Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
17. apr 2010

januarová dik za upresnenie

tv.joj
Najbližšie uvidíte 27.04.2010 - 20:15
Slnko v sieti ..... Priamy prenos zo slávnostného odovzdávania národných filmových cien

citronka2
17. apr 2010

Cooo? 26.4. Prijme lucia od borisa prsten? To uz dalsi clovek bude luciu ziadat o ruku? Ta sa teda ma, taka nerealita a tolko krat opakovana. A ze aj toho posle zase dokelu... 😀

lussy23
18. apr 2010

Ahojte. mne strašne vádia tie zdrobneniny. Duško, Alicka, Imriško, Angelička. Čo sa týka Angelička, tak by som ani bábo nevolala.

monkula
18. apr 2010

lussy, vadí Ti to a stále tie zdrobneniny používaš... 😅 😝

lussy23
19. apr 2010

Chcela by so ms aopýtať, o akom filme to hovorili Barča, Nika a Zdenka pri scénkach s tou mačkou?

honey023
19. apr 2010

A prečo nejde Panelák o týždeň?

honey023
19. apr 2010

jáááj, aha sorry už viem 🙂 díky majina.b, udeľovanie cien, niečo ako Oscar na slovenský spôsob.

monkula
19. apr 2010

asi mysleli na film jeho svokor je lotor... Tam stiller prestriekal mačku 😀

lucia78lucia
19. apr 2010

Bola tuším aj taká rozprávka o tej mačke, ale neviem si spomenúť aká 🙂 . Dúfam, že študentky sa bytu vrátia bola s nimi sranda, Paťo by mal prehodnotiť svoje rozhodnutie 🙂

lussy23
20. apr 2010

Ahojte. Ako je možné, že Angie počula v bare plakať Lukáška? To existujú také vysielačky, cez ktoré to bábo počuť?

monkap
20. apr 2010

my mame tiez vysielacku cez ktoru pocut plac ... som myslela, ze vsetky su take 😨

lenka3007
20. apr 2010

lussy ved to su klasicke baby phone... cez jednu pocuješ co sa deje a možeš do nej aj hovoriť a cez tu druhu iba pocuješ...

mamartinka
20. apr 2010

lussy23 sa mi zda ze ty si neaka nechapava.Ved ako pisu baby su to normalne vysielacky.Uz sa niektore daju aj s kamerou.Ze to dietatko len nepocujes ale aj vydis. 🙂

mamartinka
20. apr 2010

Panelak 3.05 Pondelok(Panna)Primar Michal Bajza meni svoj vztah k Ivane.Milan Kordiak sa luci so slobodou.Tibor Fabry sa dozvie,ze sestricka Maria a Filip maju k sebe blizko. Panelak 4.05 Utorok(Zle Spravy)Dusan zistuje,kto priviezol Sonu domov.Predpoklada,ze jeho zena ma znamost.Fodrasz je na izbe s chyznou,ktora mu zacne prejavovat svoje city.

mamartinka
20. apr 2010

Panelak 27.04 Utorok nejde.Ide akesi Slnko v sieti.Panelak 28.04 Streda(Hodina Pravdy)Sona sa necakane vrati domov.Dusan je v spolocnosti dvoch zien.Jakub prichadza k Michalovi aj s Terezkou. Panelak 29.04 Stvrtok(Vzbura)Emil sa rozhodol zablahozelat Jarmile k meninam.Ako reaguje Janka?Angelika ma vazne vyhrady voci Davidkovej opatrovatelke. Panelak 30.04 Piatok(Had)Betka ziada od Fabryho ospravedlnenie.Martinka priniesla Kordiakovi svadobny dar.Sona objavi v panelaku hada

mojko178
20. apr 2010

aj mne sa rata tento serial rada to pozeravam

siouxsie
20. apr 2010

dalsia akcna scena v panelaku - totalny prepad! ☹ teda ako podla mna urcite. konkretne mam na mysli tu scenu, kde Maslak s Fodrasom nicili face chalana, co hladal v panelaku firmu Makano.
no mna keby dakto takto nepravom zmastil, ziadne vino u nich viac neobjednam a vykaslala by som sa im aj na tych par flias vina ako bolestne 😠

siouxsie
20. apr 2010

a este ma cosi. som zvedava ako sa zatvari Fabry, ked mu Ivana povie, ze chce byt jeho pacientkou

lenka3007
20. apr 2010

no inak aj angie, mám velky strach že by cakal niekto kym ona zavola pomoc, alebo že by stihla zavolat maslakovi...

martinex
20. apr 2010

boze ta angie, taku trubu z nej robia naivnu... niekedy mam sto chuti to vypnut... uz by sa mohli vratit scenaristi spat do reality 🙄

monkula
20. apr 2010

angie totálna pitcha...
jeeežiš, to sú otázky, spal si s ňou? 🙄

monkula
20. apr 2010

A tie kravy tam sedia a oni vedľa sexujú, fuj... 😝

eva7780
20. apr 2010

ach ten Kubo 🤐 ten sa nikdy nezmení 😝

monkula
20. apr 2010

Ivana sa správa ako pubertiačka... 😝

mamartinka
20. apr 2010

Alica.Dobry den.Potrebovala by som oplodnit 😀 😀

katy2
20. apr 2010

ak alica pojde na umele s darcom, tak je to uplne mimo realitu..... ako mnoho inych veci v panelaku.... 😠