Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monkula
12. mar 2010

lila, hej, dnes som pozerala opakovanie, no otrasné...

Ale som sa dnes dosť vytočila, prichystala som sa tak, aby som počas paneláku žehlila a počas správ nám vypadol zvuk... 🙄

mamartinka
12. mar 2010

Alica zasa z Jancom.To uz je Dusan ako druhy Bajza?Za kazdou suknou sa otoci?A co bude Borisko chciet u Lucie?Zeby mu Lucka mala volala?A Pato ze sa rozisli so Zdenou?A sup rodicia niesu doma do postele.A ten Kubko ach jaj.To uz je fakt taky trulko a vsetko Nike trpi?Ivanka chce 2 dieta?Ze ho nechce s Bajzom?Kubko aky ostal a zasa nechapavi aky darcek chce Ivana pre Terezku.Kubko,Kubko.Alica tusim aj monclak mala.

mamartinka
12. mar 2010

Alica dobre ohodnotila Soninu roladu 😀 😀

zuziiicek17
13. mar 2010

no vcera perfektna cast bola...ale ta nika,to je strasna hlupana,teda elektronika 😀 barca a agata vyzeraju straaasne.
mne sa teraz paci angie a kordiak a ivankaa,ze chce druhe babatko 🙂 som zvedawa coo z toho bude 🙂

lussy23
13. mar 2010

mamartinka - Ivana pôjde zas ek Mic halovi? Prečo?
Dušan nie je sukničkár. len v jednej časti spomínal, že sa mu páčia blondínky 🙂

mamartinka
13. mar 2010

Agata bude chcet dat otca do penzionu,Julka sa zdoveri kolegyniam ze ju bali sef ako zenu.To bude as ale 1.aprila.lussy23 neviem preco Ivana pojde k Michalovi.Bude unho hladat utocisko.

lila794
13. mar 2010

AJ ja chcem vediet, preco pojde Ivana hladat utechu k Bajzovi ☹

mamartinka
13. mar 2010

Ivana bude vlastne len u Michala v dome.A pride tam Maria.To bude az 24.3 v stredu ta cast.

vodnarky
13. mar 2010

takze ivanka by predca chcela dalsie babo?no som zvedava,ze naco zas poleze za tym michalom..teraz,ked uz sa zda,ze sa spravne rozhodla..mozno ju zas nastve,ze jej kubko zas zatajil to s tou nikou..no a na to som teda zvlast zvedava.. 😉

lussy23
15. mar 2010

Ozaj nehrá tá herečka, čo hrá Marienku aj tetu Martu, ktorá odpadne? Je to reklama na telefón a má tam psíka.

mamartinka
15. mar 2010

Ja ze sem uz nikto nenapise dnes.lussy23 aku tetu Martu a kde ma Marienka odpadnut? 😕

lila794
15. mar 2010

Lussy, hej, je to ona, ved v piatok som sa smiala, ze opita odpadla ako v tej reklame 😀

mamartinka
15. mar 2010

Nikto nepozera?Imrisko ostrihany a u Jancovcov to vrie.Toho Patu by som vyrazila prvymi dverami von. 😠 Este bude rusno u nich.Ivana,Jakub a pan Emil super.Lucia je hlupa.Boriiiiis daj sa z Luciou dokopy.

mamartinka
15. mar 2010

Imrisko slipy 😀 😀 Pan Emil ale dnes peni.A Imrisko to nieje ostrihany ale vyzeral v bare ako keby bol. 😕

lussy23
16. mar 2010

Baby is sleeping - bejby daj mi slipy 🙂

lila794
16. mar 2010

Ivanka a Kubko - akí su zlati 🙂

Dufam, ze sa Lucia spamata a bude s Borisom, ved ta Denisa je otrasna!!!! Aka pekna rodinka by z nich bola, mohla by trosku prihliadnut aj na malu,nie?

Ujo Emil - chudačik 😀

honey023
16. mar 2010

Imrove slipy 😀 No Nika bude prekvapená, keď zistí, čo na ňu Kubko našil 🙂 Inak vám sa zdá, že by Mária bola tehotná? Viem, že časti sa predtáčajú, ale aj tak mi príde, že je veľmi chudučká... no však uvidíme 🙂

mamartinka
16. mar 2010

lila moja rec.Aka pekna rodinka by bola Lucia a Boris.A Ivana s Kubom mi teraz pripadaju ako Michal a Zuzana este kedysi.Tiez by iba Keksikovali ako teraz Svehlovci.Ale sa mi teraz paci aka je z nich rodinka.A Terezka vcera spala ci kde bola?Este som zvedava ako to bude s tou Nikou.Ako to Kubo naplanuje a co bude chciet od Michala.