Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzkat1
30. sep 2010

@grenadinka zeby ju vykopli zo serialu?🙂 ale toa si nie... teda neviem mnohym by asi nechybala..ale asi ju tam potrebuju...

jankamamka
30. sep 2010

@zuzkat1 tiez si myslim,ze to ta Angie hrat nemusi.Ved to je riadna chudera ked ide vlastnej sestre po frajerovi.Fuuuuuj
keby boli vsetky zeny take nerozhodne a neschopne tak to by tu vyzeralo...... 😒

suzik77
30. sep 2010

ja som zvedava aj na ten novy par, co sa tam zjavi. ja som si ista, ze ten chlap bude mat casom nieco s niekym, vyzera fakt tak "trtkavo" 😀 😀 😀 😀 😀

suzik77
30. sep 2010

@jankamamka no to by teda vyzeralo. a viem hned minimalne o jednej, ktora by ostala odrazu bez chlapa a podpory rodiny, co by hned "zahynula" 😀 😀 😀

zuzkat1
30. sep 2010

@suzik77
@jankamamka aj ja take poznam🙂 ale nie vela... no keby boli vsetky take tak by malo opodstatnenie toa ko sa zaobchadzalo zo zenami v stredoveku🙂

monkula
30. sep 2010

@eeevvvkkkaaa no ,ako pre koho.. mne s teda ani trochu nepáči... 😝

suzik77
30. sep 2010

@zuzkat1 a preto sme tu my, niekolko par emancipovanych 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suzik77
30. sep 2010

@monkula maslak ma taku hranatu papulu 😀 😀

mamartinka
30. sep 2010

Panelak-Štvrtok (30. september) Iskrenie.Natálka je toho názoru, že nastal čas, aby sa Angie dozvedela pravdu. Čo urobí Milan? Blichár žiada Milana o pomoc.
Panelak-Piatok (1. október) V Rozpakoch.Patrik povie otcovi pravdu. Michalovi sa nepáči Dominikin vzťah s Maslákom. Ako zareaguje Angie po zistení, že Milan jej je neverný?
Panelak-Pondelok (4.oktober) Polopravdy.Tibike sa nečakane vracia do Agátinho bytu. Pomôže Milan Norovi predať trávu? Janka má problém s kolegami.
Panelak-Utorok (5.oktober) Vietor.Vráti sa konečne Jakub k Ivane? Milan chce tráviť víkend s Natálkou. Tá má však iný plán. Filip chce radiť Fábrymu.
Panelak-Streda (6.oktober) Polakovci. Lucia dáva opatrovateľke Erike druhú šancu. Kúpia Polákovci voľný byt v paneláku? Jakub má vo firme spolubývajúceho.
Panelak-Stvrtok (7.oktober) Vysetrenie. Podarí sa Egonovi rozbiť Jakubov vzťah s Oxanou? Katka s Ďusom strávia prvú noc v paneláku. Blichárovci očakávajú návštevu.

mamartinka
30. sep 2010

Panelak-Piatok (8.oktober) Zle Spravy. Maslák nešetrí Angie. Ako sa skončí ich hádka? Egon sa začína Ivane vyhrážať. Imro sa sťažuje Lucii na svoj intímny život. Panelak-Pondelok(11.oktober) Cigareta. Jana tvrdohlavo trvá na svojom. Emil nepôjde učiť mladé žabky... Vrchná sestra Šimáčková zakazuje sestričke Silvinke kamarátstvo s jej dcérou. Panelak-Utorok(12.oktober) Sestry. Patrik dáva Dušanovi obraz pre Nemca, má to však jeden háčik... Martina žiada od Masláka jasnú odpoveď. Angie vyhodí Milana z baru. Panelak-Streda (13.oktober) Zufalec. Jakub nájde v Ivaninom byte lístoček, na ktorom jej ktosi ďakuje za pekný večer. Imro zisťuje u Lucii a Jakuba, ako často spávajú so svojimi partnermi. Robí si prieskum... Panelak-Stvrtok(14.oktober) Potvrdene! Ivana je z Jakubovej návštevy s Oxanou v šoku. Jana trvá na tom, aby Emil svoj prísľub zrušil. V paneláku dôjde k nedorozumeniu... Panelak-Piatok(15.oktober) Sako. Alica vstrebáva informáciu o nádore v prsníku. Noro sa chce zbaviť Tibikeho, ktorý jeho a Agátu ustavične otravuje.

mihouk
30. sep 2010

@mamartinka fuuu ha, tak uz viem co budem robit najblizsie dva tyzdne, cucat na telku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ahoj volam sa Mihouk a som zavisla na Panelaku, dievcata je to s nami vazne 😝

zuzkat1
30. sep 2010

@mihouk klub anonymnych panelakoholikov😀

lussy23
30. sep 2010

Alica a nador v prsníku? ☹ Dúfam, že to nebude nič vážne a nestane sa z nej depresivka. ☹

suzik77
30. sep 2010

@mamartinka kde na tieto infosky chodis? 🙂

eeevvvkkkaaa
30. sep 2010

kde ste kočky, čo dnešný diel nekomentujete?

eeevvvkkkaaa
30. sep 2010

Tá Agáta je strašná krava, ako si zastáva toto Tibikeho, čo chce žiť z obidvomi naraz? Mne sa Noro celkom páči. A sklamal ma Maslák. Najskor poblázni hlavu Angie, potom z toho vycúva a začne si z Dominikou.

zuzul1310
30. sep 2010

Dnešný diel dosť chabý.
Natale sklapol hrebienok keď sa dozvedela, že Milanko nemá vlastný ani len byt....a ten hajzlík sa preto chce oženiť s Angie, aby získal byt späť...úbohé.
Dominika a Maslák sa podľa mňa k sebe vôbec nehodia, no ale čo už...on vlastne teraz chodí oficiálne s Martinou, neoficiálne s Angie a zamilovaný je do Dominiky... stíha chlapec
Boris krachuje...to je prekvapenie
Agáta a ten jej Tibike, to je des, by som ho vyrazila na Norovom mieste a nie sa iba vyhrážala. Nakoniec plný ruksak drog...super partia pre Agátku.
Karol si chcel získať Lukáška tak mu dal 4 Kinderká, lebo až v tom poslednom bola hračka ktorú Karol chcel...veľké decko
Amy s Emilom zasa "Problem?" "No problem" už dosť obohraté Janka sa učí anglickú výslovnosť a bola na pľace super, amazing, prajem jej aj ten karavan, nech Emilko vybaví aby mala na čo spomínať a chváliť sa kamarátkam 🙂
Alica sa objavila s "chrumkavým" modelom pri Ivaniných dverách a ponúkla jej jeho služby, bolo od neho milé že by sa s ňou vyspal len pre potešenie a ani peniaze by za to nechcel... Ivanka ťava ho odmietla a Alica aj Julka sa na ňu pozerali ako keby prinajmenšom niekoho zabila. To je až také normálne a bežné že sa baba vyspí s chlapom ktorého v živote predtým nevidela keď má vo vedľajšej izbe dieťa? Neviem stále pri týchto seriáloch mám pocit, že som staromódna. Mám pocit ako keby žili podľa seriálu Sex v meste.

miska1981
30. sep 2010

tak to s tym maslakom je zabite, ze by sa prave on buchol do dominiky??, 😲 chuda angie, ale tak aj ta ma na rovasi.
inak mne sa paci denisa a lucia mi ide v poslednej dobe na nervy.
co myslite s kym nakoniec skonci angie? s denisou? 😀

monaart
30. sep 2010

@zuzul1310
no ja vecsinou len citam prispevky a na druny den kuknem...ak sa da
ale TENTO komentar som si nenechala ujsť!!!
sadol ako r..t na šerbeľ. 😅
teda ten s alkoholom...
ahoj

eeevvvkkkaaa
30. sep 2010

@zuzul1310 mne sa tiež dnes páčila Natala, aká zostala sklamaná že Milanko je chudobný. A je po jej plánoch, už oň nebude mať záujem. Milan je strašná sviňa, ide mu len o byt.

suzik77
30. sep 2010

@zuzul1310 ved sa s nim nevyspala 😒 stale do tej ivany utocis, a pritom ho odmietla 😉

miska1981
30. sep 2010

hej ivana odmietla toho fesiho, lebo ona chce aj cit k tomu 😀 co je v poriadku, ale potom na co chcela niekoho len na sex ako to povedala duskimu, vsak co cakala, ze chlap na sex jej bude vyznavat lasku
😲 🙂 😉

zuzul1310
30. sep 2010

@suzik77 ja neútočím na Ivanu 😅 , ona síce každému vykladala že potrebuje niekoho na sex, na jednu noc, bez citov a tak, nakoniec ale dostala asi rozum a zdalo sa jej to divné, v čom s ňou úplne súhlasím. Ja som "útočila" na Alicu a vôbec ale vôbec som nečakala názor Julky, beriem že ona sex nemala stráááášne dávno, ale že ani ona Ivanine rozhodnutie nepochopila, to som bola v šoku. Preto som napísala že som asi staromódna, ale Ivanine rozhodnutie chápem a uznávam, len akosi nechápem načo potom vykladala aj Dušanovi aj Alici že potrebuje niekoho na jednu noc, mala rovno povedať, že jej majú dohodiť niekoho na vzťah.

mihouk
30. sep 2010

@zuzul1310 @suzik77 Ivanka zlata sex s citmi uz mala a poslala to k vode, tak nech sa jej teraz dari......
Chudak Noro si uz druhu cast nezasexoval 😝

zuzul1310
30. sep 2010

@mihouk áno aj Michala aj Jakuba, tak je treba.
A ešte mu Tibike aj celú chladničku vyžral...chlapec má zlé obdobie 😉

mihouk
30. sep 2010

@zuzul1310 tak to uz je vela!!!! ani sex, ani jedlo no a chcu aby odisiel zo serialu????? 😀 😀 😀
Inak ta Agatka je truba, ked kuknem na Tibikeho, tak nechapem co na nom vidi. Zeby podla Agatometra dobry v posteli???

zuzkat1
1. okt 2010

@miska1981 keby angie skoncila s denisou ani by som sa neprekvapila... ona chudera potrebuje vodcu a sefa a je jej pomaly jedno kto to bude.. a maslak ze fici s dominikou aj pre mna zahada ale dopadol stale lepsie ako s tou chuderou... a o jej sestre sa nebudem vyjadrovat... proste vybrali na nic herecku a este aj dvojrolu jej dali 😖

pia22
1. okt 2010

Mne zacina hrozne prekazat, ako sa scenaristi rozhodli menit charakter takmer vsetkych postav a to takmer v kazdom dieli. Je to uplne nelogicke a absurtne. Mate niekto tiez taky pocit?

suzik77
1. okt 2010

dobre ranko!
@zuzul1310 co ja viem, ja by som takeho "prichystaneho" tiez nechcela. ona chce volaco spontanne, ale nie take, co je prichysta alica rovno do bytu. skor tak, ako vravela. stretnutie, pozvanie, vinko, vecera, sex... chapacka - aspon z mojej strany 😀
@zuzkat1 podla mna to hra dobre a vobec, okrem rakovej si myslim, ze vsetci herci hraju svoje ulohy dobre, akurat, ze angie je ta taka tupsia a neschopnejsia postavicka, preto tu ma viac negativnych hodnoteni ako pozitivnych
@mihouk tibi sa zatial tiez vykluva ako trapna postava. stale len do agaty huci, ako jej noro prerastol cez hlavu a bla bla bla. no mne keby partner doviedol do bytu byvalu trtkajdu, tak ich oboch zabijem, a agata to ocividne tym svojim slepacim mozockom nechape, ze o co norovi ide... vynimocne okrem vina a sexu mu ide aj o to, aby ju nestratil 😉
@pia22 mne sa nevidi, zeby ich charakter sa menil. milan - k..rva ostava vzdy kur..u, angie - tupacik, ostava tupacikom, imro - zabrzdenec, ostava zabrzdencom, atd, atd. len to volajak v rychlom slede zamotavaju a odmotavaju a co ja viem...mne to ale nevadi
@miska1981 ivana a jej city - v tom zmysle, ze k tomu dotycnemu na "sex" bude citit akusi naklonnost, nie vsak big love, ale aby ju s nim spajal aspon spolocne straveny vecer, ci dva. ved keby to malo byt myslene doslova, ze chces chlapa na sex - tak ani ty by si si nevybrala bezdomovca od kontajnera, nie? tiez by si asi ocakavala aspon pozvanie, dvorenie - aj ked jednodnove a potom sup sup na to 😀

a ku vcerajsku, ja som sa ohromne zabavala na to, ako alica opisovala vyvalena na stole tie svoje sexualne predstavy a egon stal za nou 😀 😀 😀

zuzkat1
1. okt 2010

@suzik77 mna rakova nejak neirituje,ale ta partlova totalne🙂 ked som s nou aj dake rozhovory videla tak som mala pocit ze od hlupuckej angie nema daleko🙂