• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

29. marca 2017 
no vždy len jedia, keby aspoň raz aj riad umyli....iny záber
30. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina dakujeeeem
30. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak by nebolo spatne takto po obede to opakovat :wink:
30. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo bol ovčera v paneláku? Lucia urobila správne rozhodnutie a rozišla sa s denisou?
30. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina.b maju asi micku.Naco si budu ruky drat :sweat_smile:
30. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak teraz opakuju panelak
30. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm, bola si na návšteve?? :grinning:

tak aspoň, povýsavať, ale to sa neda rozprávať, tak nejaku inu činnosť
30. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lussy23 Denisa sa rozisla z Luciou.Inak nacase.Tam nech ich daju z Borisom dokopy a hotovo.Taka pekna rodinka by boli.Dnes bude na tom tenise Lucinka zlata.Ako tam budu Lucia aj Boris spolu s nou.Zlate.A Emilko dnes nebude mat chybu.
30. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maria si robi nadeje u Bajzu?Kubko sa tusim Agaty boji?
30. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tuk,Tuk,sestra :grinning: :grinning: Ach Kubko?
30. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivana dnes bude mat sialeny plan.Som zvedava. :slight_smile:
30. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, baby, iba vas citam a len tak si davam dokopy, co sa asi stalo. Lucia sa rozisla s Denisou? Huraaaaa!!!! Konecne dostala rozum! A Ivanke zase zasibava?
Nemohla som ani reprizu pozerat, lebo maly chcel rozpravky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna by zaujimalo co vlastne chce a o co jej ide...ked zistila ze Kubovi krachuje firma tak uz je chumaj a nechce ho. pred par castami s nim chcela dalsie dieta.
s lucie sa tesim, zevdala kopacky denise, este by ju mohla z baru vyrazit
:sunglasses:
30. mar 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka, aky plan? nieco sa hovorilo o nejakom uteku, je to pravda??? zda sa mi, ze jej ten vztah s michalom prerasta cez hlavu :confounded:
30. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim, ze sa lucia rozisla s denisou... vobec mi to tam nesedlo, bolo to tam take umele, ale bola by som rada keby sa lucia dala dokopy s borisom... on je taky zalubeny do nej, hodia sa k sebe a lucii nie je lahostajny... mohli by sa zobrat a mat deti :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem aky sialeny plan maryah bude mat Ivana.Musime pockat na vecer.Ano bude tam aj unos.Ale uz neviem kedy to ma byt. :wink:
30. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajajaj, nacisto sa ta ivana pomate :confused: ... asi je vazne zalubena do toho Michala :unamused:
30. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helenietko - ja si myslím, že scenáristi si také blbosti nevšímajú, nehodí sa im to do deja. Ale s tým hlbokým spánkom malej Terezky to je fakt divné.
Ozaj ešte k tej ankete ma napadá ešte jedna otázka: Najsympatickejšie alebo najmilšie dieťa v paneláku. Pre mňa je to malá Lucka. A čo pre vás?
A k tým nesympatickým postavám by som dala ešte Martinku, tú blondínu v okuliaroch :slight_smile:
30. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lila794: ja ked nestiham pozriet premieru, ani reprizu panelaku, skuknem si ho v archive jojky... napr. dnes som si ho vychutnala cca o 04,30 hod. :wink:
30. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah tu to je-Piatok 9.4(Utek)Jakub polozi Egonovi Rosenthalovi priamu otazku.Je Ivaninym milencom?Jarmila chce zalovat svoju nevestu za unos dietata. A Panelak utorok 13.4(Handra)Mamicka upozornuje Jakuba na dosledky jeho rozhodnutia podat ziadost o rozvod.O zotrvani Silvie v nemocnici sa hlasuje.
30. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Ivana sa nam dala na citanie rozpravok?Terezku nam ukazali z mou v posteli.Imro bol dobry ako sa schoval za zaves v bare.Aby Martinu a Maslaka nerusil.Inak o com dnes je vsetko.Pozeram ordinaciu.
30. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z mamou v posteli som chcela napisat.
30. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdá sa .že Mária bude tehu s dr.Malym :fearful: akosi sa dávajú dokopy :wink:
30. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To co ma zasa Denisa z Jancom?
30. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mária/Malý to ma tiež napadlo.... vždy lepšie ako michal
30. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej akurat pred par dnami sa tu o tom pisalo, ze kde su deti a sup ivana cita Terezke rozpravky.
a k tomu najmilsiemu dietatu- mala Lucka jednoznacne. vpodstate tam nejak vazne ani ine dieta nehra
30. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly sa tiez zamiluje do kazdej co sa na neho usmeje :confused:
30. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem tam aj mala Miška, naposledy včera
30. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janco bude teraz z Denisou v bare?No to Lucia vymyslela nechat Denisu samu v bare obsluhovat.A aj zasnuby uz tusim mame.Boris dobry u Lucie.Sona uz je prec ked tam Alica prisla?A ako to dopadlo s trojicou u Patrika ked tam prisli a bola tam Sona?
30. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Misku som zabudla, ale ta tam je tiez minimalne a stale ticho
janco nakazal vysvetlit jej to lebo ze mu ukaze ked koli nemu ako patovi Sona neodide :grinning: a hej uz Sona prec...
30. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok