Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

sanym
25. sep 2010

zuzkat1: Fábryho hrá Marko Igonda.
lasko: Vladimír Kobielsky hrá Jakuba.

lasko
25. sep 2010

Zuzka bola na zakroku kvoli atovej mame

lasko
25. sep 2010

to viem

zuzul1310
25. sep 2010

@lussy23 diky pekne, ale poprosím ak by to šlo tak prejdime na tykanie. Súhlasím, že decká by tam mohli byť viac, je to seriál ktorý pozerajú prevažne ženy, väčšina by sa asi potešila keby tam boli detičky aspoň o niečo častejšie.

lasko
25. sep 2010

ta hej oki

beru30
25. sep 2010

@zuzul1310 si ma potesila, vyborne zhrnutie ako vzdy 🙂 , kedze od stvrtka som mala na navsteve mamu tak som pozerala akosi vlazne 😒
Ste toho popisali KOCENY, uz pol hodinu citam, aj nove maniacky panelacky sa priadali, super
@lasko nie si nahodou z vychodu?

zuzul1310
25. sep 2010

@beru30 jasné, nemôžem sklamať verných čitateľov 😀 a už sa nechystám prestať pozerať, zasa ma to celkom chytilo, aspoňže sa Angie rozhodla...konečne začne niečo nové...sa neviem dočkať pondelku, teším sa ako na Vianoce 😀

suzik77
25. sep 2010

caute koceny, tie dvere boli presklene, fakt, ale mna by to ani nenapadlo take volaco, super postreh! 😉
a tiez mi tam scenky s detmi nejak extra nechybaju, tie mam doma, to mi staci haha. mam rada serial taky, aky momentalne je, az na tu agatu 😝

miska1981
25. sep 2010

pridavam sa do klubu panelak-maniacok 🙂 😀
s tou agatou to stagnuje, je to nudne, ale mna nebavi ani ten boris a ta mala lucka, v kazdom dieli to iste 😉
to viete s detickami sa tazko nakruca. inak v poslednej dobe to natahuju, keby som nevidela par dielov kludne nadviazem na momentalny dej, ale inak je to dobry serial akurat pre nas mamicky, taka oddychovka, ziadne rozmyslanie, len pohoda a aj sa zasmejem, momentalne len na alici imrovi 😉 😒

zuzul1310
25. sep 2010

Mne zas lezie na nervy byt Betky a majiteľa kliniky...otrasná diera...to mohli aj lepšie zariadiť. Vedľa vchodových dverí gauč, a oproti nejaká plachta, alebo čo to bolo...hrôza

vejula
25. sep 2010

@miska1981 tak už aj tu sme sa stretli 😀 😀 😀 mna tiež najviac bavi imro a alica 😀 😀 😀 bez nich by som to ani nepazerala ale ich hefty stoja za to 😉

miska1981
25. sep 2010

@vejula dnes som sa konecne dostala k PC, tak som ako odtrhnuta z retaze 😀 , vzdy som chodila len do troch tem a dnes otvaram jednu po druhej. ale uz fakt idem spat, deti /muz a mala 🙂 / mi uz spia, tak idem aj ja, nech rano nenadavam, ze som nevyspata 😉
najlepsie bolo, ze "ale ked si vypijem, pretiahol by som aj vas" ako povedal lucii.
😀 😀 😀 no v jeho podani to urcite nemozno chapat ako kompliment 😉 🙂

mihouk
25. sep 2010

Kedy si Angie vybrala maslaka, to mi uslo, pamatam si iba, ze mu hovorila nech sa on rozhodne a bude. Nezda sa mi ako Angie, robit taketo dolezite rozhodnutia a netrvalo by to menej ako 3 casti.
V piatok mi Betky bolo luto, uplne som na nu zabudla. Taka bol zlata ked prisiel Vavro skor z Londyna a ten chrapun ma dracek pre inu a este je tak debilny ze si to necha v kufri.... ☹

sanym
26. sep 2010

mihouk: na konci piatkovej časti Angie povedala Maslákovi: "Chcem byť s tebou Marcel" alebo tak nejak.

suzik77
26. sep 2010

@sanym dobre rano 😀 nechce sa ti spat?

suzik77
26. sep 2010

inak baby, to co bolo za meno na tom listocku, ktory betka objavila milosovi, ked sa vratil zo sluzobky? nasla mu prsten s menovanim a tam bolo ine meno, len som nerozumela - v zavere casti to bolo...

traktor
26. sep 2010

@suzik77 v uputavke bolo, ze milos ma dceru...

sanym
26. sep 2010

suzik: he he, mne by sa aj chcelo, len moje deti majú iný názor. To meno bolo tuším Milica.

suzik77
26. sep 2010

@traktor aha, to som uz nevidela 😉

@sanym pekne od nich, ze ani v nedelu ti nedaju pospat 🙄 😀

lasko
26. sep 2010

hej som preco

aero
26. sep 2010

@lasko - ta bo ešťe ľen 3 slová napíšeš a šicke znaju , že ty z vychodu ........ 😀
ta .....

lussy23
26. sep 2010

@sanym - pekné fotky

Fíha, som zvedavá, kto bude tá Milica. Mne sa veľmi páči Alica, Imro, Kubko, Lucia a Lucka.

miska1981
26. sep 2010

ahojte zienky,
rozoberali ste tu, ze ako sa dudko s patom zachovali k soni, jednym sa to paci druhym nie. tak ja za seba musim povedat, ze to bolo hnusne od nich, ja by som sa zbalila, alebo zbalila dudka 😠

vsak ktora mama sa nestara kedy pride jej syn domov, kde ide a s kym. vsak pato je taky trulko uz toho dost povystrajal /drogy, zdenka.../ musi na neho dohliadat a dusan s tymi neverami....sice nechapem preco mu vsetko odpusta, ale to je o inom. vsak aj vy sa muza pytate ked niekde ide, kde ide a s kym, nie? to je normalne, ani mi nepripada, ze by sa nejako do nich starala, vsak su rodina a stara sa o nich. a ta zuzka si na moj vkus zacala pekne dovolovat k soni po tak kratkej dobe a oni nevdacnici sa postavia este na jej stranu.
jedine co soni zazlievam, ze je taka benevoletna k dusanovi a vsetko mu odpustila, neveru za neverou,ale ich spravanie bolo hnusne, za to vsetko ako vychovala pata, aj ked to nie je jej vlastny po tom vsetkom by jej dudko mal byt vdacny a ako chcela, aby si to zuzka nechala, mala byt jej povdacna soplana jedna. prepacte za taku reakciu, ale fakt nechapem ako si mozete zastavat dusana a pata.

a malo by sa to nejako zamotat, agatu dat dokopy s niekym inym, toho jej frajera tam ani nedavat, vsak len je a sexuje 😀

a vobec nelutujem ivanu, ze ju kedysi michal nechcel, natiskala sa do postele zenatemu muzovi, pritom sama je vydata, ma dobreho muza, aj ked trosku blbecka, tak jej treba,len dufam, ze jakub uz na nu zabudne a zamiluje sa do niekoho ineho, vsak ona ho este bube prosit 😉

traktor
26. sep 2010

no k soni..keby sa ku mne tak zachovali..tak ich vyhodim aj z dverami...pato nie je jej ,ale miluje ho a dobre ze ho neofukuje..vsetko pre nich robí a oni sa k nej ako spravaju...obaja....ale je to film...vsak na co by sme a kukali, keby to bolo milucke, krasnucke, chutnucke 😀

suzik77
26. sep 2010

@miska1981
@traktor k soni: na jednej strane vam davam obom za pravdu. na strane druhej.... ktora z vas zila hoci len den-dva so svokrou, ktora vam diktuje este aj to, co si mate dat na tanier? ktora vam zakaze klobasu, kavu a neviem co vsetko, na co mat chut, lebo ste tehotna? dobre jej zuzana povedala: tehotenstvo nie je choroba...
avsak to, ako sa k nej chova manzel a syn, to mate pravdu, to od nich nie je pekne.. ked sa to dusanovi nepaci, mal by sa s nou rozviest a budu obaja spokojni 😉

traktor
26. sep 2010

@suzik77 ja som sa asi zle vyjadrila....nemyslela som sonin vztah ku zuzke..ale vztah soni, pata a dudka 😉 ...ak by bola sona moja svokra..tak jej dam asi diazepan na ukludnenie...alebo nieco podobne 😀

suzik77
26. sep 2010

@traktor tak tak 😉 🙂

traktor
26. sep 2010

@suzik77 a sa mi nepaci, ze dost casto hovori, ze ona nebude mat dieta...on je celkovo nie velmi citlivy...a uz by som ho na soninom mieste davno opustila..alebo si nasla nejakeho pekneho fesacika

eva7780
26. sep 2010

Sona nemoze mat vlastne deti?nejako som nezachytila info o tom,preco nema s dudkom vlastne dieta 😨 😨

traktor
26. sep 2010

@eva7780 ..dala si zobrat dieta a potom uz nemohla dalsie mat