Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenrie
30. apr 2010

dadulka,DAKUJEMMMMM 😵 😵 😵 😵 😵 presne tato to je

dadulka19
30. apr 2010

niet začo,je to moja srdcovka 😉

lenrie
30. apr 2010

je to krasna pesnicka 😉 😉

mamartinka
30. apr 2010

No Miska uz zacina aj rozpravat.To aby si Michal z Ivanou davali uz pred nou pozor.Teta tu uz bola,hola 😀 Kubo hola? 😅

mgandrea
30. apr 2010

ahojte, čo poviete kam sa stratil babám ten had?? Že by ho starý Fodrász odniesol v kabelke?? 😀 😀

mamartinka
30. apr 2010

Dnes ho Sona niekde objavi toho hada.Asi vo vytahu.

mamartinka
30. apr 2010

Sestra Soni Zuzany Haasovej z Panelaka porodila cez vikend syna Nikitu.Pozrite link.

lussy23
30. apr 2010

Lenrie - nie je to tá pesnička, čo sa začína huhuhuhuhu? Lebo tú hľadám aj ja,
🙂 Lukáško aký bol zlatý v tej veľkej košeli 🙂 A Miška nám prehovorila. 😀 Koľko má vlastne rokov?
Imrová angličtina nemá chyby,
Namiesto tých erotických scén by mali ukazovať viac malú Lucku, alebo aspoň jedno sedenie psychologičok.
Taktiež sa mi páčilo, ako KUBKO hovoríl Miške ,,Ujo nevie tancovať" 😎

lussy23
30. apr 2010

Som si nevšimla poslednú stranu. Aj mne sa veľmi páči tá pesnička. 🙂

mamartinka
30. apr 2010

No zajtra zacina maj.Neviem ci nebude viacej sexu 😀 😀

mamartinka
30. apr 2010

Imro a had. 😀 😀 😀 😀 Suprovy.

mamartinka
30. apr 2010

Kubko ked sa zena zamiluje tak aj v debilovi vydi Pana Boha.To zasa bude v pondelok.Inak uz nikto nepozera panelak?To len ja si tu sama dnes pisem?

maryanna
1. máj 2010

mamartinka, ja pozerám závislačim na ňom odjakživa, čítam vaše príspevky len nepíšem nič:D

lussy23
1. máj 2010

Babám sa akosi nedarí s tými zvieratkami.

janette4
1. máj 2010

no Kubo bol super s tým hadom.

Žeby Ivanka niečo naznačovala Kubkovi?Ale jemu to aj tak nedôjde.

ja to pozerám len tak na pol ucha,lebo malý chodí neskoro spávať,tak panelák väčšinou nestihnem. 😝

lussy23
2. máj 2010

Aha, Miška má len tri roky. Tak preto nerozpráva.... Nechápem, prečo v seriáli má 5. Michal to raz hovoril 😠

mamartinka
2. máj 2010

Kordiakov otec tam ale este hrat bude.Bude chciet Angie vystvat z Milanovho bytu.

mamartinka
2. máj 2010

Panelak 3.05 Pondelok(Panna)Primar Michal Bajza meni svoj vztah k Ivane.Milan Kordiak sa luci so slobodou.Tibor Fabry sa dozvie,ze sestricka Maria a Filip maju k sebe blizko. Panelak 4.05 Utorok(Zle Spravy)Dusan zistuje,kto priviezol Sonu domov.Predpoklada,ze jeho zena ma znamost.Fodrasz je na izbe s chyznou,ktora mu zacne prejavovat svoje city.
Panelak 5.05 Streda(Brigada)Sestricka Maria prizna pred doktorom Filipom svoje tehotenstvo.Jane sa nepaci,ze pred panelakom je hrba ohorkov z cigariet. Panelak 6.05 Stvrtok(Natlak)Tibor Fabry podozrieva Mariu,ze dieta nieje Filipovo.Jakub sa zdoveruje Denise so svojimi depresiami. Panelak 7.05 Piatok(Nedorozumenie)Kordiak ma problem s financnou policiou.Jana chce od Ivany podpis na peticiu proti chovaniu nebezpecnych zvierat v panelaku.

siouxsie
3. máj 2010

ta Miska naozaj strasne malo rozprava hoci ma len 3 roky 😒 mojho betara v jej veku som nevedela zastavit, furt len mlel. ten by uz davno vyzradil uplne celu aferu 😀 no ale nech uz Misla hovori malo, hovori k veci. esteze ti dvaja Michal a Ivana na tu spanielcinu chodili. neviem, ako by Miskin koment odovodnili. 😒
strasne sa mi pacila ta Imrova akcia v hadom. v archive som si to skukla hned niekolkokrat 🙂 no co, je to chlap na pravom mieste. inak idem si pozriet, kde sa to ta Solosnica nachdza, nech viem, kde sa to taki ruuucni chlapi rodia. 😀
inac zacina sa mi pacit Karol. nie ako postava, ktoru stvarnuje, ale herecky to uplne ze dobre zvlada. 🙂

januarova
3. máj 2010

inak ten Karol je exot. naco si s takym tlkom Nika zacina? bolo dobre ked sa ho Zdena opytala a prazenicu by si nechcel? jasne, s cibulkou 😀 😀 😀

vodnarky
3. máj 2010

veru,veru...aj aj som cakala,ze mala Miska povie nieco viac..a ze uz to bude konecne vonku..uz to moc natahuju...a teraz zas Michal..ten co chce?najprv ju posle...a teraz Ivane rozprava,ze ked ho nevypocuje atd...ze to vsetko povie Kubkovi..uz pri nich zacinam chytat 😠 ..
a inak Imro je perfektny... 😀 je to macher... 😎

lussy23
3. máj 2010

siouxsie - Veru máte pravdu. Malá Miška to skoro prezradilo a Ivana by dostala príučku 😎 Na druhej strane, je však aj dobre, že to takto dopadlo. Čo by asi Jakub urobil, keby sa dozvedel, že jeho žena i najlepší kamarát ho klamali ☹

Inak teraz je vysvetlená aj časť vašich postrehov. Terezka, Lukáško a Dávidko nie sú ich deti, možno sú z detského domova, alebo tak. Nemajú ich každý deň v dispozicí a oni sú ešte maličkí, aby dokázali obsadieť na jednom mieste v cudzom prostredí.
Asi pret Stáôle spia a sú v jasliach.