• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

30. marca 2017 
januarová dik za upresnenie

tv.joj
Najbližšie uvidíte 27.04.2010 - 20:15
Slnko v sieti ..... Priamy prenos zo slávnostného odovzdávania národných filmových cien
17. apr 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cooo? 26.4. Prijme lucia od borisa prsten? To uz dalsi clovek bude luciu ziadat o ruku? Ta sa teda ma, taka nerealita a tolko krat opakovana. A ze aj toho posle zase dokelu... :grinning:
17. apr 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. mne strašne vádia tie zdrobneniny. Duško, Alicka, Imriško, Angelička. Čo sa týka Angelička, tak by som ani bábo nevolala.
18. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lussy, vadí Ti to a stále tie zdrobneniny používaš... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by so ms aopýtať, o akom filme to hovorili Barča, Nika a Zdenka pri scénkach s tou mačkou?
19. apr 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A prečo nejde Panelák o týždeň?
19. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, aha sorry už viem :slight_smile: díky majina.b, udeľovanie cien, niečo ako Oscar na slovenský spôsob.
19. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mysleli na film jeho svokor je lotor... Tam stiller prestriekal mačku :grinning:
19. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola tuším aj taká rozprávka o tej mačke, ale neviem si spomenúť aká :slight_smile: . Dúfam, že študentky sa bytu vrátia bola s nimi sranda, Paťo by mal prehodnotiť svoje rozhodnutie :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ako je možné, že Angie počula v bare plakať Lukáška? To existujú také vysielačky, cez ktoré to bábo počuť?
20. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez vysielacku cez ktoru pocut plac ... som myslela, ze vsetky su take :fearful:
20. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lussy ved to su klasicke baby phone... cez jednu pocuješ co sa deje a možeš do nej aj hovoriť a cez tu druhu iba pocuješ...
20. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lussy23 sa mi zda ze ty si neaka nechapava.Ved ako pisu baby su to normalne vysielacky.Uz sa niektore daju aj s kamerou.Ze to dietatko len nepocujes ale aj vydis. :slight_smile:
20. apr 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panelak 3.05 Pondelok(Panna)Primar Michal Bajza meni svoj vztah k Ivane.Milan Kordiak sa luci so slobodou.Tibor Fabry sa dozvie,ze sestricka Maria a Filip maju k sebe blizko. Panelak 4.05 Utorok(Zle Spravy)Dusan zistuje,kto priviezol Sonu domov.Predpoklada,ze jeho zena ma znamost.Fodrasz je na izbe s chyznou,ktora mu zacne prejavovat svoje city.
20. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panelak 27.04 Utorok nejde.Ide akesi Slnko v sieti.Panelak 28.04 Streda(Hodina Pravdy)Sona sa necakane vrati domov.Dusan je v spolocnosti dvoch zien.Jakub prichadza k Michalovi aj s Terezkou. Panelak 29.04 Stvrtok(Vzbura)Emil sa rozhodol zablahozelat Jarmile k meninam.Ako reaguje Janka?Angelika ma vazne vyhrady voci Davidkovej opatrovatelke. Panelak 30.04 Piatok(Had)Betka ziada od Fabryho ospravedlnenie.Martinka priniesla Kordiakovi svadobny dar.Sona objavi v panelaku hada
20. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa rata tento serial rada to pozeravam
20. apr 2010 o 19:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsia akcna scena v panelaku - totalny prepad! :frowning2: teda ako podla mna urcite. konkretne mam na mysli tu scenu, kde Maslak s Fodrasom nicili face chalana, co hladal v panelaku firmu Makano.
no mna keby dakto takto nepravom zmastil, ziadne vino u nich viac neobjednam a vykaslala by som sa im aj na tych par flias vina ako bolestne :angry:
20. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ma cosi. som zvedava ako sa zatvari Fabry, ked mu Ivana povie, ze chce byt jeho pacientkou
20. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak aj angie, mám velky strach že by cakal niekto kym ona zavola pomoc, alebo že by stihla zavolat maslakovi...
20. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ta angie, taku trubu z nej robia naivnu... niekedy mam sto chuti to vypnut... uz by sa mohli vratit scenaristi spat do reality :rolling_eyes:
20. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angie totálna pitcha...
jeeežiš, to sú otázky, spal si s ňou? :rolling_eyes:
20. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tie kravy tam sedia a oni vedľa sexujú, fuj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ten Kubo :zipper_mouth: ten sa nikdy nezmení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivana sa správa ako pubertiačka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alica.Dobry den.Potrebovala by som oplodnit :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak alica pojde na umele s darcom, tak je to uplne mimo realitu..... ako mnoho inych veci v panelaku.... :angry:
20. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok