Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mihouk
5. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 ty si cislo!!! Idem asi povedat mm, ze teraz sa to robieva inak 😀

traktor
5. okt 2010

ja mam svokru..viem o com to je... 😅 ...ale si tak hovorim..raz bude dobre..

suzik77
5. okt 2010

@mihouk ale povedz mu, ze musi vystrihnut tu spravnu velkost, nieze vystrihne mensiu a budes musiet za susedom 😀 😀 😀

monkula
5. okt 2010

@traktor hľadám nejaké, za akými m inebude smutno, keDˇdo nich vystrihnem džuru

suzik77
5. okt 2010

@traktor si sialena optimistka 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
5. okt 2010

@suzik77 ty si kozaaaa 😀 😀 😀

suzik77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
5. okt 2010

@suzik77 vzdy sa da tomu pomôct..ja uz si zistujem, ze keby daco..co by mi hrozilo..a myslim, ze keby sa dokazalo..ze som v tom case bola mimo..tak by mi to aj preslo.../ teraz pisem o svokre nie o gatkach 😀 /...a staci, ked si to tu dakto precita a vedia ze som mimo 😀 😀 😀 ..inak ja nepijem...len cistu vodu..a asi uz mam vela vodneho kamena tak mi hrabe..idem si dat jeden calgon..tak cakajte..

mihouk
5. okt 2010

@suzik77 som nevedela ze ta tak nastartujem, jedny gatky a co to s tebou urobi.
@monkula takze so suzik zacinate dierkovy strajk??? 😝 😀 😀 😀

suzik77
5. okt 2010

@traktor zhanas aliby? zavolaj......... 😀 😀 😀

monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzik77
5. okt 2010

@mihouk to vies, vystrihla som dobru dierku spravnych rozmerov a uz som aj nazad 😀 😀 😀

suzik77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejula
5. okt 2010

@suzik77 😉
@traktor 😀 😀 😀

monkula
5. okt 2010

@suzik77 jasné, aj ja si to myslím.. ako ja im fandím, ale ako dnes povedal MM, radšej nech sa idú postarať o deti a nie vypisujú blbosti na nete 😅 😅
ja idem radšej spať, lebo ja mám školopovinné dieťa doma 😀

suzik77
5. okt 2010

jejda koceny, koooooooolko hodin.... no ja som ako utrhnuta z retaze vecer, ked mam konecne doma klud a dieta v posteli 😀 idem asi hajat a nacerpat sil po dnesnom narocnom dni. a tesim sa na dalsie casti, majte sa krasne, dobru noc! 🙂

suzik77
5. okt 2010

@monkula kratka reakcia... presne to mi uz dnes jedna baba napisala, ze nechape, ako sa moze niekto svedomito o dieta starat, ked je non-stop na nete 😀 😀 pravdu mala.... tak dobru!!!

traktor
5. okt 2010

@monkula my sme sikovne zeny, vsetko stihame, aj navarit, poupratovat,o deti sa postarat, aj panelak pokukat, aj blbosti popisat..po dnesku polka z nas aj strihat dierky....tak nech skusi niekto nieco povedat... 😀

monkula
5. okt 2010

ale štrajkovať sme nestihli 😀

traktor
5. okt 2010

@monkula 😀 😀

suzik77
5. okt 2010

@traktor neda mi nereagovat - sme supermatky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a uz fakt dobru noc sonicky! 🙂

vejula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
5. okt 2010

@suzik77 prečo soničky? nie Sovičky?

suzik77
5. okt 2010

@vejula a to by si sa este cudovala, ake aj "ine" kočky tu pisu 😝 😝 😝 ale to patri do inej temy 😎
@monkula to len tak, lebo ste sonicku obhajovali niektore. zo srandy. ale sovicky znie lepsie... ale uz sa lucim asi 179-ty krat, tak sa majte, peknu dierkovanu noc prajem! 😅 😲 😲 😅 😀

traktor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
5. okt 2010

@suzik77 😀 😀 dobrú

suzik77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
5. okt 2010

@suzik77 😀 😀 😀 ...dobru noc kocky....sa tu rehnim jak besna a muz zakukol ze co..a ja nic..len riesime dierky..tak kuka na mna... 😀 😀 😀 😀

traktor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejula
5. okt 2010

@traktor tak tak 😖 ešte že tu my a ma kto pozdvihovať uroven rozhovorov že ano (medzi rečou už ste dostrihali tie nohavičky???) 😀 😀 😀

@suzik77 niekedy lepšie nevedieť 😅

a dobruu idem už aj ja na kute