Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
13. apr 2010

Ahojte. Akosi sa poplietli v obsahu. Písali, že Imro má problémy so svokrou a pritomtam Imro včera nebol 🙂 😔 Rozental aký silák. A Alica s Julkou ako sa dívali 🙂 Inak Ivana je riadná fúria. Tak, keď jej svokra vezme Terezku zo škôlky a náhodou zaspí u nej doma, vvvádza ako šialená. Ale to že ju nechá v opatere svojej kolegyne, ktorá sa správa ako pubertiačka, to je už v pohode ☹
Tak v stredu sa asi niečo stane Dunčovi. Chudák, pes.

lussy23
13. apr 2010

Ozaj, kde vlastne spáva Terezka? Pochybujemm, že Alica tam má postielku

mamartinka
13. apr 2010

Terezka spava z Alicou v posteli.

lucia78lucia
13. apr 2010

Tak dnes ďalšia hviezda v Paneláku: http://panelak.blogspot.com/2010/04/jevgenij-pl...

mychaella
13. apr 2010

Alica je jaka huba....ze ake su dobre v posteli

mychaella
13. apr 2010

dunco zozerie macku, a je tragedia

mychaella
13. apr 2010

odpadnem, jakub fakt poziadal o rozvod?

egyptanka
13. apr 2010

Jakub rulez 😎

susi157
13. apr 2010

a ivnka bola v soku tak teraz si dala ale ona to uhra

majina.b
13. apr 2010

ešte k malej lucke, ja som mala pocit že je prvačka, a ona už ide na prijimanie 😖

ivana si navrat k jakubovi rozmyslela po návšteve michala a pohľade na silvinku

mamartinka
13. apr 2010

Babyyyyy co bolo dnes.Popise niekto aspon v skratke?Kubo uz podal o rozvod?Nekuk som.Len ako boli Alica z Julkou a sefom este v tom bare.A Sef nemal uz tupe ale holu hlavu 😀 To tupe mu pri tej bytke spadlo,ci kde ho dal?

mamartinka
13. apr 2010

Lucinka ide k primaniu?

heleniatko
14. apr 2010

hehe, uzasne sa mi pacilo, ako Rosenthal dal dole toho chlapika v bare par udermi a ani sa pri tom nespotil 😎 😎 😎 najlepsia scena v Panelaku za posledne obdobie! aj Alica, aka uzasna papula, ze "ake sme dobre v posteli"!!! 😀 😀 😀 aj v praci, ako predvadzala, ze ako Jakubovi naznaci, kde je Ivana - Vackova je perfektna herecka! hmmm, a ked Janco pred Ivanou povedal, ze Jakub sa opil a chcel z Niky spravit svoju spolocnicku a manzelku, to muselo boliet (sebavedomie...) 😝 a zas par blbosti: ano, Lucka, prvacka, ma mat akoze svate prijimanie...... no comment.... no, a kocky si nepremysleli skladovanie domacich milacikov, samozrejme, zas to bude vsetko v Patovom byte...... fuj...chudak...

majina.b
14. apr 2010

ja už dávno tvrdím že alica / vačková je super komedialna herečka, tak isto aho ivana / morova dramatická 🙂

vodnarky
14. apr 2010

zeby bol konecne rozvod???(Ivana&Kubko)uz to moc natahuju podla mna.. 🙄 🙄 🙄
suhlasim..Alica a Ivana(Vackova&Morova) su perfektne herecky.. 🙂

bambusko
14. apr 2010

ved su tam vsetci rozvedeni okrem kuba a emila s jankou... 😒

a kordiak, taky frajer a nema kryptovany usb kluc? 😕

vodnarky
14. apr 2010

bambusko,este si zabudla na slavneho Imra.. 😀 😉

mamartinka
14. apr 2010

28.04 sa do deja vrati Sona.Pride necakane domov a Dusan bude v spolocnosti dvoch zien.Jakub pride aj s Terezkou k Michalovi.Som zvedava inak na ten dnesny pohreb 😕 Ci nakoniec nebude pochovana ta kocka 😀 No inak pekne to tam u Patrika zacina .Dunco,macka.Robia si ako vo svojom.Ja by som ima dala.Dunco by mi nevadil,ale este macka?Co si tie tri myslia ze u koho su?Inak ten Rozsenthal bol dobry s tym tupe.Ale nechapem preco ho nedali do deja takeho aky je.Ved vsetci vieme ze ma ples.Som zvedava ci to este bude mat na hlave ked uz Alica a Julka vedia ze ma paruku,tupe. 😀 A kto povedal Jakubovi nakoniec ze Ivana je u Alice?Dusky?Ved Alica u Dusana nebola a zrazu sa Kubo zjavil z rozvodovym papierom.

mamartinka
14. apr 2010

Som chcela napisat ze ked uz Alica a Julka vedia ze ma sefko ples.Ci este bude mat to tupe.

majina.b
14. apr 2010

Angie v rozhovore (😀) s Pluscenkom bola ako pribita 😝 , len nechapem prečo k nej vždy dohadzuju svetovu celebritu, nemá nato vôbec jazykové predpoklady...je hrozná

vodnarky
14. apr 2010

takze Sona takto vymakne Dusana??no na to som zvedava,ze co jej zas povie za blbost na svoju obranu.. 😅
a tie 3 graaacie mi tiez idu pekne na nervy..jak by som ich hnala... 😠
to s tou Angie som ani nevidela..(pri malej mi niekedy ujde troska z deja..) 😉

heleniatko
14. apr 2010

hej, ten Pluscenko bol velmi sarmantny, ale to ho zas tam museli k tej vypatlanej blondine Angie polsat, aby jej polichotil, ze ma krasne oci (po rusky)....... podla mna Kubo nie je sprosty a konecne si spocital, ze kde bude asi Ivana s dcerou schovana... pekny sok jej sposobil... milenec ju zatial nechce a manzel sa ide rozviest... fuha.....

mamartinka
14. apr 2010

Je tam o Emilovi Blicharovi.

vodnarky
14. apr 2010

veruze Ivanka to ma teraz take ze..fuuuuuuha....no uvidime ako to cele dopadne... 😉

lussy23
14. apr 2010

Ahojte. Mám malý postreh. Nemám ešte deti, ale nebýva náhodou sväté prímanie až v tretej triede? A Lucka je predsa prváčka.
Odkiaľ vedel Kubko, kde býva Alica?

majina.b
14. apr 2010

veď nebývaju v NY ale BA, a tam sa poznaju 😀 😀 😀 alebo si adresu vygooglil na katasterpotali 😀