Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

yennn
5. okt 2010

Ja som vzdy mala Angie celkom rada. Ale teraz co z nej scenaristi spravili, bez smrncu, bez akehokolvek drive-u 🙂 V realnom zivote by som fakt nechapala co na nej chlapi ako Maslak alebo Kordiak vidia...

mamartinka
5. okt 2010

@jankamamka Presne aj ja ked vidim Angie tak hovorim ze je sliepka.Akosi mi tiez uz vadi v seriali.A vadi mi aj to ze uz to nieje taky serial ako kedysi.Take suche sa mi to uz zda.Ale niekedy aj sranda je.Ale uz to nieje co byvalo.A preco uz nedavaju ked ide neaka cast ako sa to vola?Vzdy to na zaciatku davali a teraz uz nic.Ale aj tak si to este rada pozrem.

zuzul1310
5. okt 2010

Ja sa už teším na večer, ako dopadnú Ivana s Kubom.

suzik77
5. okt 2010

@monkula ja mam tiez neodfarbene korienky momentalne 😀 😀 😀

suzik77
5. okt 2010

@yennn ved v tom je ta sranda, ze uz na nej zrejme nevidia nic. zeby pre tie neodfarbene korienky? 😕 😨 😀

suzik77
5. okt 2010

@mamartinka asi im uz dosli napady, ako jednotlive casti pomenovat 😉

monkula
5. okt 2010

@suzik77 ale ty sa netrepeš maslákovi do postele 😀

yennn
5. okt 2010

@suzik77 no to je pravda, ked si chce takych udrzat, musi sa dievca starat o seba 😝

bubinko83
5. okt 2010

inak aj mne sa zda ,že Angie nejak oškaredela.Alebo sa mi už hnusy len preto že je taka trubka? 😨 🙄 😀 Ježiši a ten rozhovor s Maslakom to bolo straaaaaaaaaaašne trapne.Normalne som sa hanbila za nu ☹ Agata mi ide na nervy,nemam rada tu postavu.Za to Alica je super a aj Oxana ma svoje čaro.Inak ja mam rada aj Janča niekedy ma dobry humor.No ale jak niekedy odje..... tu Soničku to sa mi nepači.A ešte je trapne ten Mariin kočik .Ved to je ten isty čo mala aj Ivana pri Terezke.

mamartinka
5. okt 2010

@bubinko83 A veru uz tusim Ivana Terezku nevozi v kociku.Nosi ju na rukach alebo Terezka beha sama.Mozno to je po Terezke kocik?Sa mi strasne ale Terezka paci ako dzavoce uz.Zato Angie Lukasko len blaci a nehovori este nic.A su rovnak stary s Terezkou nie?

monkula
5. okt 2010

@mamartinka že bľačí 😀 😀 😀

mamartinka
5. okt 2010

Stale fnuka place som chcela napisat 😉

mamartinka
5. okt 2010

Presne ta Maria bude mat kocik po Terezke.Dnes opet Kubko ponesie Terezku na rukach.A ved aj tak s nou chodi Ivana autom tak naco kocik.Na prechadzky s nou nechodi.Kocik uz nepotrebuje.

iinuska
5. okt 2010

no tak to je dobre, tak mani doktorka bola vydata, a neprisla o poctivost? Az pred pol rokom....to aku ma logiku???

honey023
5. okt 2010

iinuska, ona to hovorila tuším už neviem, v ktorej sérií, že nemohla mať sex, lebo videla ako jej kamarátku znásilnili a mala z toho traumu.

Inak Švehlovcom to teraz svedčí 🙂

zuzul1310
5. okt 2010

@mamartinka Nie všetky deti začnú hovoriť v rovnakom veku, na tom nie je nič čudné.
@iinuska s chlapom s ktorým chodila chceli so sexom počkať do svadby, po svadbe zistila že je impotent a po pol roku sa rozviedla a potom ako písala @honey023 mala nepríjemný zážitok ako pred jej očami nejaký hajzlík znásilnil jej kamarátku, mala z toho dlho výčitky, preto ani do pôrodnej sály nemohla ísť lebo jej bolo zle keď videla niekoho trpieť. S Fábrym sa vyspala preto aby prišla o panenstvo.
Aj ja by som Ivanu a Jakuba nechala spolu...mala pravdu že je sprostá keď ho posiela preč.

tatiana1985
5. okt 2010

baby nemate niekedy pocit ze by ste chceli aby uz panelak skoncil...a vy chcete vediet ako dopadnu vsetky postavy??? 🙂 🙂 vsak to je telenovela šuvix.. toto co sa tam deje uz 🙂

traktor
5. okt 2010

@tatiana1985 nieeeeeeeeee..ja chcem s nim zostarnut, ....vsak pri panelaku vypnem 😉 ..a je to super

suzik77
5. okt 2010

@monkula a co ty vies? 😀 😀 😀

monkula
5. okt 2010

@suzik77 to je tiež pravda... Ale tak s maslákom, no fuj 😝

tatiana1985
5. okt 2010

@traktor ahaa...tak to je laska teda 😉 😀 😀
... rada pozeram panelak (ordinaciu vobec), ale zas ked nevidim jednu cast nezblaznim sa..no a dnes bola taka "divna " cast...to tam motaju, motaju akokeby uz nevedeli co dat , ale vzdy chcu aby serial pokracoval... ci? 😉 😉 😀

suzik77
5. okt 2010

@tatiana1985 mne sa tiez paci, ja nechcem aby skoncil 😉 dufam, ze tu bude co najdlhsie 🙂

suzik77
5. okt 2010

@monkula fuj, take krabicove usta 😀 😀 😀

traktor
5. okt 2010

@tatiana1985 😀 😀 ..no , ani ja sa nezblaznik, ked nevidim daku cast... 😉 ...no tak si ju kuknem rano 😀 😀 ...ale nie....panelak mi pride taky pohodovy..fakt pri nom vypnem, oddychnem si...

monkula
5. okt 2010

@suzik77 😀 😀
a tie fúziky, jak žaba na p... i 😅

suzik77
5. okt 2010

@traktor a vraj ho davaju este aj okolo 15 na joj+ 😉

monkula
5. okt 2010

@traktor a keĎ nestihneš ráno, tak dávajú aj na JOJ plus, niekedy poobede.. 😀

suzik77
5. okt 2010

@monkula alebo ako fredy mercury 😀 😀

monkula
5. okt 2010

@suzik77 fredy Mercury mal tie fúzy aspoň husté, ako taký kartáč a tento to má ako použitú zubnú kefku 😝

traktor
5. okt 2010

@suzik77 no to by bolo na mna uz asi vela.... 😀 ..ja pozeram len raz...podla toho ako stihnem...bud rano alebo vecer..