• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
Kubko ma odkial fotku z Ivankou a Bajzom?Od Zdeny?No uz nato prichadza?Som zvedava ako to dopadne u Svehlovcov.
26. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imro je naj z celeho panelaku ...... :grinning: :grinning: :grinning:

Je fakt ze dost detailov tam nemaju dotiahnutych...ako ta Terezkina postielka alebo jej Hami mlieko 2 :slight_smile: pre vyse rocne dieta ....takze keby este toto dotiahli a nepretahovali niektore zapletky ako s Martinkou ..... tak by to bolo ono :slight_smile:
26. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angelika aka zmenena.Kontaktne sosovky si dala urobit.Imro je dobry.A Kubko nechaty.Agata teraz dobre robi z otcom.Kubko,Kubko.Angie chce dieta s Kordiakom.Aby ta nakoniec nebola nam tehu.
26. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja s toho Imra nemozem :grinning: Aj pan Emil je dobry.Imra mala dat uz Angelicka ostrihat :grinning: David este ani mesiac nema a ona uz sa skrasluje.A dieta nam este ani neukazali.Snad az bude mat rok ako Terezka ci Lukasko.Inak kolkeho panelak zacal?David uz bude mat mesiac prveho ci druheho?
26. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky mne sa ta Haasova nezda tehotna.
26. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja teraz tu Angie tipujem.Ked povedala Kordiakovi ze by mohli mat este spolocne dieta.A teraz som pozrela panelak blog a Imriskov David bude mat mesiac v pondelok.
26. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
mna minule dostalo, ked Angie na Imrovu otazku, ci kojila, povedala uplne samozrejme, ze "ano, pol roka"... :confused: ved bola v kome najmenej mesiac po porode :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dneska zase tie prazdne pohariky na kavu :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alica, ake potne machule pod pazuchami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To Agata ma aky uces ....vyzera otrasne .... Angie ma tiez pobavila ....ako sa dostala ku kojeniu ....ved to po mesiaci v kome a rychlom nastupe do prace :slight_smile: no parada...to su niejake superzeny tam

A vsimli ste si ze Michal a Milan mali rovnake saly este aj uviazane okolo krku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilecka akurat idem pisat ze ma Agata akisi novy uces.Kubo aky zlaty s Terinkou.A Bajzu uz to akosi preslo odvcera.Uz zasa z Ivanou.A Maria co prisla k nemu Bajzovi?Ufam aby ju pretiahol ako jej povedal :grinning: Aj Miska je zlatunka.
26. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vy ste ine detailistky a sledovacky.Si riadne vsetko vsimate.To ja jednym okom tu jednym tam. :grinning:
26. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som celkom zvedava ako to dusan povie ,ze pretiahol zdenku ... :unamused: to bude este zaujimave...Ja som tak rozmyslala nad tym naco je tej angelike opatrovatelka...ja som tiez na to sama a zijem ...a to mam dieta co vobec cez den nespi...a dokonca sa stihnem aj nalicit :grinning:
26. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz17 ona žije v BA a ty na druhom konci SVK, tam je iný život :grinning:

Agata s tým nemožným učesom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inak.Ako Lucia povie Imrovi nemusel by byt stale v bare.Cele dne.Do obeda by mohol byt z malym a Angelika si co to moze porobit.A po obede do vecera moze ist do baru.Ja by som to aj tak brala.A nemusia mat ani Anglicku aupair.A mohol by ist Imrisko aj z Davidkom na prechadzku aby sme aspon kocik videli.Ked nam Davidka ukazat nechcu.Keby aspon obcas zaplakal ako Luky ci Terezka.Aspon dal vediet ze ho maju.Ci h tam vobec maju?
26. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angelika je niejaka divna sama o sebe....taka neschopna mi pride....
26. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz ma Agata asi narostnute vlasy a mala to cerstvo vyfukane. :confounded:
26. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka ,myslim si ,ze aj keby imro cele dni ostaval doma ,tak aj tak by chcela aupair :grinning: jake uz ma panske usta :grinning: a inac dawidko raz zaplakal...ked prisli z porodnice,ale to bolo prvy a posledny krat.Dajake to tam maju nedomyslene ci co
26. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcelo by to trochu akcie ...... Nech sa Kubo konecne rozhybe a spravi poriadok s Ivanou, Imro nech trochu umudry s Angelikou, Michal nech uz necha Ivanu,nech jej povie ze jej nechce, Agata nech vyhodi otca .....uz mi to pride take montonne ..... stale tie iste problemy a trapenia....Chce to ZmEnU
26. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je tak ľuto jakuba, už ten imro je šťastnejší....no na konci to riadne zaklincovala návštevou mária
26. feb 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ttak tak,treba tam nejaku akciu :slight_smile: a mozno nejaku postawu s novou zapletkou
26. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videli ste Alicu ako dvihla ruky riadna mokrá machuľa pod pazuchou, trocha nechutné to bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím že nakoniec ostane michal s mariou aj v bežnom živote je to tak že si najdu k sebe rozdielni ľudia,
26. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka - Miška je zlatunká, ale keďže bude mať už 5 rokov, tak by mohla aj rozprávať normálnejšie a nie ako 1,5 ročné dieťa
26. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi by sa to riadne domotalo, keby bola tehotna Martinka, co? :sweat_smile:
26. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egyptanka - tak si ma predbehla s tou Alicou nečítala som len rovno písala :slight_smile: :wink: :grinning:
26. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna sice nakrucaju dopredu, ale niektore veci dokrucaju tesne pred, lebo zvyknu komentovat aktualne udalosti (napriklad zlato na oh a pod.)
26. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či ste si všimli u Švehlovcou je to taká hlúposť ale keďže malá Terezka má už vyše roka a oni majú na kuchynskej linke mlieko Hami 2. ( to je pre 8-12 mes. nie? )
Alica nemá chybu taká :grinning:
26. feb 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkalenka ved sa to tu dokolecka obmila ze Svehlovci maju na linke Hami2.Niesi prva. :wink:
26. feb 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka, hej, od Zdeny!!!! Joj, ved to je tak trapne, zeby na to uz neprisiel :angry: a este ju aj na vikend pozve :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Michal gyndoš - tak tam by som nesla ani keby co!!!!
27. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok