Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

bibianna
4. jún 2008

A dnes sa Engie dozvie, kto je otcom dieťaťa.

monkula
4. jún 2008

Juj, baby a musím vám povedať., že mne už lezia na nervy aj Amy... Stáel len krúti očami... 😖
A ani mne by sa nepáčilo ,keby môj jediný syn prišiel raz za rok domov, trepol by mi vnučku a sám sa flákal celé dni po kamarátoch... A ja by som doma vypekala, vyvárala a oni sa idú najesť von, aby náhodou pani herečka nemusel obedovať so svokrou 😠 😠 🤐

vesi
4. jún 2008

moni, presne moja reč, ale na druhej strane mať takú svokru ako je pani janka, tak si to hodím 😀

bibianna
4. jún 2008

Čoraz viac sa mi páči Diana Mórová ako herečka v roli Ivanky. Vie fakt dobre hrať, nie ako Agáta.

vesi
4. jún 2008

baby, tak čo hovoríte na dnešnú časť? podľa mňa bajza nakoniec tej miške zákrok nespraví...

minkak
4. jún 2008

monika,bibiana suhlasim s vami 😉

vesi aj ja si myslim 😉

monkula
4. jún 2008

no, ale na pár dní sa mohla prekonať, fiflena 😝
Bibi, áno, Agáta je taká upätá, jednu vetu zo seba súka hodinu...

ada78
4. jún 2008

baby, nevidela som zaciatok.
kto je otcom? karol alebo capaty?

lucinda7
4. jún 2008

karol 😝

riana246
4. jún 2008

ja si teraz idem pozrieť obe časti....som ich tiež nevidela...ale už viem asi všetko čo tam bolo... 🙂

mamartinka
4. jún 2008

no zajtra to dobre.ivanka zanesie k blicharovcom upletene veci ze pre jesiccu.mamicke pride zle.bude to ozaj zaujimave.

janka1874
4. jún 2008

ste sa nejako rozpisali 🙂
emilko bol dobry ako bol na návšteve u Bajzovcov
je to ináč brutal, že ide na interupciu k otcovi dieťaťa no neviem neviem ako to dopadne chudák Michal teda neľutujem ho za to čo urobil ale za to čo ho čaká ak to vôbec spraví
no a tá ťažká herečka by sa fakt mohla trošku skrotiť veď aspoň najesť by sa u nich mohli a bude pokoj v rodine a aj Janka by bola kľudná to si myslím že by sa dalo zvládnuť veď nikto oc nich nechce aby tam boli od rána do večera ale chvíľu by mohol aj synáčik obetovať rodičom

monkula
5. jún 2008

Ja osobne si myslím, že nakoniec sama Zuzana povie Michalovi, aby to nerobil, že to radšej predýcha, že má dieťa s inou...

otrivinkajanka
5. jún 2008

no som zvedava ako to dopadne uz sa neviem dockat dnesnej casti ako porazi jarmilu ked zisti,ze ivana dala jej vecicky prec ta ivana je strasna potvora

egyptanka
5. jún 2008

ja som vcera nepozerala, kam dala ivana vecicky?

martinabarak
5. jún 2008

Ahojte baby. Bibiana celkom s tebou suhlasim, ze Diana Morova je perfektna herecka v ulohe Ivanky a Viki Rakova je otrasna. V nedelu, ked bola v relacii s Vostinarom o hladani bytov, tak mi pripadala ako Agata, presne sposob rozpravania a mimika...

martinabarak
5. jún 2008

Egyptanka to este len v dnesnej casti da vecicky Jesike. Bolo to v uputavke... 😉

xena22
5. jún 2008

Egyptanka este len da... o nic si neprisla,bolo to v ukazke na dnes 😉

Cim dalej sledujem ten seriatl,tym sa mi zda,ze trosku to prehanaju s tymi charaktermi postav 😀 ,ved ten Jakubko je total pako,Ivanka furia ako vysita,Jarmilka zasa nechape,ze uz je za zenitom a ze sa nema starat do jakuba,Agata vyslovuje ako okeby to nebol serial,ale jazykovy kurz 😀 ,Karol sa trepe jak posadnuty vkuse,pani Janka len skrieka vkuse,Bajzova ma permanentne pochmurny vyraz tvare,co sa jej nedivim,ale nemam z nej dobry pocit,ja v podstate ani neviem preco to vlastne pozeram 😀 😀 😀
uz sa tesim na dnesnu cast,ale fakt by tie postavy mohli trochu poludstit,ved snad taketo "charaktery" v realnom zivote ani nestretnem,ved nic nie je cierne ani biele,ale je to len sitcom,tam to asi tak ma byt...uff som si zase vyliala pocity 😉

otrivinkajanka
5. jún 2008

rakova je cela taka nemastna neslana dobre ze ju stiahli z panelaku a je tam minimalne najlepsia bola v susedoch tam sa nemusela premahat so slovencinou ktora jej vobec nejde egyptanka ivana v dnesnej casti da detsky pulovrik a ciapocku co strikovala jakubova mama emilovej vnucke jessice lebo stara jarmila tam vysila pismenko j a ivane sa to vobec nepacilo

weja
5. jún 2008

xena - ale to ich oni musia stylizovat do takych extremnych podob... keby boli vsetci "normalni", ludi by to zacalo nudit... takto su prave tie extremne "charaktery" a situacie, ktore na zaklade toho vzniknu tahakom celeho serialu 😉

mne zo zaciatku pripadal ten serial nudny, hlavne preto, ze v zaciatkoch sa kazdy diel tocil viac-menej okolo Agaty 🙄 Teraz je to hned zaujimavejsie 😀

zuzitka
5. jún 2008

otrivinkajanka ... teraz od veci ... ale tento prispevok ma rozosmial, lebo nepouzivas vobec bodky a ciarky a lustim kde je koniec vety a zaciatok novej 😀 😀 😀

xena22
5. jún 2008

Ved ja viem,ze vsetky sitcomy su takto stavane,ved si klen spomente na serial priatelia 😀 Snat taky chlap ako bol Joey v skutocnosti ani nemoze existovat 😀

martinabarak
5. jún 2008

Weja, tiez si myslim, ze je to bez Agaty zaujimavejsie a charaktery musia byt ake su bo by tam nemali co riesit, ni? 😀

mirka
5. jún 2008

ja tento seriál žerem 😀 mne sa strašne páčila scéna, keď jarmilka dala ivane ten svetrík a to, ako mala ivana nervy a keď to zaklincovala vetou, nech ho doštrikuje, aby ho mohla nosiť s jakubom 😀 😀 😀 😀 je to fajná oddychovka normálne neviem, ako to prežijem cez prázdniny 🙄 😅

zuzitka
5. jún 2008

co myslite, co je tomu kordiakovi? 😕

melory
5. jún 2008

baby super tema, ja telku nemam, ale ked idem k nasim, vzdy si ich rada pozriem...tu sa vzdy docitam co a ako....tak len piste a piste co najviac 😵

martinabarak
5. jún 2008

Podla mna Kordiakovi nic nebude, mal to zo zuba a chlastu+tabl. .... 🙂

zuzitka
5. jún 2008

a vcera si pisal ten zoznam mileniek... zuzana b. nebude asi bajzova, ze nie? 😅

martinabarak
5. jún 2008

😅 ktovie kto sa z toho mena vykluje.... 😀

otrivinkajanka
5. jún 2008

podla mna to kordiak prehnal s chlastom aj vysledky ma dobre len to natahuju ako gumu v gatiach som zvedava co urobi bajza s tou misou je to odvaha urobit interupciu milenke a zabit si dieta mozno o to mise ide aby sa v nom pohlo svedomie