• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
ale myslim v skutočnosti tá herečka sa mi zdá len že ju maskujú týmy širokými tričkami, lebo raz jak stala pri sporáku z boku tak to tak vyzeralo...
10. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: To s tou vahou bolo dobre :grinning:
10. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako dopadne ta ponozka u Dusky :grinning: Som zvedava.Ivanka vydis zbytocne si si saty kupovala.Neboj Kubko ja ich este vynosim.Bajzovi sa predvediem. :grinning: Tie Ave Marie nemali chybu.A Imrisko sa boji do Dubaja :grinning: Ja mam zenu blondinu :grinning: Ani ty tam nechot Angie.
10. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak celkom nechapem,preco je vinna ta sestricka(neviem ako sa vola) za problemy,ktore vcera nastali u tej pacientky,ved keby neprisla,tak ani nik nezisti,ze ma problemy :zipper_mouth:
a na take sukromne sanatorium,je riadne divne,ze sestricka,ktora narobila kopec problemov,oznamuje smutnu spravu oteckovi,podla mna to by malo byt na lekaroch
11. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva7780 vola sa Silvia ta sestricka :wink:
11. máj 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som toto nepostrehla:

čo sa stalo tej mamičke /inge sa tuším volá/ čo prebrala chlapa Silvinke /tej zdrav.sestre/? Silvinka ju nejak rozčulovala alebo sa dozvedela, že chodí s jej mužom na kávu alebo? a čo sa stalo miminku?

dakujeeem za objasnenie :wink:
11. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzitka,to male zomrelo.....nie ona ju nerozculovala,nastali nejake komplikacie,a ona zacala rodit.tak nejako,,,uz sa tesim co bude dnes v tom panelaku,papik
11. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Škoda, že svadba sa zrušila.
Ja mám Kubka veľmi rada a myslím, že by sa k nemu hodila Julka. Obaja sú osudom skúšaní :frowning2:
11. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popelka ten maly Adamov zomrel?Ved vcera vravela este Silvinka Adamovi ze je v inkubatore a ze to dobre nevyzera.Nehovorila o umrti.A neviem co dnes bo nepozeram.Az v archive.Pozerame hockej.Co je zatial dnes v panelaku?
11. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka na konci vravela,ked sa pytal ako je na tom,tak povedala,ze je jej to luto :frowning2:
11. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milanov otec povedal Angie, aby sa do konca tyzdna vystahovala, a to male zomrelo a obvinuju z toho Silviu, lebo ostala ako jedina sestra, ktora sa o tu mamicku mohla postarat, ostatne boli na operacke a nastali u nej komplikacie a muslela ist rodit.
Inak ako ta aupair prisla do baru, tak si myslim, ze nakoniec bude lesba a daju sa dokopy s tou ...ako sa vola?
Ja prepinam, medzi hokejom a Panelakom. Tento vecer ale asi bude Panelak lepsi :confounded:
11. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta volá sa Denisa :wink:
inak nikomu nie je divne,že na pomoc tam bola len ta jedina sestricka a este ked aj chcela pomoct,tak sa to otoci proti nej :confused: teraz sa mi zda,ze jednala tak ako treba nie?
11. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eva aj mne....nechapem...je to hovadina. denisa, hej, mne napadalo ze Andrea, nevola sa tak v skutocnosti?
11. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu,hrá ju Andrea Karnasová :slight_smile:
11. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutný koník na škváre :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aky smutny konik?
11. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia tak povedala Imriškovi,ked sa tvaril smutne :grinning: :grinning: :grinning:
zo svokrou na svadobnej ceste,no nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: radšej doma sedieť
11. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že sa tak tvari :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon budú mať novú telku :wink:
11. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Alica fakt nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co sa stalo?Prepla som na hokej :confused:
11. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u nás sa dnes prepínalo Panelák - hokej, Panelák - hokej... :slight_smile: aj Panelák aj hokej stáli za to :wink:
11. máj 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete aká pesnička to hrala v pozadí asi v 31 minute, ked došla Lucia do baru a imro sa tváril ako koník na škváre...
12. máj 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobreee s tym tipom na lesby denisa a aupair-ka, nechapem preco martinka ostala v bare a neisla hore za angie......
12. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vcera skolo cvrklo od smiechu na konci serialu, ked "spolocensky unavena" Alica chcela zazvonit u Svehlovcov ale rozmyslela si to a nakoniec zazvonila u Dusana. vysla von Sona a Alica zaimprovizovala s neurcitym pohladom: "Jeee Soni ahoj... eee... co si mi kupila na narodky?" no valali sme sa s manzelom od smiechu :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica je perfektná :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok