Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
15. apr 2010

Dusan bol dobry ked prisli k Patrickovi.Ze ide Dusan tie 3 vyhodit.Dusan.Mozem sa tu aspon vysrat 😀 😀 Inak ako dopadli Zdena s Nikou ked tam prisli policajti.

susi157
15. apr 2010

ta alica co na srdci to na jazku a je jej jedno kto alebo skym

mamartinka
15. apr 2010

Maria je tehoska z Filipom Malym? 😕

mychaella
15. apr 2010

ja som dnes sledovala tak jednym uchom tak mi toho asi dost uniklo, nevadi, zajtra pozrem reprizu ale postrehla som rozhovor Ivany a Jakuba...jasne ze sa neprizna...teraz sa bude tvarit jak anjelik, ale keby ju Michal chcel tak by sa tesila, ze priniesol tie papiere...
uz povedala maria, ze je tehotna?

egyptanka
15. apr 2010

baby neviem ale ja mam takeho tusaka, ze Jakub to o Ivanke vie, ale nieco planuje ... no neviem , mozno sa mylim ...

hej uz povedala Maria, ze je tehotna ...

siouxsie
16. apr 2010

Ivana struha ake ksichy nevinne. ona a neverna? kdeze! ani v najtajnejsich snoch! to Kubo, Kubo je ten zly! zasrany smilnik, ked si dovolil len pomysliet na Niku! 😠

Kocankova to ma teraz tazke, ked nemoze operovat za pritomnosti Fabryho na sale 😒 to nevie prehltnut trpku slinu? si neuvedomuje, ze takto si moze pokazit lekarsku karieru? mala skor na to mysliet. ale ako sa hovori pri chlapoch, tak to plati asi aj u zien, ze - ked sa ....... prekrvi, mozog sa odkrvi 😉

ze sanon zmluvy 2009 😀 😀 😀

tadea
16. apr 2010

No včera tam stvárali riadne somariny...keď som videla tých policajtov ako pomáhajú babám pochovať mačku...už by som chcela vidieť ako to niektorí robia...a pokiaľ viem,pochovávať zvieratá na verejných priestranstvách je zakázané,či?
Aj ten Michal je riadne sprostý...taký primár ako on by nikde neobstál,je príliš mäkký na svojich podriadených a keď minule tá pani ktorej omylom podali inf. upadla do "hyperkaliemického šoku" ako to oni nazvali...primár povedal jej manželovi,že tam majú najlepšie vybavenie,lepšie ako hociktorá iná klinika..veď pokiaľ viem majú tam len gyndu a pôrodnicu a ak by niekto musel byť akútne preložený na ARO tak dovi,dopo... čo myslel pod tým najlepším vybavením...

siouxsie
16. apr 2010

egyptanka - podla mna to Jakub nevie. teda aspon v tomto case to este nevie. keby to skutocne vedel, zlozil by sa uplne. to by nedokazal tak dobre skyvat. no, ale cas ukaze 😉

susi157
16. apr 2010

aj ja si myslim ze nevie len tusi ze ma niekoho keby vedel tak to takto neskonci,ved co povie ivanka to je svete a kubo jej veri alebo uveri

januarova
16. apr 2010

mne sa pacila Alica ako navrhla Egonovi, spravte mi dietatko.... 😀 😀 😀

vodnarky
16. apr 2010

dobre som sa na tom nasmiala,ked mu to navrhla.. 😀 😀 😀

lussy23
16. apr 2010

Alica bola skvelá ako sa pýtala toho Egona, či m uspraví dieťaťko. Ten sa ale musel zatváriť.

dadulka19
16. apr 2010

mne to práve prišlo dosť od veci,hoci Alica je celá šialená 😀 😀 😀 .Keby bola aspoň trošku pripitá,ale v triezvom stave taký návrh šéfovi 😝 😝 😝

januarova
16. apr 2010

aj to ako jej Julka povedala, ze Alica co ta ja poznam tak sa tvaris ako zhulena, ci tak nejak 😀

eva7780
16. apr 2010

Imro je dobrý 😀 😀 ale snaží 🙂

majina.b
16. apr 2010

ako to dopadlo s Máriou u Michala??

mamartinka
16. apr 2010

Ahojte.Co bolo dnes.

bambusko
16. apr 2010

zda sa vam to nahoda, ze v kauflande maju v akcii chilske vino? 😀

januarova
16. apr 2010

teda maria takato kvetinka? Maria je tehotna ale nie s Filipom. Egon Alicu odmietol, Ivana si chce od Bajzu zobrat zdrav. kartu, uz nechce byt u neho pacientka.

labelo
17. apr 2010

ja umrem s tej Alice 😀 ,ze este ma jedneho kandidata na oplodnenie a tie dve,ze koho???? a ona,ze Vargu ,ze uz mal 17 uz nie je pod zakonom...
Alicka a Dudsko nemaju chybu
Aj Imro je dobry jak vala tu anglictinu,ze potejto 😀

mamartinka
17. apr 2010

Pondelok 19.4(Tenky lad)Ivana sa rozhodla urobit zasadny krok vo svojom zivote.Alica tuzi po umelom oplodneni.Vyhodi Patrik dievcata z bytu? Utorok 20.4(Truhlik)Patrik ma niekolko verzii,ako vyriesit problem s dievcatami.Emil Blichar bojuje proti skodcom.Michal ma vysledky Betkinho vysetrenia. Streda 21.4(Pomsta)Fodrasz sa snazi presvedcit Jakuba,ze o Jarmilin zdravotny stav sa nezaujimal zo zistnych dovodov.Uveri mu Jakub? Stvrtok 22.4(Bez Nazvu)Ivana pripravuje Jakuba na zivot v pretvarke.Angie ranajkuje u Dusana Janca.Co sa stalo?Ivanin sef ma zaujimavy plan. 23.4 Piatok(Zakusky) Ivana podozrieva Jakuba z oidipovskeho komplexu.Janke blahozelaju vsetci susedia k sviatku.
Panelak 26.04 Pondelok(Chrapun)Prijme Lucia od Borisa prsten?Maria chysta pomstu.Alica ma 40 a depresiu zaroven.

mamartinka
17. apr 2010

Panelak 27.04 Utorok nejde.Ide akesi Slnko v sieti.Panelak 28.04 Streda(Hodina Pravdy)Sona sa necakane vrati domov.Dusan je v spolocnosti dvoch zien.Jakub prichadza k Michalovi aj s Terezkou. Panelak 29.04 Stvrtok(Vzbura)Emil sa rozhodol zablahozelat Jarmile k meninam.Ako reaguje Janka?Angelika ma vazne vyhrady voci Davidkovej opatrovatelke. Panelak 30.04 Piatok(Had)Betka ziada od Fabryho ospravedlnenie.Martinka priniesla Kordiakovi svadobny dar.Sona objavi v panelaku hada.

maryah
17. apr 2010

mamartinks, prečo 27.4. nejde Panelák? je najaký sviatok???

mamartinka
17. apr 2010

Ide neake Slnko v sieti.Neviem co je 27.04 😉

januarova
17. apr 2010

http://medialne.etrend.sk/televizia-tlacove-spr...
baby, 27.4. to Slnko v sieti bude udelovanie narodnych filmovych cien, Joj-ka to asi bude vysielat nazivo.