• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
No keby mňa začala Natala tak omakávať, letela by nejedna pekne "spakruky". :angry: Zaujímalo by ma, o čo tej ježibabe ide. Švehlová nesklamala, zostáva verná svojej povesti totálnej kravy. Alici sa čudujem, je na Ivanku nezdravo naviazaná, také nerovnoprávne kamarátstvo je o ničom.
22. sep 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atinka22 ...no ona asi fakt bude na zeny...ale ked ju chytila..tak mne normalne ruka vyletela :grinning: :grinning: :grinning: , ze reflex ci co..juj ale by jej plesklo po ustach :grinning:
22. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor koho zacala natala omakavat?volako som vcera nepostrehla :grinning:
22. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No predsa Angie v bare, normálne jej rukou prešla po prsíku, ja by som ju... :angry:
22. sep 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta Natala sa mi zdala divna uz od sameho zaciatku,ked stale mala nieco proti Denise...a ako sa podklada tomu Kordiakovi...????no to je pod uroven.... :pensive:
22. sep 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie baby sa tak smiesne biju, neviem preco jej neda normalnu facku a basta, biju sa ako skolkarky :slight_smile: esteze si nezacnu trhat vlasy, ale som zvedava na tu kameru. Len aby sa Angie neprekecla pred svojim drahym a bude po srande :wink:
@traktor mne prislo normalne akosi zle, normalne ma striaslo :unamused: podla mna mala nejaku lesbicku skusenost a bola odmietnuta tak preto je taka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 vidiš to je pravda s tou luckou odkial zavolala ten taxik??? Vidiš človeka to ani nenapadne, ale že režiser toto prehliadne :sweat_smile:
Inač to že Natalia vyštartovala po angie som vobec nepostrehla... ale ja pri tom vždy vyžieram tak sa asi energia sustredi na travenie a na myslenie neostava :sweat_smile:

Inač občas si vas tuy čitam je to take zlate jak nadavate na nich, tak sa občas pridam :wink: :grinning:
22. sep 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul1310 tak potom o cca 2 týždne nepozeraj....lebo Zuzka pôjde na zákrok
22. sep 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula lucka si mohla zavolať taxík aj z búdky, alebo jej ho mohla zavolať pani učiteľka, alebo niekto iný zo spolužiakov....
22. sep 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som zvedava ako zareaguje Borisko, ked uvidi Natalku na kamere, Boris je dalsi co mi vadi, teraz je ako velky pan podnikatel a nema cas, pre mna je to taky truhlik (slusne povedane). A zase ta Agata....ked uz je taka studovana vysokoskolacka, co viedla nejednu prevadzku, tak by mohla zvdihnut zadok a najst si robotu sama, ved chudak Noro sa snazi, ale on je motak, tak preco sa na neho spolieha. Vizera to tak, akoby Agata nemohla opustit byt.
22. sep 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihouk podla mna ma fobiu a nevychadza von, inak si to neviem vysvetlit :slight_smile: Na tom salasi by sa jej pacilo, ved aj tak doma len upratuje a vyvara, ale je riadne pribrzdena :grinning:
22. sep 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 no doma robi este nieco navyse, na salasi by za to dostala urcite vysoke sprepitne :slight_smile:
22. sep 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka ja viem že pôjde na zákrok, hoci s tým nesúhlasím, tak ju z časti chápem... ale už som to tu čítala
22. sep 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeevvvkkkaaa aj ja som myslela na búdku..., alebo niekoho poprosila
22. sep 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tou fóbiou je to dobré. :grinning: Predtým aspoň v tom slávnom obchode bola a teraz - nič len jej byt. Už by sa ako postava mohla trošku niekam posunúť.
22. sep 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noro bude mat v opatere svoju dceru (teda mozno, neviem), tak sa bude o nu starat.......sice bude stale varit ale bude menej rychloveciek :grinning:
22. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka to vazne pojde na zakrok? :fearful: a odkial mas tie infosky?
22. sep 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinka7 v televizii myslim tym časopis pišu čo bude v panelaku :wink:
22. sep 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, včera som nekukala, ale asi si to pojdem pozrieť. Podľa toho, čo píšete, to bolo zaujímavé. S toui Agátou súhlasím. A o akej kamere hovoríte?
22. sep 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre zvedavé čo bude na budúce :wink:
http://tv-program.sk/

posuvanim dni v týždni je obsah na 14 dni dopredu, pri TV JOJ - panelák
22. sep 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ku Agáte, keď ohlasila , že má ukončenú VŠ ekonomicku.... :grinning: :grinning: , a hľadá prácu cez sprostredkovatela - frajera, a čo tak úrad práce :slight_smile: , konaním tak na osobitnú školu :grinning:
22. sep 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechapem prečo si Agáta nehladá sama prácu? Sedí len doma a spolieha sa na Nora.
22. sep 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta Agata je naozaj trubka,chce robotu a tym ze si ju nevie najst,robi neschopneho z Nora-dobra fraska.
A ako ta Natalia Angie chytla za prso,fakt nechutne,by som jej dala ranu :grinning: sa cudujem ze Lucia veri Natalii a nie svojim dvom stalicam!
22. sep 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinka7 www.tvprogram.sk.....a keď ukážeš myškou na panelák tak ti dá obsah časti....a môžeš si pozrieť 2 týždne dopredu
22. sep 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka mne to nejde..
22. sep 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak neviem.....ja to pozerám tak
22. sep 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eeevvvkkkaaa Tak ako tu uz jedna z vas pisala, ze nemoze si Agatka najst pracu sama, lebo je neschopna a vsetko dostala na tacke a o nic sa nezasluzila sama....butiky otecka, obchod so sestrou.....a tak podobne :slight_smile:
@majina.b tak to si trafila kliniec po hlavicke, Agatka z osobitnej skoly. Ked prisiel Noro s infoskou ze pojde robit na salas ci kam, tak hned ma napadlo ze moze dojit kravy alebo past nieco :grinning:
22. sep 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka @traktor nechajte sa prekvapit :wink:
22. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru30 ja som len bola zvedava, ze co tam a ako tam pisu :grinning: ...citat to nebudem..ja mam rada to tajomno a prekvapenia....ja si to radsej vychutnam :wink: :grinning:
22. sep 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok