• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

22. januára 2017 
@zuzul1310 inak, mozno by stacilo, keby maslak podaroval dominike dierkovane gatky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. okt 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul1310 rozhovor Nora a Maslaka bolo o brneni v nohaviciach, som sa pobavila aky je ten Noro truhlik, ale Maslaka tymto vystihol.
6. okt 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula :grinning: :grinning: :grinning: inak, vcera som sa tu inac rehotala, az sa mi spat nechcelo ist, som sa musela normalne odtialto odtrhnut. a kde je traktor???? :grinning: :grinning:
@suzik77 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je to tu zase...
@suzik77 mi hovor :sweat_smile: Traktor asi umyva pichačky :grinning: :grinning: :grinning:(vid perly našich detičiek) inač som sa zasmiala ked som chjcela dnes prečitať naš včerajši rozhovora už som tam videla len "neodbočuj od povodnej temy" :sweat_smile:
6. okt 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. okt 2010 o 22:40 • suzik77
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
6. okt 2010 o 22:41 • suzik77
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
6. okt 2010 o 22:43 • suzik77
@suzik77 veď si s Betkou včera pripíjali na čo najviac materiálu na štatistiku.
6. okt 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul1310 noooooo, to som tiez prepocula vcera. len viem, ze nieco dominika s betkou riesili, ale moc som toho nepocula. o aku statistiku prosim ta slo?
6. okt 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 čítala som dnes vašu včerajšiu "dierkovaciu"diskusiu a som sa nasmiala, hoci naozaj toho bolo dosť vymazaného. Keďže nemám šajnu o akom štrajku to tu píšete asi zostanem bokom :frowning2:
6. okt 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. okt 2010 o 22:47 • vejula
@suzik77 Dominika sa pýtala Betky na jej vzťah s Maslákom a či spolu spali, Betka že áno a že vlastne len o to Maslákovi
ide a na to Dominika zapotila nejakú múdrosť, že nie všetkým chlapom ide len o to jedno, na čo jej Betka povedala, že mala zatiaľ len jedného a to je dosť malý počet na zostavovanie štatistiky. Cca tak nejak to bolo
6. okt 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul1310 ach to je jedno, nemam chut to rozpisovat, lebo by to vymazali haha :grinning:
@vejula transparenty? no ty kokso. uz len cakam, ze to scenaristi zakomponuju aj do panelaku, taky velky den :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul1310 jaaaaaj aha, diky! :wink:
6. okt 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 mala by som sa asi mrknúť aj do iných diskusií, už asi viem o ktorú sa jedná....tak aspoň nech som v obraze... :slight_smile:
6. okt 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul1310 :slight_smile: kukaj kukaj
6. okt 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 :grinning: :grinning: no to som zvedava kto sa z panelaku zučastni štrajku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula veľa ich tam na výber nie je, Angie je pracujúca matka, Ivana je pracujúca a Angelika tiež maká a dieťa je v jasliach...no oni na to čas mať nebudú....Agáta celý deň nemá do čoho pichnúť, tak sa aspoň stratí v dave pred políciou... :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula svehlova asi nie - ta povie, ze sa moze na to vysr.t,
sona nebude mat vnuca, takze nic,
angie - mozno, hoci predava byt, ale bude potrebovat kazdy cent ak nebude mat ziadneho sponzora,
mozno aj noro, kedze uz bude mat dceru vo svojej opatere, takze mozno aj agata
pani janka ano - ta bude bojovat za prava matiek,
lucia - nie, lucka je velka, jej sa to netyka,
denisa - nie, nema partnerku, dieta momentalne nehrozi,
katka - nova postava - neviem, netusim, ake ma plany do buducna co sa dietata tyka,
patova zuzka - urcite nie,
alica - tiez nie, potratila
julia - nie, ma velke deti a v hlave ine starosti, ako napriklad: ako prinutit homosexualneho manzela k sexu s vlastnou manzelkou,
oxana - nie, ta deti zatial nemusi...
natalia - urcite nie, iba ak by mohla ziskat nejake dieta s bytom :grinning: :grinning: :grinning:

zabudla som na niekoho?
6. okt 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul1310 vidis, zabudla som na pracujuce matky! takze ako vravis, angie, angelika su vylucene!
6. okt 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne tam vsetci okrem agaty pracuju, to som ale domrvila, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul1310
@suzik77 :grinning: :grinning: :grinning: uuu tak ty si to zhrnula zas vyčerpavajuco :grinning: no tak sa nechajme prekvapiť, myslim že agata sa asi moc na oči pchať nebude kedže ju hlada policia, takže vylučjem aj tu... Možno pošle nora :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Angie si tam viem dokonale predstaviť na čele
6. okt 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo angie vlastne pracuje tak ostava pani JAnka :slight_smile:
6. okt 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula ano, ostava uz len pani janka, ta bude na cele s angie s obrovitanskym transparentom: ZACHRANME MATKY! :grinning: :grinning:
6. okt 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 norova dcéra je tiež veľká na to aby bojoval za RP, maximálne že by s Agátkou plánovali spoločného krpca a bojovali za práva matiek do budúcna. Lucia s borisom tiež ťažko, Lucka je veľká a Lucia s peniazmi problém nemá takže pre ňu by to bola tak či tak smiešna suma aby sa kvôli nej niekam trepala. Pani Janka určite, ešte aj na Dunča nalepí transparent. :grinning: a samozrejme Amy, veď čo ak sa niekedy presťahujú sem.
6. okt 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 :grinning: :grinning: :grinning: a vidiš ako sme to dobre zakomponovali do temy, teraz nas ani adminky nemožu vymazať :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme my ale šikulky šikovne :dizzy_face:
6. okt 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. okt 2010 o 23:17 • suzik77
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. okt 2010 o 23:29 • vejula
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok