• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
nechapem preco si Nika nekupi svoj pc,ked chce takto kseftarit :confused: ved to mala uz davno v plane :zipper_mouth:
11. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten imro je riadny puk :grinning:
11. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamicka je dobrá,nemá chybu,ako jemne zistuje :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta Denisa je sibnuta tusim.Prisa panu bohu. :rolling_eyes:
11. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco si ta Alica neodlepila nalepky z topanok??? Ked si ich vylozila na stol, tak to svietilo, ze sa to nedalo nevidiet :grinning:
11. mar 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ta navsteva Svehlovcou u Jancov nemala chybu.Ale kostovali.Vyborne a Sona vydis ty to vzdy ofrfles.Sona odisla sup Emilkovi na hlavu. :grinning: :grinning: Som pukala od smiechu zrovna.Mamicka vyborna.Tusim zacina mat chutky keksikove :grinning: Sa jej liecitel tusi bal.A Imrisko z autom no bomba.Angelicka aka fesanda teraz.Aj Denise sa zapaci.Este bol Emilko dobry s tym facbookom. :grinning: Alica bude aj spat u Jancovcou.No sa mi teraz panelak paci a Ivana s Kubom sa mi teraz pacia ze su taky lepsi k sebe a Ivana sa konecne zmenila.Bajza co chce?Nech sa uz nanho Ivana vykasle.Sa mi fakt teraz paci ako sa chova.Ma to lepsie gradys :grinning:
11. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra bola Julka, ked sa jej spytala Alica ako sa vlastne Nika vola, ci Veronika, Dominika a Julka ze ako tak pocuvam tak Elektronika :grinning:
12. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa nasmiala z Ivany Bajzovej, ako prikyvovala mamicke s tym priblblym usmevom na tvari - tusim ked sa pytala, ci chcu pocut, co zistila
12. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dopatrala som sa konecne k tej hudbe z Panelaku, ktoru som nevedela najst, je to Michal Lorenc a nazov ma Taniec Eleny, je to hudba k polskemu filmu Bandyta :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=rvI_EsGZtZc

Dakujem svojmu mm ktory to vyhrabal z neviemkade a hrozne ho milujem :slight_smile:
12. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik1, už tu tá hudba bola spomínaná :wink: inak strašne dobrá hudba, dobre sa počúva... Prekvapila ma Ivana ako to pekne a správne vysvetlila Bajzovi... snáď ju Michal nezlomí niekedy :slight_smile:

Teším sa na dnešnú časť :wink:
12. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubko nam ma novu lasku...http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta-zabavy/televizia/vladimir-kobielsky-z-panelaku-ma-novu-lasku.html
12. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Má mdva postrehy z Paneláka :slight_smile:
V utorkovej časti jarmilka vravela, že si so Šimonom potykali. Tak prečo si včera vykali?

Všetkých tam už raz ukazovali pri raňajkách aleb otak. Ale Lucku, Luiu a Denisu som ešte nikdy nevidela jesť. :slight_smile:
12. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lussy, ale hej, Lucia nosila malej ranajky do obyvacky. Aspon sa mi zda :wink:
12. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem ci som mimo ja alebo Agata, ale to je ake sci-fi, ze sa toho Petrzlena spytala na prvom akoze rande ci k nej pojde byvat a on suhlasil:sweat_smile:?
12. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cele je to uz mimo realitu :wink:
ale ako oddychovka je to super.... netreba pri tom rozmyslat a su tam super hefty...
u mna naj.... imro a emilko.....

inak janka uz dotocila tie odsudene? alebo kedy ich nakruca... hlavne, ze sa nevie zbavit fajcenia....
12. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Imro nam bude mat novu pracu.Ivana bude hladat utocisko u Michala v byte.A mamicku bude chciet asi Agatin otec poziadat o ruku.
12. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, či ste to preberali, ale páči sa vám Agáta s tými vlasmi? mne ani troch, vyzerá ako starena, oproti tomu jej fešákovi vyzerá ako jeho matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, je hrozna, takisto aj Barča :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Barcu mi ani nespominajte.Aku ofinku ma :sweat_smile: Nechutna ako v paruke.
12. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tie tri gracie su perfektne, ako Marienka odpadla, ani v tej reklame. Emilko chce v boxe prespat, chudacik :grinning:
12. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Blicharovci su dobry.Ako sa Janka smiala ked Marienka-Emilko spravis nam ranajky. :grinning: Alica spala u Kubka?Janco ake ranajky dostal :grinning:
12. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok