• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
:slight_smile: :slight_smile: Mychaela - aha. A to aj vysvetľuje, prečo ich tak často neukazujú.

Huráááááááá konečne sme videli Dávidka :grinning: :grinning: :grinning: Zlatý bol.
Čo sa vlastne včera udialo? Videla som len koniec, lebo som musela zastaviť natáčanie.... V archíve mi to toži seká.
1. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak súhlasi, je tam dosť chýb a nedostatkov. V piatokovej časti napríklad Emil telefonoval s tým Kočandrlôém a hneď mal na linke Mikloška :slight_smile: A Terezka musí mať niekedy veľmi krásne sny, keď ju nezobudil ani ohňostroj ani alicin smiech.....
To s tými zažnutými lampam je myslím normálne. Môj braček má rok a pokojne spí, aj keď majú rodičia zasvietené lampičky.
1. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac akosi som sa zamyslela, tak vlastne oni nepriamo ukazuju a podporuju ciernu pracu ... mi povedzte ci taka Martina alebo Deniasa na tych par dni ma uzvaretu pracovnu zmluvu ... asi nie.
A keby Janca nacapala SOIjka, ze je za barom tak zbohom rodina ... :wink:
1. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak vcera bol Janco dobry ked sa z Alicou bavili.Ako jej povedal ze by si vedel sex predstavit s takou Morovou alebo Svarinskou. :sweat_smile: To je Svehlova a Nika nie?Inak baby v panelaku sa chysta pohreb.Bude to tento diel 14.4. Streda(Pohreb)U Barci,Zdeni a Niky doslo k nestastiu.Angie z Milanom rozmyslaju,koho pozvu na svadbu.Ich nazory sa lisia. Mam taky dojem ci tam tie tri niekoho nezrazia,ked u nich pride k nejakemu nestastiu.Inak neviem o koho by mohlo ist pohreb. :confused:
1. apr 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dalsi sok.Kordiak sa ma ozenit s Martinkou?A kam este Mojsejovu nepichnu.Citajte http://panelak.blogspot.com/2010/04/necakane-mojsejova-v-panelaku-kordiak.html
1. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a mame to.Mamicka bude tehotna.A Mojsejka v Panelaku.Babyyyyy este nas caka prijemne.A Angie bude chciet spachat samovrazdu.No sa uz na vsetko tesim teraz.
1. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, hehehe ... Prvy april :slight_smile:
1. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre som sa pobavila :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamartinka, ale tam aj napísali, že je to žart na 1.apríla.
1. apr 2010 o 12:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egyptanka myslis?Mne sa to akosi nezda.No nechame sa prekvapit.
1. apr 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to čo je??? to je snáď 1. aprílový žart :grinning: :grinning: :grinning: ... jaj, ale som sa pobavila alebo sa to vážne stane??? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. apr 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, nemyslim ... viem. Tehotna Jarmilka ... to uz by bolo sci fi ... a nie rodinny serial. :wink:
1. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je možné... Fodrás povedal, že ohladne tej svadby, že načo... že ženích má 50 rokov a nevesta ešte viac... tak pochybujem, že by boli scenáristi takí blbí a dali by ako tehotnú Jarmilku... :grinning:
1. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.baby aj podľa ma je to len 1.aprílový žartík,veď tam je aj na konci napísané......nezabudnite,aký je dnes deň.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som zo začiatku pozerávala pravidelne každú časť,ale v poslednej dobe ma to nebaví,stále o tom istom,keď 3dni nevidím,o nič neprichádzam. :unamused:
1. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze to je len zart, neni o com diskutovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tú poznámku o tom dni som prehliadla :grinning: :grinning: :grinning: no jasné, že ide o žart a dostali nás :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to blud.Nachytali nas.
1. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale baby ja by som do toho bytu ozaj nastahovala tu mojsejovu nech si to skusi, ako jej bude v krypte... heeh
1. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, môžem sa pridať, ja som čítala, že tehotná bude Mária, pretože tá herečka je v skutočnosti tehotná a to bude prekvapenie, pretože ona povedala, že je panna a zrazu tehotná.
1. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, písalo sa, že tehotná bude Mária a ako to tak vyzerá tak otec bude asi doktor Malý... aký bol romantický včera :slight_smile:
1. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa mi vcera pacil Boris z Luciou.A mala Lucka ako ich sledovala ako sa bozkavali.Pekny boli.Lucia aka hotova s toho ostala. :slight_smile:
1. apr 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka, aj mne sa páčili a malá Lucka sa mi páčila ako sa začala smiať ked Boris odišiel a Lucia sa zvalila na gauč :grinning: :grinning: :grinning: . dúfam, že sa dajú do kopy a ostanú spolu, veľmi im to pristane :dizzy_face:
1. apr 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazminn,veď to neva,že je panna :wink: ..stačí jedna noc s Malým a je v tom :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ten článok, čo ste sem pridali, tak to nemá chybu :grinning: a tá fotka s Mojsejovou to zaklincovala :grinning:
1. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozete mi niektora napisat co bolo dnes v panelaku?Dakujem.Kde bola ta mamicka s Terezkou.Alicka bola zasa u Duska?
1. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alica aký bordel v byte :grinning: :grinning: Jančo by už aj policajtov volal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fodraz mi straaaaaašne lezie na nervy,ja by som ho už dávno vyhodila :angry:
1. apr 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aj mne sa to páčilo keď povedal Jančo, že vykradli ťa.... :grinning: :grinning: :grinning:
mamartinka, videla som len koniec a tak teraz pozerám archív :slight_smile:
1. apr 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čoooo??? Miezga bol spevákom skupiny Para??? Fúha, tak to som nevedala :astonished:
1. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok