Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lucia78lucia
12. apr 2010

Tiež si myslím, že je to Neverhood alebo to môže byť hudba aj z hry Ratatouille (ktorú hrali Bajzovci, keď boli ešte v Paneláku a bola to veľmi podobná hudba), ale skôr sa prikláňam k Neverhoodovi.

mamartinka
12. apr 2010

Panelak 12.4 Pondelok(U Michala)Milan konecne pochopi,ze Martinka je velmi silny super.Imro ma problemy so svokrou,ktora ho neustale kritizuje. 13.4 Utorok(Handra)Mamicka upozornuje Jakuba na dosledky jeho rozhodnutia podat ziadost o rozvod.O zotrvani Silvie v nemocnici sa hlasuje. 14.4 Streda(Pohreb)U Barci,Zdeni a Niky doslo k nestastiu.Angie s Milanom rozmyslaju,koho pozvu na svadbu.Ich nazory sa lisia. 15.4 Stvrtok(Humus)Dusan trva na tom,ze byt na tretom musia Patrikove kamaratky opustit.Patrik netusi,ako splni otcovo prianie. 16.4 Piatok(Vajcia)Maria sa zdoveruje Michalovi so svojim vaznym problemom.Jarmila potvrdzuje Ivanino podozrenie.

mamartinka
12. apr 2010

Pondelok 19.4(Tenky lad)Ivana sa rozhodla urobit zasadny krok vo svojom zivote.Alica tuzi po umelom oplodneni.Vyhodi Patrik dievcata z bytu? Utorok 20.4(Truhlik)Patrik ma niekolko verzii,ako vyriesit problem s dievcatami.Emil Blichar bojuje proti skodcom.Michal ma vysledky Betkinho vysetrenia. Streda 21.4(Pomsta)Fodrasz sa snazi presvedcit Jakuba,ze o Jarmilin zdravotny stav sa nezaujimal zo zistnych dovodov.Uveri mu Jakub? Stvrtok 22.4(Bez Nazvu)Ivana pripravuje Jakuba na zivot v pretvarke.Angie ranajkuje u Dusana Janca.Co sa stalo?Ivanin sef ma zaujimavy plan. 23.4 Piatok(Zakusky) Ivana podozrieva Jakuba z oidipovskeho komplexu.Janke blahozelaju vsetci susedia k sviatku.
Panelak 26.04 Pondelok(Chrapun)Prijme Lucia od Borisa prsten?Maria chysta pomstu.Alica ma 40 a depresiu zaroven.

honey023
12. apr 2010

Aha, Agátin brat 🙂 toho sme už dlho nevideli.

maryah
12. apr 2010

kde bol Peť schovaný???

susi157
12. apr 2010

ze ineho otecka to bolo dobre 😀 😀 😀

maryah
12. apr 2010

ajajaj, Silvinka už urobila prúser... a poriadny 😲

vodnarky
12. apr 2010

Egon sa nezdaaa..pomaly jak Steve Segal.. 😎 😀 😀 😀

susi157
12. apr 2010

to hej jeho asi nic nezaskoci vsetko zvladne svojpomocne

mamartinka
12. apr 2010

Baby ze traja anjeli.A uz je zahada o pohrebe si myslim vyriesena na stredu.Vam sa nezda ze to bude suvisiet z Duncom?Uz ked sa zacali Blicharovci bavit kam daju dunca hned ma tie tri napadli.Oni ho budu vencit a nieco ho zrazi.A to bude ono.Insie to nebude.Nemyslite?Inak Kubko bol dnes dobry.Do prudu.A Ivana,Bajza. 😝 Inak co to tam za peknu hudbu hralo?Ked Ivana odchadzala z postele a Bajza spal este.Pekna pesnicka.Nevie niekto co to bolo?Alica,Dusky.Ved si ju skus prilozit Terezku,mozno ti mlieko pristupi 😀 😀 Roszenthal dobry.Inak Noricko nemoze kamaratov a Brat Agatin tam hned moze aj spat.Namiesto otca tam bude im zasa brat zavadzat?

januarova
12. apr 2010

ja si tiez myslim, ze pohreb sa bude tykat Dunca, asi mu hentie 3 gracie nieco vyvedu 😠 . inak mi lezu na nervy ako sa tam tomu Patrikovi nasackovali zadarmo, dobre prizivnicky. a este ked ich upozornuje tak nic, jak hluche. a ta Ivana robi akoby ani matka nebola, tu Terezku ma asi len na ozdobu. a este, Kordiak s Maslakom vzdy tak nasavali? dokelu, ved keby normal clovek hentolko pil tak je z neho alkoholik jak vysity. chudak kubko ☹ a pacil sa mi Rosenthal, ale nepochopila som, preco do nich ten chlapik rypal?

mamartinka
12. apr 2010

On sa chcel asi z Julkou alebo Alicou vyspat.A Rozsenthal sa nanho vrhol.Ale dobry bol.A ta Silvinka dobre zavarene.Hned som si myslela ze to neni t spravna osoba co jej to isla davat.

egyptanka
12. apr 2010

martinka, hej s tym mliekom u Alice to bolo dooooost dobre 🙂

mychaella
12. apr 2010

tak Rozental bol jaky tvrdas, sok, kubo chce poziadat o rozvod...
nieee, ja nechcem aby sa duncovi nieco stalo ☹ "anieli" aj mne idu na nervy, chudak pato

mamartinka
12. apr 2010

Traja anjeli.Uz mame zasa nazov 😀

maca793
12. apr 2010

dnes to bolo celkom dobré zase sme sa niečo nové dozvedeli a pohlo sa to dalej 😉

mamartinka
12. apr 2010

Imriska dnes akurat nebolo a Lucie.Som zvedava ci aj ten krst Davidka ukazu potom.

maca793
12. apr 2010

imriško asi celý deň vykladal vykladal vagony 😀

A lucia by mohla z tade odísť lezie mi na nervy

mychaella
12. apr 2010

mne liezla tiez na nervy ale uz som si na nu celkom zvykla, a ked by ostala s borisom tak spolu su celkom fajn.
Davidka nam len raz ukazali, ked mu rucicky vyliezali s perinky 🙂
Ale aj Dr. Maly bol dnes celkom fajn, jak povedal mame, ze si nemohol nic nasetrit ked daval peniaze jej, on mi tiez prisiel vzdy jak taky "trtko"

maca793
12. apr 2010

tak to je presný výstih 😀 😀 😀 😀

maca793
12. apr 2010

no ktorý d........ by dával mamičke všetky peniaze a on dostával len vreckové

honey023
12. apr 2010

Rózentál (či ako sa píše) sa ako pekne na tú bitku pripravil a dal si elegantne dole sako 😀 no snáď Dunča tie tri herdegy neprihlušia.

mychaella
12. apr 2010

sak to, prispevok za to ze tam byva ok, ale cela vyplata...?? dobre vychcana mama, aky plac nahodila 😝

Rozental sa aj mne pacil, jeho tusim nic nezaskoci... 😎

siouxsie
13. apr 2010

veru, Filipova mama sa asi bude musiet rozlucit s pravidelnymi peniazkami od synceka... vsimli ste si aka vzdy chodi za nim do prace vyparadena?
Rosenthal to teda dal! 😀 tak tato akcna scena bola fakt pekne zvladnuta. pred nejakym casom som tu kritizovala akcnu scenu zadrzanie zlodeja Fodrasom - to bol trapas. Landl sa naozaj nemusi hanbit. teraz som len v ocakavani, cim nas este Egon moze prekvapit 😉

mychaella
13. apr 2010

No dobre jej bolo ked jej daval celu vyplatu a aj tak ho chcela vysikovat prec a ked jej oznamil, ze sa odstahuje tak jej to asi docvaklo a rozplakala sa...Dama akoze...aj ja by som vedela chodit tak vyparadena keby som mala sponzora 😀

tomu ver ja uz sa tesim na vecer jak to bude pokracovat, 😉

januarova
13. apr 2010

dobre bolo ako naplasil spiacu Alicu 😀

lenka3007
13. apr 2010

Filipkova mamička príde o dosť solídne prachy, kedže Filipko je gynekolog na súkromnej klinike a tam trochu inak platia.... 😀

mychaella
13. apr 2010

keby mal filipko rozum tak by jej ich nedaval uz davno...zato Marii bude teraz lepsie 🙂