Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

januarova
15. sep 2010

@medyna, dakujem, fuuu, to je teda hnusoba 😒

medyna
15. sep 2010

@januarova no ona spociatku posobila ako neskodna tetuska, co sa zaujima o pletky, lebo nema co robit, ale co sa z nej casom vyklulo.... len pozeram ..... 🙂

zuzul1310
15. sep 2010

@beru30 😀 Dunčo Dančo sa aj nám strašne páčilo, s priateľom sme sa na tom zabavili a Nitschneichrenová bol tiež super nápad. Preto Natáiu neznášam aj ja, Deni a Angie vyzerajú pred Luciou ako blbé, hoci sa jej čudujem že im neverí hoci ich pozná dlhšie a lepšie ako Natáliu.
@januarova Angie chce byt na treťom predať (nie prenajať)a kupujúci, ktorý mal oň záujem (volá sa Dančo) má potetované predlaktia a vyzerá ako vrah (podľa pani Janky, podľa mňa bol až na tie tetovania sympatický) a zvyšok je ako písala medyna.

beru30
15. sep 2010

@mihouk urcite tam nebola jeho zena, no som zvedava ci ju ukazu a kto ju bude hrat.
Svehlova sa len robi, Fabry jej je sympaticky tak urcite nebude dlho vahat 🙂
@salvinka pan Emil je podla mna vtipny a inteligentny ale pani Janka je drbna roka, len klebety a furt nieco riesi, to mi lezie na nervy 😠
Len keby davali viac scen s Imrom, myslim ze tam nebyva uz ak casto 😒

beru30
15. sep 2010

@zuzul1310 ja som zo zaciatku nemusela Duska teda herca Luknara, ale na prvy dojem sa uz nespolieham, jeho hlasky su dobre 😀 , aj vcera ked v skratke zhodnotil cely zivot jeho synacika a Zuzky
Ak si odmyslim to tetovanie pana Danca tak do tvare je velmi mily ten chlapik, take neviniatko, by som sa necudovala keby sa tam nastahoval s rodinkou a bol by vzorny otecko, PANI J by aj slahlo 🙂

mihouk
15. sep 2010

@beru30 Svehlova Fabrymu neodola, ved uz aj pred prazdninami sa okolo neho motala ako pubertiacka a to este bola s Jakubom, nemam ju rada.
Inak ten Danco sa mne osobne hodi k Matovi (sused gay). A najlepsia hlaska Janca je ze bude dedko Dudko 😀 😀 😀 , ak si Zuzka to dieta necha, tak Dudko bude zlaty dedko 🙂

zuzul1310
15. sep 2010

@mihouk áno aj ja sa teším na dedka dudka, dúfam že sa dočkáme.

beru30
15. sep 2010

Tak dnes opat smola ☹ futbal Zilina a Chelsea je bohuzial prednejsi 😝
@mihouk @zuzul1310 Dudko je momentalne jedna z mojich naj postav 🙂

rabiva
15. sep 2010

aj u nas dnes futbal 😨 tak si dnes pozriem na pc alebo nahram a pozriem zajtra po praci 😵

eeevvvkkkaaa
15. sep 2010

aj u nas je to rovnako...

zuzul1310
15. sep 2010

Môj najdrahší našťastie nie je futbalový fanúšik a Panelák pozeráme spolu (ak náhodou nezaspí pred telkou 😝 ), takže v tomto smere som šťastná a spokojná 😀 .
Dnešný diel sila. V skratke Jakub sa s Oxanou nevyspal...išiel za Ivankou s obrovskou nádhernou kyticou a ona práve vychádzala z výťahu s Fabrym. Egon najal Šimona ako liečiteľa, ale vyzerá, že im bude kaziť biznis, lebo ich tam majú za magorov, keď tam vykrikuje a spieva v hebrejčine 🙂 . Natália stále rovnaká. Angie je nešťastná z pani Jany, kupujúci byt nechce kúpiť, takže to sa už nerieši. Agáta s Norom o ničom. Miloš Vavro dal funkciu primára Fábrymu a zároveň uvažuje, že Michala prepustí. (Budúci dedko) Dudko prišiel s teóriou, že Zuzka je mrcha, ktorá otehotnela z vypočítavosti, aby sa dostala z domu, lebo má trafených rodičov. Karol zobral Lukáška von aj s Nikou a záver bol že Nika zvonila večer pri Angienich dverách so správou, že Luky je v nemocnici.
Keďže Jakub načapal Ivanu s Fábrym, tak sa už 100 percentne vyspí s Oxanou, už nebude mať žiadne zábrany, lebo on chúďa dúfal, že sa ešte vráti späť k Ivanke.

mihouk
15. sep 2010

@ zuzul1310 ty brdo!!! Klobuk dole, ty dokazes opisat tento diel do celeho odstavca a ja som si myslela ze sa zase nic moc neudialo, vzdy to zacne byt zaujimave na koci a potom pride to moje: Sakra, musim pozerat aj zajtra!
Som zvedava na Ivanu a Fabryho, ale Jakub s Oxanou boli zlati, mal by sa uz na tu Ivanu konecne vykaslat, ona potrebuje takeho ako je Fabry, dostane svoje a odkpne, lebo poriadny kopanec do zadku by si zasluzila... Nechapem tu scenku s Agatou, ved to bolo uplne mimo deja, neviem preco tam nedaju radsej Angelicku, alebo hocikoho ineho???

zuzul1310
15. sep 2010

@mihouk Súhlasím, viac ma zaujíma ako to bude ďalej medzi "závislým" Imriškom, Angelikou a Janette a nie či si Agáta s Norom dajú rýchlovku alebo nie. Áno Ivane by sa kopanec zišiel, aby pochopila a otvorili sa jej oči čo mala doma a o čo prišla. Oxana presne vystihla čo sa jej na Jakubovi páči a preto som dúfala, že sa dá dokopy s niekym iným "Ste príťažlivý, BOHATÝ, ....) Čo sa týka Alice, tak to bolo podľa mňa dosť trápne, preto som to ani nespomínala vyššie. Nechápem čo si myslela, že sa stane, keď si dá pod tričko vankúš akože je tehotná a pôjde na tú kliniku.... No nakoniec ale aj tak zistila čo chcela a ako Julka podotkla "A to si musela celé toto absolvovať, aby si zistila, že Fábry je ako všetci chlapi?" To sa mi veľmi páčilo a bolo to trefné, čo od neho očakávali keď vedia že je ženatý, že sa rozvedie práve kvôli nej...?

mihouk
15. sep 2010

@zuzul1310 ale Alica ma dostala, ked sa pytala Ivany ci bude vola Fabryho primat ked to budu robit, tak zensa je total sialena, zo zaciatku som ju nemusela, ale teraz je super. Aj Egon bol super ako krical na Mayera, ze nesplaca hypoteku, tak nech robi, skoda ze Dudko nebol viacej.

zuzul1310
15. sep 2010

@mihouk Vtedy keď to Alica hovorila Ivane som asi bola pri PC, po jednej reklame som sa vrátila o minútku neskôr, takže to som prepásla 😒

heleniatko
15. sep 2010

no ale ta Ivana je riadne sprosta, ked sa vedie s Fabrym popod pazuchu z vytahu v panelaku, kde ju vsetci poznaju... mne by to pripadalo trapne, este aj keby som uz bola cerstvo rozvedena... 😒 a ta pani Janka, tu by uz konecne mohol niekto preplieskat alebo ju poslat na nejake odborne vysetrenie 😀 (ale to je asi neliecitelna protivnost)

suzik77
16. sep 2010

@zuzul1310 🙂 sikovna. to ja si uz polovicu toho nepamatam. asi preto, ze mala je chora a tazko sa mi pozeralo, ked mi mrncala pri uchu 🙂 ale dobre si to zhrnula fakt

beru30
16. sep 2010

Ja mam vcerajsiu cast zatial pozpozeranu, lebo vcera bol fucik a dnes mi blbne internet, ale celkom dobre hlody tam boli, ci nie????
Pacilo sa mi ked Alica hovorila o tom, ze kazdy chlap je psik a Ivana to nazvala peknou ezopovou bajkou 🙂 a ze ma Alica IQ 140, ktore jej merali na svatojurskych hodoch 😀 A ked otvorila dvere mamicka na zachode a Alica jedla zemlu a hovori po cesky dobrej den 😀
Aj pan Emil ked dal pani Janke DVD s filmom moj sused zabijak 😀
Tak snad to dopozeram v priebehu dna 😒

januarova
16. sep 2010

mne sa pacilo, ked Alica prisla za kocenami z kliniky a Julka jej povedala, ze a co Dr. Maly ti spravil sono a povedal, mamicka cakate 😀 😀 antialergicky vankus 50x60 😀 😀 😀 to som sa teda rehotala s nimi 😀

lucia79
16. sep 2010

babule paneláčky 🙂
tá Oxana, čo je to za herečku, nejaká mi je povedomá
a ten pánko, čo chcel kupovať byt na treťom je Alicin bývalý muž, teda v skutočnom živote, s nie moc dobrým menom.

titkovamiriam
16. sep 2010

ahojte ja niesom fanusik no toto som nasla:
http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta-zabavy/...

zuzul1310
16. sep 2010

@suzik77 diky pekne 😵 ,mrzí ma že máš chorú maličkú, dúfam že bude skoro v poriadku.

zuzul1310
16. sep 2010

@beru30 áno to sa páčilo aj mne, včerajšia časť bola naozaj dobrá. Kraus je fakt dobrý, klobúk dolu.

zuzul1310
16. sep 2010

@januarova vidíš na to som zabudla, to nemalo chybu 😀

egyptanka
16. sep 2010

Inac baby preco Betka s Milosom byvaju v nejakom hrozne malom byte, ked Milos mal veky rodinny barak (ked byvali vedla nich Bajzovci)???

zuzul1310
16. sep 2010

@egyptanka nad tým som aj ja rozmýšlala, chápem že predal dom aby bol viac v centre , ale nechápem prečo nemá ako majiteľ kliniky veľký luxusný byt v centre, ale takú dieru, že vchodové dvere sú v obyvačke vedľa gauča...

beru30
16. sep 2010

@titkovamiriam tak to som vobec netusila, inak vobec nepoznam toho herca 😒
@januarova na to som tiez zabudla, to bolo dobreeeee
@egyptanka a okrem toho ich davaju iba v kuchyni kde maju este aj gauc, cudne fakt, hlavne ze maju nato 🙂

Tak som teda dopozerala do konca a neviem sa dockat na vecer. Tak Ivana je riadna krava (ale to som tu velakrat pisala), chudak Jakub, dokedy sa bude takto zahadzovat???? Oxanka je sice stihla, pekna a vyprsena, ale nic pre Jakuba 😉
Dufam, ze sa nic nestalo Lukaskovi, ten Karol je fakt magor 😠
A Julinka sa nam rozsupla s tymi vtipmi, supis 🙂

titkovamiriam
16. sep 2010

beru mna sa zda ze hral v ordinacii niakeho nasilnika a mal tricko propagujuce fasizmus ☹ bolo okolo toho tiez haloo

lussy23
16. sep 2010

@zuzul1310 -žial nie. je to v programe na budúce dva týždne ☹

lussy23
16. sep 2010

A myslím, že by v Panelakú namiesto Agáty, bolo viac scén s deťmi ,aspoň s Luckou. V Poistovn išťastia bol idve deti mladšie ako Lucka a v každom dieli boli.