neukazujú malú terezku, nejako to nedomysleli, Ivanka si chodí z práce s kamoškami ako jej hovoril Jakub a prečo ich neukazujú spolu, nikde nemajú ani len hračku položenú
5. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved terezka stale spi :unamused: Ivanka je hrozna sekera
5. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no mna neskutocne rozculuje Ivana :angry: necha rocnu dcerku, ide do prace, potom este aj s kolegynami vecer von a aby toho nebolo dost, na vikend v tatrach chce ist bez Terezky, lebo panicka si neoddychne :angry:
co je to za matku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ona je v tých jasliach a ked je doma tak spí Ivanka je hrozná a najlepší je Imriško popletko :grinning:
5. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronkaj nehovorila tam este nic.A Vcera ste si vsimli ako bola Agata u Jancovcov?Dusan ako napodoboval Agatu ked odisla. :grinning: A pani Janka riadne zasoby porobila.
5. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pripajam sa ku skupine anti Ivana :sweat_smile:
zo zaciatku som scenky s Imrom a Blicharovcami vynechavala..Teraz patria medzi moje naj :slight_smile:

a co hovorite na to ze tam maju viac toho "nemocnicneho" ?? nieco na styl ordinacie, nie? :confused:
5. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes mame Agatky.Som zvedava ci to aj do panelaka zamotaju a bude sa Agatke gratulovat :sweat_smile:
5. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zdá že to už veľmi kombinujú s tou nemocnicou asi nevedia inak posúvať už dej :unamused:
5. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co hovorite na Angelikinu mamu?
5. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak pridávam sa do klubu.Od pondelka som riadna Paneláčka,aj keď doteraz som seriál sledovala len občas./bližsia mi je ovrz/ :slight_smile: keďže tá začína až tento utorok,sledujem Panelák aj manžela som už namotala. :grinning: Nepáči sa mi tam ten "lesbický" vzťah,nie som puritánka,ale príde mi to tam také nasilu :unamused: naj naj je pán Blichár s Jankou,a pani Jarmilka to sa smejeme na plné kolo :slight_smile: páčia sa mi tam niektoré vtipné scénky, :slight_smile:
5. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok