• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
o čom dnes bol panelák?
9. jún 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tetka jarmilka si dala dolu bluzku lebo jeje bolo teplo a ujo blichár sa červenal zuzka sa išla vyžalovať tej strelenej i´vane a povedala je prečo robí call girl michal dal výpoveď miloš sa chcel s ním uzmiriť a karol babke povedal že bude prababka a prosil ju či by nešla do blavy a aby predali dom ona súhlasila pod podmienkou že sa vzmu z angie na konci kordoš prišiel a povedal dajte mi Whisky dovjitú no o výsledkoch nič a tak
9. jún 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava ako to s tym kordiakom dopadne inak ten karol mohol povedat angie,ze zije s babkou a nie sa vyhovarat ved co je na tom,ze zije s babkou?som zvedava co urobi nitsnajderka ked uvidela sa hrat emila s jarmilkou :wink:
10. jún 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudák blichár, normálne ho až ľutujem aké peklo bude mať doma :grinning:
10. jún 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.........no to fakt mamicka + jakubko + vlaciky :grinning: :grinning: :grinning:
necudujem sa tej Ivane ze ma na svokru take nervy

mna tiez na zaciatku panelak nezaujal, priapadal mi taky nudny, ale ako sa to rozbehlo..........tak super
10. jún 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol asi nema rodicov, vsak? :unamused: tiez nechapem preco to nepovedal angie.....
mne sa tak paci ten ton akym vzdy oslovi Janka Emila... Emiiiil :grinning: hehe :sweat_smile: chdak, pod papucou.
a pride mi dost divne ked Jarmilka hovori s nevestou po cesky a s Jakubom slovensky.
10. jún 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol je celý divný. tak ho neznášam, že som na toho herca alergická ešte aj v meste tieňov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. jún 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten herec co hra Karola, nehral nahodou aj v Medzi nami? toho Maja... je mi nejaky znamy.
vesi, v meste tienov hra aspon normalnejsieho
10. jún 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt je nesympaticky som zvedava ako bajzovci vyriesia svoju situaciu michal sa dost poponahlal ma doma deti a dal vypoved
10. jún 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ved hej, ale aj tak sa mi sprotivil v paneláku :grinning: mne sa tam páči ten sergej, taký pohodák :grinning: myslím, že máš pravdu, tuším hral aj v Medzi nami :slight_smile:
10. jún 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, tiež si myslím, mal dať výpoved až ked by mal isté nové miesto, ale eštťe môže robiť sex po telefone ako jeho žena :grinning:
10. jún 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha ha :grinning: aj to je alternativa budu sediet obaja v kuchyni a vzdychat na seba do telefonov :grinning:
10. jún 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi hej, sergej je v pohode. aj ten Tomas to hra dost umelo, aspon sa mi zda, niekedy.... ale to je o inom :sweat_smile:
hmm, dobry napad. ved by im aj deti zobrali :grinning: obaja sex po telefone.....
10. jún 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi - Čo je endži za meno?
( 10.06.2008 11:50 ) Píše sa Angie a tiež som si myslela zo začiatku, že to je skratka od mena Angelika. Moje normálne meno v Paneláku je Mária Kittlerová.

http://koktail.pravda.sk/odpovede.asp?t=PARTLOVA2&strana=1
10. jún 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina - tiez som citala ten rozhovor s Partlovou a zaujala ma este jedna otazka:

ako mozes vydrzat s takym nechapavym Karolom? Viem je to film ale keby si mala takeho frajera v reali co by si robila?
( 10.06.2008 11:54 ) Zabila by som ho... :slight_smile: Ale hrá to presvedčivo.

:grinning:
10. jún 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agáta dostala akééé fáro,,,,, :sunglasses:
10. jún 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale sa vytesovala.snad sa aj milanko este v nom povozi.aj ju mal zapisanu este v poradiu.
10. jún 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucculka ake?ja som nevidela co sa dialo?
luculka,trochu som ti skomolila meno prepac-tak akeeee?
10. jún 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, agata dostala od fotrika biele auto, tusim audi - neviem presne :sweat_smile:

ja myslim ze kordiak agatu nestihne otestovat, snad neni az taka blba...... :confused:
10. jún 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka a este co bolo?
10. jún 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som len na jedno oko.... takze neviem nic-moc :sweat_smile:

akurat ze jarmilka a emil stale vlacikuju :slight_smile:

kordiak sa rozhodol, ze otestuje 4 byvalky - ria, agata, daniela a este jedna - ze jednu si vybere za priatelku. prvu pozval riu a prave ked prisla do baru za nim, sedela tam aj agata... takze preto si myslim, ze agata sa na taku blbost neda nahovorit a ze posle kordiaka uz uplne do kelu

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana sa rozpravala s blicharom o tej jej sexi praci a nejak sa dohodli, ze to je ok a dal si u nej zase ten biely rum :wink:

jakub bol s ivanou u nej v praci a ukecal tam vsetky kolegyne na poistenie... lenze sa smial na ich trapnych vtipoch, tak sa ivana nasra..... a povedala, ze tam uz nesmie ist, takze zmluvy sa asi nepodpisu :unamused:
10. jún 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ten Jakub ide na nervy správa sa jak deko...Ano mamička....a neviem čo ešte....
10. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... zajtra si urcite kuknem reprizu alebo panelak.joj.sk :grinning: lebo sak si neviem na nic spomenut :rolling_eyes:
10. jún 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy davaju reprizu??? bolo to audi,,,, :slight_smile:
10. jún 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
repriza byva o 17.40h :wink:
10. jún 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka dakujem,ja reprizu moc nestiham to sme este vonku s malou ale na panelaku.sk si to obcas pozriem,ked mam cas...
11. jún 2008 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, Kordiak asi nestihne otestovat Agatu, podla mna mu nieco vyvedie Agata. Ked vie co sa chysta urobit s byvalymi.... :slight_smile:
11. jún 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok