• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
Odpadnem,ze tu je aj takato tema :grinning:
19. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta Zdena je taka ludra, ze to slusne nie je :grinning: :grinning: ale existuju aj take :unamused:
19. máj 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na mieste angie by som dala nike kluce od bytu :unamused: ale urcite bysa tam dotrepala zdena bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten Michal je taky debil... :angry:
19. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jaká téma, ja odpadnem :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babonr, cief ... a vy kde ste boli doteraz? :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co Zdenka, ta je fajn, ja skor nemusim falosnu Ivanu, aj ked miestami ju chapem, ale co sa ona lutuje, ine to maju horsie... a Angie aka dolezita, pani casnicka... bez Milana a rodicov by kde bola? ozaj, odkial je ten novy vyraz LUDRA? ja som si najprv myslela, ze lutra, to je take zvieratko... :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uvidime dnes ako sa bude hrat na dolezitu Svehlova aka...hm si mysli ze je to za 1den prejde som videla ukazku ha ha aka vtierka k jeho mamicke.......pekne :pensive: aj angelika takeho polepetka ma a tiez ho zhadzuje sa mi to aaaabsolutne nepaci ale dnes jej bude asi dobry..... :rolling_eyes:
20. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete mi niekto poradit melodiu do telefonu hudbu co ma Angie v telefone?Dakujem.Sa mi paci.
20. máj 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry bol Jakub ke prisiel za Michalom do prace ze taku by som ti jednu pridrbal :grinning: A to uz aj knazi chodia na kliniku?Sodom komora :grinning: Som zvedava ako ta Pani Janka dopadne.Ci to nebude ako ked bola Alica na koze :grinning: 3 Ju tam kontrolovali :grinning: A Jarus no koment.Na luke svadba.
20. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamrtinka - to bol asi taký zámer, aby sa tá mladá priznala :slight_smile: Dobrý nápad.
Inak tá Jarmila sa v utorok chovala naozaj ako mamička :frowning2: (myslím to v úvodzovkách) Tak vtrhne do bytu a začne mlieť o svadbe a to, že je jej synček smutný ju nezaujíma :frowning2:
20. máj 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia x dielov cakam /a dufam,ze nie len ja/ :slight_smile: ,ze sa to s Ivanou prevali a nic :unamused: ten jakub je vazne strasny debil, on akoze nic sa nestalo,len sa trocha tvari,ja by som s nou spravila taky poriadok a vykopla z bytu,ze by sa nestacila cudovat a Ivanka je zasa na koni a bude robit z neho vola dalej...
uz by sa mal pan scenarista nad jakubovou postavou zamysliet :angry:
20. máj 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete baby tu melodiu co ma Angie v telefone ako zvonenie?
20. máj 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka mám pocit že to zvoneie je orginál medzi melodiami v Nokii... ak máš nokiu skús pozrieť...
20. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nokiu nemam.Ale dakujem.Ja som myslela ci to nieje aj na neakej stranke.Paci sa mi.No nic.O chvilu zaciname.
20. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom som nepochopila prečo je tá Norova žena psychopat???
20. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaj,ten Kubo :zipper_mouth: zase s toho vyjde ako on ten najhorší :astonished:
20. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neznášam, keď sa Angie hrá s Lukáškom a robí tie infantilné zvuky, že ťuup, greee, blaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo milankov ocko nenávidí Angie, ved Daniela bola väčšia štetina...
20. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja byť na mieste Angie (hlavne,ked ma svoj byt),tak neostanem ani minutu v Kordiakovom byte
20. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 Kordiakov otec si mysli,že Angie bola s Milanom len pre prachy
20. máj 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maslovy chlieb s vegetou???? ... fuuuuuuj :confounded:
20. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Daniela nebola??
20. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac imra, viac fun :grinning: :grinning: :grinning:

bolo super, jak imro vysvetloval tej janette, že sa má od neho držať dalej na honimún :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak neviem ako sa to pise ale Ceniger bol dobry z tym vtipom o tej blondinke :grinning: :grinning: A Janco nemal chybu ked jedli to Sonickine jedlo.Ako to Patovi chutilo.Pato chuti ti na mozes aj moje ziest :grinning: A ako to potom hodil po Soni :grinning: A Imrisko ako pises zuzit bomba.A Angelika s kabelkou.Ved vnej nic nemam,hlavne ze sa Imro pobil.A naco ju potom mas?Lebo mi ide k obleceniu.Som zvedava co Angie ked sa pitala Maslaka musis uz ist?Nie.Tak zostan.Co zasa s toho bude.
20. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cinege :slight_smile:
nie?
20. máj 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tá ivana jak sa chová?
mala by čušať a trochu sa aspoň hanbiť alebo tak niečo ... a ona furt vyštekáva po kubovi
20. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok