Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

vladkaz1
9. feb 2010

podla mna to Jakub zisti ,ze ona chce Michala ,lebo taky drbko az podla mna nemoze byt 😀 ,aby nevidel co sa deje

mamartinka
9. feb 2010

Inak dnes uz zacina na markize ordinacia.Kto ma rat Henrietu Mickovicovu a chyba mu v panelaku tak dnes bude hrat v ordinacii.Videla som ukazku ako stoji vo dverach z babetkom v naruci.

majina.b
9. feb 2010

tehotná môže byť aj Lucia, boh vie ako to nakoniec s borisom alebo denisou skonči

zuzitka
9. feb 2010

tehotna nebude engie, lebo ked kraus vravel o tehotnej, tak endie bola pritomna a poprela to 🙂

ale co chce oznamit zdenka predtym, nez patrik odide do holanska? 😕

zuzitka
9. feb 2010

... tie nepodarene zabery z natacania pred pocasim su super 😀 😀 😀 ze?

honey023
9. feb 2010

Jakubko sa nám potetoval 😀

ukmima
9. feb 2010

nebude tehotna Agata? vsak niekde pisali, ze je tehotna...a tesi sa ...svadbu napriek tehotenstvu neplanuje...

wild.horses
9. feb 2010

no dobre bolo to odhalenie tetovacky 😀

zuzitka
9. feb 2010

... čerstvé tetovanie a išiel na plaváreň? 😕

mamartinka
9. feb 2010

To kto a nacom rozbil tie dvere?To bolo na Agatinom obchode?No ta Ivana a Jakub no koment.Byt to Bajza by sa hrnula na maledivy.Aj na 3 tyzdne.Pan Emil nemal chybu.Hladam trenky mam zasrate 😀 😀 Inak Blicharovci a Imrisko super.Agata a otec no co dodat.Zachvilu s nich spravia tiez snad milencov a potom bude tehu.Ved to je teraz v mode nie mat starsiho muza.Len Agata z otcom to asi nie. 😖 Janka je dobra s tym kukatkom.A Daniela tam zasa bola a Lukas ked je u druhych len reve.Je vidiet ze vyrastal u Angie rodicov a ze je len na nich zvyknuty.A nie na vlastnu mamu.

mikalove
9. feb 2010

podla mna to boli dvere na bare 😕

zuzitka
9. feb 2010

aj ja myslím, že to bol bar ... 😨

mirela
10. feb 2010

tiez si myslim, ze to boli dvere barove, podla mna Martinka zacala "uradovat", tak poslala nejakeho grazla, kedze ma kontakty, ved Angie robi v bare, tak asi to je dôvod ... Ivana je fakt strasna krava 😠 ... Inac okolo toho realneho tehotenstva zatial su len dohady ktora herecka to je, najprv media oznacili Viki Rakovu, ta to nekomentovala, iba poslala smajliky, ale to este neznamena, ze je to ona ... Ze Kraus povedal na tlacovke, ze nie je s tou damou v priatelskom vztahu este tiez neznamena, ze to Viki nemôze byt, ved mohol mystifikovat ... Mna napada aj Sona Jancova, ved je mlada, tak preco nie? Inac este jeden postreh mam, preco Zuzana Haasova nie je v zaciatocnej zvucke pri predstavovani hercov? Ved je tam Janco - Luknar, aj Zdena, tak preco nedali aj ju?

duska1122
10. feb 2010

no tie dvere mohol rozbit aj ten boris , ktovie. jaj vcera ma angelika riadne dostala ze imro si ma vypytat sprepitne, a ta od kial padla , ved ked mi niekto plati najom , porodnicu tak ake sprepitne a nemyslim ze imrovi by aj ktosi sprepitne daval. a ze blokovat ma no ja odpadnem.

mamartinka
10. feb 2010

Ja si myslim ze ked Imrisko chce blokovat a dovoli mu to Lucia ze ju bude oberat o peniaze.Luciu.Boji sa alebo jej nepovie o tych tringeltoch a bude si peniaze brat sam.Preto chce asi blokovat.A Sona bude chciet aby Patrik isiel byvat sam.A pan Emil bude priprvovat Janku do serialu Odsudene.

lucia78lucia
10. feb 2010

hej, tie dvere boli barové... mirela: Zdena vo zvučke neni, je tam iba Dušan, Soňa teda Zuzka Hasová sa zrejme buď nemohla zúčastniť natáčania alebo ju tam jednoducho nedali 🙂 Emil bude pripravovať Janku to do Odsúdených? 😀

mirela
10. feb 2010

lucia - Zdena sa vo zvucke urcite aspon mihne, v zostrihu je, vsimni si ... su tam aj nove postavy, ten gynekolog Maly a aj Denisa 😖

mamartinka
10. feb 2010

A dnes bude opet Zdenka ziadat od Dusana peniaze.Zas ho bude vydierat.Panelak 24.02 Streda(Trest)Sona chce,aby mal Patrik svoj byt.Emil pripravuje Janku na ucinkovanie v odsudenych.

mamartinka
10. feb 2010

Tak a mame mat zevraj v panelaku este niektoru tehotnu.A ma to byt zevraj realne tehu.A ktora herecka je tehotna je zatial tajomstvo.Ale ja myslim tu Agatu.

egyptanka
10. feb 2010

to snad nieeee ... vozit vyse rocne dieta vo vanicke?? (Ivana ked vosla do podniku) ... a hned si sadla a nie, aby sa postarala o Terezku, ved sa chuda musela v tom kociku potit.

lucia78lucia
10. feb 2010

mirela: ja tam tú Zdenu stále nevidím 🙂 inak čo bolo v tej smske? Bolo vidieť iba Maslák.

mamartinka
10. feb 2010

Imrisko bude zajtra dobry.Ze sefka to je otazka na telo.Vy ste uz mali sestonedelie 😀 😀 😀 😀 A Janco nacapal Ivanku z Bajzom.No a Kubko by si chcel vrzi z Nikou. 😀 Ci sa mu to aj vyplni.Inak Ivana nema obdobi,Ze na Spanielcinu zasa chodi a dieta napospas.Ja neviem.A preco uz Jakub nechodi za mamickou?Ju akosi ani nespomina.A tie dvere boli ozaj na bare.Som zvedava ci sa aj ta Ivana nakoniec nerozvedie a nepojde k tomu Bajzovi.Ako som tusila ze jej povie no predsa ku mne.Ked Ivana povedala ze kam by som isla?A to tupe sa nepodarilo dat sefovi dole.Bolo to tusim na Ivanku nastavene.Ako mu aj fukala do vlasov.No bomba.A Ivanke viali vlasy.

mamartinka
10. feb 2010

A Blicharovci no koment.Bomba sama o sebe. 😀 Spechovaci kukatka sa z nich stali.Hlavne z Janky.Teraz uz aj sama pana Emila posiela do baru ked chce nieco zistit. 😀

mirela
11. feb 2010

lucia: tak nebola to Zdena, ale Nika ... tak rychlo to prestrihnu, ze bez okuliarov som videla Zdenu 😕, to je v tej casti kde je Janco a Kubo, ona sa tak otoci za Kubom ... v tej sms bolo: Toto uz nikdy neskusaj. Maslak

pia22
11. feb 2010

Kocky ma tak zaujalo, ze Svehlovci a Imro s Angelikou musia mat velmi dobre deti-neplacu, vecer ked su sceny zo spalne spinkaju, nic ich nerusi, cez den ich ani nevidiet😀 Ako to len s nimi robia??😉