Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
2. mar 2010

Panelak bude byvat o 22:15? Tak to budem musiet natačať. Len aby som to stihala pozrieť 🙂 Dúfam, že bude tak neskoro bývať len ten Pondelok.
Malá Miška zase nič npovedala, Imro bol zase super. Tá jeho angličtina nemá chyby. Ale to čo hralo pr itej scénke nebol Beatles.

mamartinka
2. mar 2010

lussy23 Panelak tak neskoro bude len pondelky chodit.

mamartinka
2. mar 2010

Dnes nikto nepozeral?Dnes bomba Imro,Maslak s Kordiakom 😀 Pan Emil a vtip 😀 😀 No zajtra aj kocik ukazu Imrisko a Angelicka na prechadzke.Zajtra ukazu kocik o chvilu snad aj Davidka uvidime.Co hovorite na liecitela?

vodnarky
2. mar 2010

no,uvidime ci liecitel bude ozaj liecit,alebo ho postretlo stastie,tym ze narazil na naivneho Kubka.. 😉
no ale preco zacali davat 2x reklamu,tak veru nechapem.. 😒

weja
3. mar 2010

Hana Gregorová (Kubkova mamička) hovorila v rádiu, že sa jej postava vracia do deja, vraj jej liečiteľ pomôže, dá ju do perfektnej formy a prejaví sa to mimo iné aj tak, že bude viac sexuálne aktívna a zameria sa na starého Fodrásza 😀

bmmz
3. mar 2010

joooj imriskove brusko... tesim na show dance hlavne kvoli nemu 🙂

mamartinka
3. mar 2010

No ta masaz Angelickina na Imrovi som sa smiala.Imrisko teraz ty mna dobre.A Imrisko chrapal aj s prstom v puse.Ste si nevsimly?

honey023
3. mar 2010

Aj Emilkove vtipy sú dobré 🙂 a podľa mňa dvojníka Čapatého opäť nejako zapracujú do deja, lebo vraj si divákov získal ako Ananás v Kutyilovi a Kraus mu sľúbil, že s ním určite počíta do budúcnosti... síce hral v KBK, ale tak teraz KBK nechodí, takže možno bude aj v Paneláku.

lussy23
3. mar 2010

Tá Ivana je divná. Doma zo seba robí geneála a v práci sa správa ako pubertiačka. 😢 Tá Agátka je nejaká maličká. Alebo to len ten Noro bol taký vysoký?

lila794
3. mar 2010

Agatka je asi naozaj taka malicka. A Ivana - nemam slov 😝 A kto je Noro? Vcera som nepozerala...

mamartinka
3. mar 2010

Inak sa v panelaku akosi zamerali na ofinky.Barca nemala vcera chybu s nou.ofinkou.Ako paruku to ma na hlave 😀 A Agata a Pani Janka ani nehovorim.

zuziiicek17
3. mar 2010

To uz ide reklama ??? 😒

zuziiicek17
3. mar 2010

A konecne ukazali aj kocik maleho davidka 🙂 peknucky je

paola.o1
3. mar 2010

tusim hned dve reklamy pocas jednej casti.

pia22
3. mar 2010

To akoze preco chodi mala Lucka do Specialnej skoly?😕

zuziiicek17
3. mar 2010

Paaapaaame dzem,ved si chlap,ved si chlap 😀 😀 😀 😀

lila794
3. mar 2010

Tak uz viem, kto je Noro 😀 Milanko zacina volako vystrajat 😀

Dnes sa mi pacil Angiin otec - zavolaj aj Karola, nech je prca 😀 😀 😀 a sa mi rata, ako jej rodicov ukazuju vzdy len pri jedle 😀

cathy26
3. mar 2010

Caute baby... väčšinou vás iba čítam, ale som si dneska všimla, ten kočík malého Dávidka..je to ten istý čo mala Angie pri Lukáškovi...presne Lila, otec Angie nemal chybu...tiež som si všimla že ich ukazujú len pri jedle..aspoň ušetria 🙂

majina.b
3. mar 2010

Dávidkov modry kočik je po Lukaškovi.
Dnes v SRo, hovorili, že Rakova je tehotná.

Alica tiž nemá chybu 😀

habibi78
3. mar 2010

fakt je Rakova tehotna?? Logicke, ved ma uz dlho priatela, ale ona mi ani raz nenapadla, ze by mohla byt.... 😀 😕 😕

murinka
3. mar 2010

tehu je zuzana haasova

habibi78
3. mar 2010

cozeeeee??? ale ved ta sa rozvadza..... 😕 😕 😕
no toto, o toto.....
muri, kde si to citala?

mamartinka
3. mar 2010

Dievcata Rakova tehu nieje urco.Uz to bolo viackrat spomenute. 😉 A sa aj mne zdalo ze ten kocik co v nom bol dnes David bol od Angie.lila794 a co bolo u Angie otca ked mala zavolat aj Karola?Som nekuk tak prosim o trocha detailov. 🙂 Som akurat zaregistrovala ako bol Kubko za mamickou a ona uz ani nerozprava,nekomunikuje?Som nevedela ze az tak je na tom.A to paaapaaame dzem,ved si chlap,ved si chlap to ku komu ma patrit co zuziiicek17 opisuje?

mamartinka
3. mar 2010

A murinka spravne Zuzka Haasova ma byt zevraj tehu.Uz tu bolo kolko linkov.