• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
zdraviiiim..no co sa tyka tej denisi a jej komentarou,tak mi to pripada trapne.. :confounded: len aby lucia ziarlila,lebo sa nedokaze preniest,co sa tyka borisa..
no som zvedava na dnesnu cast,ohladom kubka a niky.. :sweat_smile: ..
23. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do jasli ju vozia
23. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry mne to tu nejak preskocilo to malo byt k terezke ze neni este skolkarka
23. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne sa zacina pacit ivanka
23. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava jak im to pojde, kto s koho..ivana vs. nika s tymi lekarnami
23. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj, zaujimava cast, to idu bojovat mlade šťandy proti tým trom - super!!!! A Janco ako dvere Sonicke otvoril :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Ivana u Michala :grinning: No, nasmiala som saaaaaa!!!!!
23. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa smejem kazdy diel mali by to zmenit zo serialu na komediu :grinning:
23. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, dnes opäť super časť :grinning:
23. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo zlou castou som sa este nestretla :grinning:
23. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepamatam ani ja niaku zlu cast...... :grinning:
23. mar 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa tesim co ivana podnikne dufam ze da nike priucku. a janco to je taky ..... sa mi pacilo ako jakub povedal ze neni take lahke odviest mamicku lebo este je tam maria v byte a ivana dvihla telefon a behom sekundy vsetko vybavila. :grinning:
24. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pan Emil aky to povedal ten ftip?Sa mi tiez vcera Ivana pacila aka bola na Niku a Janco ako sa nahodil. :grinning: A zrazu za dverami Sona namiesto Alice. :grinning:
24. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby jednu vec som si teraz v panelaku v archive vsimla.Zaujimave ze Patrik si ma teraz v byte po Karolovi aj kde sadnut,naranajkovat sa aj ranajky ma kde spravit a cajik Barci :grinning: Akesi to tam je plne zrazu.Aj vesiak uz je na saty.Ale to ma udivuje ze Karol ked do toho bytu prisiel sedel na stolicke a vsetko prazdne.Nicoho tam nebolo.A zrazu je vsetko.To tam kedy dali spet ten nabytok a vsetko?Sa mi pacilo ako tie 3 tam Patrik obskakoval.A Zdenka si ich tam chce vodit Barcu a Niku ako do svojho.Ja byt Patom ich vyhodim supom von.Az To Sona z Jancom zistia.A Dusan bol dobry.Uz idem bejby. :grinning: A Lucia uz nech tu mizernu Denisu supne a posle kade lachsie.
24. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,aj ja zboznujem panelak :grinning:
A tu malu standu by som najrdsej niekam nakopala :angry: nemozem na nu ani pozerat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ju ked tam vidim tak hned chytam nervycky :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
24. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslite ze Masla chce Martinku len pre to lebo sa podoba na endzi? :confused: Mne sa zdalo ze on mal o nu zaujem,ci? :grinning:
24. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panelak 29.3 Pondelok 22.15(Koniec)Denisa a Lucia maju vazny problem.Dokazu ho vyriesit?Ivana hlada utechu u Michala.Ako sa zachova primar Bajza?Panelak uz v normalnom case 30.3 Utorok(Iskrenie)Emil je v Kordiakovom byte bez jeho pritomnosti.Nedopatrenim mu poskodil jeho majetok.Ivana ma sialeny plan. Panelak 31.3 Streda(Pytacky)Ivana svoj plan zrealizovala.Ako sa zachova stary Fodrasz?Poziada Jarmilu o ruku?Imro ma novu pracu. Panelak 1.4 Stvrtok(Prvy April)Agata chce dat stareho Fodrasza do penzionu.Julka sa zdoveruje svojim kolegyniam.Sef ma o nu zaujem ako o zenu. Panelak 2.4 piatok a 5.4 pondelok nejde. Utorok 6.4(Zlodej)Jana ziada Emila,aby zakrocil voci zlodejovi v Kordiakovom byte.Maria urobi posledny pokus zbalit Michala.Podary sa jej to? Panelak 7.4 Streda(Kluc)Angie zacina mat strach o seba a Lukaska.Ake nebezpecenstvo jej hrozi?Vrchna sestra Kocankova asistuje pri porode.
24. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikinka008
myslim,ze prave preto,lebo ak si si vsimla dole v bare jej povedal,ze bol uz zamilovany este ked tam ani Martina nebola
inak mne sa vobec nepaci v tej ulohe Martiny :unamused:
24. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panelak je fakt super serial
24. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika ahooooj :grinning:
Podla mna to je jasne ako facka ,ze maslak mal zaujem o angie,ale nechcel jej to povedat kvoli Milanovi.Ved aj vtedy ,ked boli opiti,tak si na nu robil chutky. :sweat_smile:
24. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cinege, je dobryyy ... s tou svojou hlaskou "kto toto kolaudoval?, kto toto kolaudoval?" :grinning:
24. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co dnes bolo?
24. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bol to fakt Costner??? :confused:
24. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihanka aky Costner?Bol v panelaku?
24. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imro tvrdil....to bol taky moment, ze kazdy druhy slovak by mohol byt costner :grinning:
24. mar 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dnes som tam nepostrehla denisu... :wink:
24. mar 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok