Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

miska1981
1. okt 2010

@eva7780 ja uz davno hovorim, ze sona by mu mala vytriet kocura s nejakym sexi chlapom, vsak dudko nie je ziadny krasavec, ale to je tak zena dokaze odpustit neveru, chlap tazko. ale to co mu sona poodpustala je az chore, ja by som ho vysackovala z bytu uz skor, alebo radsej ja by som odisla k nejakemu sexosovi 😀 🙂

yennn
1. okt 2010

@pia22 tak v tomto s tebou absolutne suhlasim. Kto bol vcera sebavedomy, dnes je za totalneho chudaka a zajtra zase naopak, to sa tyka Michala, Ivany, Jakuba, Fabryho, Lucie ...
Niektorych ludi som na zaciatku zrala, dnes je z nich niekto uplne iny. Iba zopar ludi tam ostalo vernych svojmu povodnemu charakteru 😖

eva7780
1. okt 2010

😀 😀 😀 😀 😀
u mna by Dudko tiez uz davno nebyval a take nemehlo,ten jeho syn....... 😲 😲 mohli si nechat to babo,len by sa vtedy spamatal o com je zivot

yennn
1. okt 2010

@miska1981 mas pravdu, Karol je chutny, ked nehra v panelaku. Ked je v reklame na orindž alebo v Partičke, tak je super. A to čo baby na Maslákovi žerú je podla mna to jeho suverénne vystupovanie

yennn
1. okt 2010

@beru30 ja som raz videla naživo Jakuba v Auparku, sedel na lavičke a bavil sa so svojim dietatom - bol celkom sexi a vystupovanie mal úplne iné, než v seriáli, neviem preco ale dost ma to prekvapilo. Tvaril sa uplne normalne, nemal ten prihluply, previnily, poddany vyraz v tvari... 🙂

yennn
1. okt 2010

@miska1981 niekedy to scenaristi nedotiahnu, pravda - panelak sa podla mna robi dost narychlo, takze niet casu na detaily. Mne napriklad strasne lezie na nervy, ako vsetci cudzi ludia idu kupovat "ten byt na treťom". To my vieme, ktory byt na treťom, ale preco ho tak "familiarne" volaju oni?

miska1981
1. okt 2010

@yennn vsak sa aj hovori, ze nas zeny pritahuju taky "zly chlapci" ako maslak, kordiak 😀 a potom sa cudujeme ked nam ostanu oci pre plac 🙂 a najvacsie bosorky maju dobrych muzov co by im dali modre z neba, vid kubko 😉 🙂

veru nakruca sa kazdy den, tak nemaju cas na dotiahnutie vsetkych veci...ale my divaci sme velkí kritici a vsimneme si vsetko. s tym bytom na tretom mas pravdu ani by som si to neuvedomila, ale ked si mi to napisala je to fakt tak 😉

monline
1. okt 2010

Dnes som nechápala z Agáty..nehrá tam žiadnu veľkú inteligentku, aj ked tvrdí, že má vysokú, ale dnes- to bolo prisilné, však sa správala ako totálny magor

miska1981
1. okt 2010

@monline vystizne...ja uz neviem preco jej pisu take blbe vystupy, vsak vyzera ako blbana a na zaciatku serialu bola normalna.

mihouk
1. okt 2010

@monline no na Agatu je len jedno vysvetlenie, urcite huli tarvu s Tibikem, preto je taka vymleta a pripustila ze mu to dal Noro do ruksaku a preto ju taky fesak ako Tibike dostal ako prvu. To musi byt dobry matros 😎 😎 😎
Inak Oxana by sa malo dievca spamatat, tak ked uz mam chlapa s dietatom, tak mu nemozem dat na vyber medzi dcerou a sebou a este takemu ako je Kubko, ma dobre nastvala.
Aj Angie bola ako sibnuta, ved s Maslakom ani nechodia a ona mu uz robi sceny, by som ju poslala niekam byt nim. Asi sa citi ohrozena, ze chuda ostane sama.
Tusim tam dnes nehulil iba Tibi, ale vsetci, boli nejaky divni.

vejula
1. okt 2010

babyyy nepride vam uplne pritiahnute za vlasy to že pol roka je maslak zamilovaný do Angie kvôli nej aj s martinou začal chodiť lebo rovnako vyzerali, no proste velka laska... Fakt som si to myslela. A zrazu bum raz uvidi kočankovu a je zamilovany. No mne to pride taka volovina maximalna. Ako myslim že režiseri toto fakt prepiskli. Absolutne nechapem ako to mohli takto nahrať, aspon mohli tomu dať nejaky volny priebeh a nie že laska na prvy pohlada zrazu ku Angie nič neciti.. Čudne fakt čudne, za vlasy riadne pritiahnute 😒

mihouk
1. okt 2010

@vejula no ved videl ako sa Angie sprava ku Kordiakovi a uvedomil si co by ho cakalo, no neutekala by si???

vejula
1. okt 2010

@mihouk no akože heeej ja byť chlapom tak sa do angie nezalubim... 😅 Ale to nechapem že ešte 3 časti dozadu po nej šialene tužil a vašnivo ju bozkaval a zraqzu bum a nič žiadny cit, no proste zalubil sa len tak z čista jasna do Dominiky.. Neviem uplne mi to pride čudneee

mihouk
1. okt 2010

@vejula no pozri sa, Dominika je tmava, mila, doktorka a nova. Angie je blond, tupa, zavisla na niekom a obkukana. Proste sa chlapcovi zaziadlo po zmene, ved scenar pise chlap 😀 😀 😀

vejula
1. okt 2010

@mihouk 😀 😀 😀 tak tak

monline
1. okt 2010

@vejula
@mihouk ja fakt nechápem, prečo sú z tej Angie tak hotoví..akože- pekná herečka, všetko ok..ale jej postava tam je totálna naivná chudera bez iskry a inteligencie
a tiež Sonička- bola mi sympatická, keď vyhrala súťaž o projekt, keď mala sebavedomie a keď sa jej darilo..ako dokáže celé dni byť doma?? mala by byť ambicióznejšia, však podľa všetkého je to šikovná baba..nemala by sa nechať tak ponižovať
a inak- pani Janka mi lezie na nervy..chudák Emil..
a tiež si myslím, že tá Dominika nie je typ, do ktorého sa muž zamiluje na prvý pohľad..akosi mi to nesedí...Maslák je divný s tým zaľúbením sa...ale- v tom seriáli divne prejavujú city..však- zdalo sa vám, že angie a milan sa k sebe nejak majú? alebo žeby milan prejavil nejaké city k lukáškovi? ako si matka môže chcieť vziať chlapa, čo je tak chladný k jej synovi?

mihouk
1. okt 2010

@monline ta pani Janka je tiez cislo, karavan, ta ma tiez v hlave prievan z toho co stale spehuje na balkone, zase taka hviezda nie je. Ale pan Emil je zlaty ze to pre nu robi 🙂
Sonicka potrebuje dobre posexovat nech sa zobudi, ze co ma doma, ved si ju nevazi. Mala by sa dat dokopy s Norom, ten ma tiez suchoty v poslednom case

monline
1. okt 2010

@mihouk ale však tam už sexuje každý s každým...už som sa včera aj bála, že s tým fešim z reklamy si to naraz rozdá alica aj ivana..a inak- čakal tam ako tĺk, sa nedivím, že to ivane bolo blbé..okrem toho- chcieť po kamošoch dohodiť chlapa na sex, je tiež trapné..však ona má more iných možností ako zbaliť chlapa na sex a nezaťahovať do toho okolie....a tú malú kam chcela zatiaľ akože dať? to mala byť vedľa v postieľke?

vejula
1. okt 2010

@monline ale vieš ako chlapi sa citia ako chlapi ked su potrební a Angie je taka zranitelna že ma z nej človek pocit že sa sama ani nevytoto.. To je pre chlapa vyzva... 😝 Ale to je jedno mne len proste pride divne ako sa z velkej lasky zo dna na den stalo uplne nič 😖 Take je to čudne vymyslene.. už sqa asi opakujem 😅

monline
1. okt 2010

@vejula ešte je tu možnosť, že proste ľúbi Angie a páči sa mu aj Dominika..nebol by jediný, čo ľúbi dve ženy..na Angie si kvôli Milanovi príliš netrúfa, tak čo- treba si nájsť niečo iné..Maslák rozhodne nie je typ, čo by plakal pre zlomené srdce...

mihouk
1. okt 2010

@monline to ma tiez napadlo, mne to vadilo este ked boli s Kubom, sexovat pri malej a ona uz nie je taka mala, brrrrrr

vejula
1. okt 2010

@monline len ked ono to vyzera tak že maslak ked už konečne Angie povedala že chce jeho, zrazu o nu prestal mať zaujem a rychlo našiel niečo ine do čoho sa teraz vrhne. Neviem ale k tej dominike sa voobec nehodi. No nechajme sa prekvapiť ako to dopadne

monline
1. okt 2010

@vejula tiež sa mi zdá, že dominika je iná liga..rovnako ale aj angie..k maslákovi by sedela samostatná sebavedomá ambiciózna sexi žena...niečo ako bola tá milanova masérka celkom na začiatku, či ako betka

monline
1. okt 2010

@mihouk ale predsa je iné, ak to robia rodičia ako ked si mama užíva s cudzím chlapom

mihouk
1. okt 2010

@monline ja by som stale mala pocit ze sa moze zobudit, radsej si uzivat v inej miestnosti, ale to je len moj nazor v hlave

monline
1. okt 2010

@mihouk no..asi veľa rodičov sexuje v spálni pri spiacom dieťati..a nie je riešením ísť do inej miestnosti, keďže tam nie je až toľko súkromia, najmä ak majú aj väčšie dieťa, ktoré sa môže zobudiť a vnímať to ešte horšie

mihouk
1. okt 2010

@monline ved ja nikoho neodsudzujem, len mi to pripadalo divne, lebo moj maly by sa urcite zobudil, keby sme zasvietili svetlo a nebolo by ticho a Svehlovci maju iba Terezku a ked mozu robit taky hluk v obyvacke, tak preco tam rovno nezostat. My mame zatial len jedno dieta, tak budeme musiet porozmyslat ked bude dalsie 😀 Kukla som si tvoje foto a maly bubacik je taaaaaky krasny, hlavne ked ide plakat 🙂

mihouk
1. okt 2010

A kde je Zuzul???? dnes nebolo zhrnutie, no dufam ze ju nenahnevali a prastila s panelakom....

monline
1. okt 2010

@mihouk ďakujem..🙂
mne viac prišlo divné, ked ivana sedela večer v bare a jakub bol v práci či niekde...mala u seba vysielačku, ale i tak- ako môže nechať dieťa samé? to mi príde nereálne

mihouk
1. okt 2010

@monline to hej aj Angie to robi, ja tiez chodim po dome s vysielackou, ale len suchot a letim. No je pravda ze nas maly spi na posteli a Terezka v postielke, ale padla tu poznamka, ze ju ma velmi vysoko na to ze uz sama chodi, ako to bolo dnes Jakubovi povedane. No deti v tomto serialy nezvladli, to si musime uznat.