Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
7. okt 2010

No to pripijanie v bare zo sampusom nemalo chybu.Angie,Denisa a Polakovci.Cau Denisa a som lesba 😀 😀

suzik77
7. okt 2010

@mamartinka 😀 😀 😀

mamartinka
7. okt 2010

Imrisko Dudkovi.Nevypijes 2 dzusy?Vyzeras byt smedny. 😀

mamartinka
7. okt 2010

Tak uz aj nabytok s 3 predany v Solosnici.Sikovny Imrisko

salma22
7. okt 2010

mne sa dudko zunoval, ze sa tak pokazil je volaky drzy na vsetkych ...tak by som ho preplesla 😝 a ten svehla aaach jaaaj tiez by si zasluzil po papuli 😖 tak najprv sa vyspi s oxanou potom z byvalou chce sa k nej vratit a teraz taha za nos zas len oxanu jooooj

lussy23
7. okt 2010

Vy ste toho zase popísali! 🙂 O akých transparentoch tu hovoríte? To čo bude v Paneláku za akciu?

mamartinka
7. okt 2010

@lussy23 to ani ja nechapem o com sa tu toci.O akych transparentoch.Dievcata vysvetlenie prosime 🙂

weiya
7. okt 2010

@lussy23
@mamartinka neviem isto ale baby tu asi narazaju na temu strajk 😉 tak som to pochopila ja... 😀

mamartinka
7. okt 2010

@weiya To maju mat neaky strajk v panelaku?

weiya
7. okt 2010

@mamartinka nie 🙂 co sa chysta ten strajk maminiek o rod.prisp., ze to by mohli zakomponovat do deja v panelaku 🙂

mamartinka
7. okt 2010

@weiya Ach tak.Potom uz chapito.Dakovala. 😉

weiya
7. okt 2010

@mamartinka nz 🙂

monkula
7. okt 2010

Mňa zarazial vo včerajšej časti jedna vec.. Teda neviem, ako to chodí naozaj, elbo byt som ešte nekupovala, ani nepredávala, ale to bolo nejako rýchlo, nie? Počmárali nejaký papier a tupaňa, no, asi to je v pohode a dala im kľúče..
žiadny notár, žiadne číslo účtu, žiadna dohoda o cene.. 😝 a hneDˇvysťahovať nábytok..
Ale mohli tej Noriske dať iný účes

weiya
7. okt 2010

@monkula no my sme byt kupovali a mas pravdu, toto bolo fakt narychlo, sice spominali, ze poobede pojdu k notarovi, my sme boli u notara asi 30krat 😠 🙂 a predaj sa tiahol asi mesiac,teda my sme ho brali aj na hypoteku, takze aj s tym bolo kopec vybavovaciek.A angie tusim spominala, ze ho predava cez agenturu,tak kde bola realitna agentka?Ta nasa bola pri kazdom kroku okolo vybavovaciek kupi bytu... Takze fakt zas nieco nepremyslene... A ten noriskin uces,fakt otras 😀 😀

zuzul1310
7. okt 2010

@monkula cena bola uvedená v inzeráte, platili v hotovosti, Ďusi povedal večer že do zajtra pripraví papiere a na druhý deň po prezretí papierov išli k notárovi, keďže platba prebiehala v hotovosti tak by tomožno aj mohlo byť, samozrejme ešte kataster a podobne, ale to už kľúče mať môžu. Pri hypotéke sa to ťahá dlhšie, u nás asi dva mesiace,,,

zuzul1310
7. okt 2010

Iná sranda, Angie povedala Dominike že Marcel má vzťah v Amerike, aj tak z toho vyjde ako najväčšia chudera, na čo to bolo dobré to nechápem.....

zuzul1310
7. okt 2010

Ja nechcem koniec, v najlepšom to skončilo, Imra uháňa Angelička sexe....chúďatko Imriško 😀 😀 😀 😀 😀

vejula
7. okt 2010

čafte kočky, tak čo vravite na tento diel??? Mne sa tí noví susedia moc nelubia, akysi divni su 😝 A dnes ani moc nevtipkovali... Jedine ma trošku pobavila dzurindova lapačka 🙂

suzik77
7. okt 2010

caute koceny. ja som nevidela to ako egon mal debatu s jakubom, lebo som musela odbehnut. ak tam bolo nieco zaujimave, informujte ma prosim. inak sa mi pozdaval tento diel rovnako dobre ako vsetky doteraz, ja proste milujem tento serial.
@monkula zuzul ma pravdu. ked kupujes v hotovosti, obe strany suhlasia s cenou a mas vypracovanu dobru zmluvu, nie je problem. mozes obist aj realitku, pokial si sama najdes kupcu - teda, pokial nepreberies kupcu priamo realitke, tam by uz problem bol. ale angie mala kupcu sama - sona dohodila, takze pohodka. drahy kupoval byt pred 2 mesiacmi, zmluva v pohodke, takze u notara boli raz. v podstate - notar overuje iba podpis (teda ak ti on priam nevypracuvava zmluvu). kluce tiez sme dostali ihned, i ked na katastri to prebehlo o mesiac az. ale tiez sme na ten byt cakali 2 mesiace, kym sa schvalila hypoteka. ale keby sme mali hotovost, mame ho kupeny za 1-2 dni 😉 😉

suzik77
7. okt 2010

@vejula niekto tu minule spominal, ze norisova hra tupane. neviem, nepoznam, ale zatial to tak vyzera, ze aj tu bude taku hrat 😀 😀 dusi vyzera tak, ze pretiahne minimalne sonicku v buducnosti, no ty kokos, sa mi pacilo, aky bol dusko zarazeny v zavere, ked ich nasiel sediet v obyvacke 😀 😀 😀

vejula
7. okt 2010

@suzik77 to je norisova??? ani som ju nespoznala 🤐 to asi ta kojodemencia 😅 no egon s kubkom rozoberali oxanu. Jakub sa pytal prečo povedal Oxane že on sa so ženou nerozvedie že ju stale lubi a už velakrat sa mali rozviesť a nič z toho a Egon povedal že chce oxanu a je mu jedno či sa s nim vyspi len preto aby sa pomstila JAkubovi alebo pre niečo ine, vraj chutiť to bude rovnako 😀

heleniatko
7. okt 2010

fuj, uz je to cele taky nezmysel... ako tu ktosi spravne poznamenal, byt sa neda kupit tak rychlo, minimalne to trva, co sa tyka pripravy kupno-predajnej zmluvy... ale co ma ako lekarku neskutocne vytaca, je fakt, ze tupa Dominika sa z vrchnej sestry na gynde (akoze pracovala popri medicine, hahaha, a aj operovala, haha) len tak stala pediatrickou, dokonca sama ambuluje vo vlastnej ordinacii... kde to zijem? ziadna prax na detskej klinike, ona nepotrebuje 5 rokov pripravy na atestaciu 😀 😀 😀

suzik77
7. okt 2010

@vejula ja ju absolutne nepoznam haha, len to tu ktosi minule spominal, aj odkaz tu bol na stranku, kde pisali, ze hej, norisova 😀
egon - prasiatko 😀

suzik77
7. okt 2010

@heleniatko kupnu zmluvu na nas byt som ja urobila za jeden vecer. staci mat skusenosti v tejto oblasti a potrebne informacie o nehnutelnosti - z listu vlastnictva nehnutelnosti a nie je to naozaj ziadny problem.
ale s tou lekarkou - to mas pravdu, to aj mne pride hodne divne 😝

vejula
7. okt 2010

@heleniatko no jo to maš pravdu 😕 je to asi dosť hluposť... JEdine že by mala nad sebou nejakeho primara, ktoreho nezakomponovali do dej 😅 😀

@suzik77 ja si norisovu pamatam len z toho filmu rebelove tam hrala tu hlavnui postavu myslim 😕 No Egon sa nam nejako chrapunšti 😝

zuzul1310
7. okt 2010

Trošku skrátené zhrnitie
Nechápem prečo Angie išla za Dominikou, vyzerala ako chudera.
Alicu veľmi ľutujem, dúfam že to nebude nič vážne.
Jakub má smolu, má v kancli nasáčkovaného a Egona.
Pán emil rozbil auto a Jankin celý honorár možno bude stačiť na opravu, Amy odišla.
Polákovci sa nasťahovali, teda nasťahovali jeden matrac, nič iné zatiaľ nemajú.
Agátu hľadá polícia...majú aj svedka ktorý videl auto.
Angie tlačí na Masláka, nerobí dobre...
Imriško je nešťastný Angelička ho vyťažuje požiadavkami na sex...chúďatko Imriško, má to ťažké.

suzik77
7. okt 2010

@zuzul1310 mozno je gay egon 😀

zuzul1310
7. okt 2010

to by bol divný párik 😖 aj s Jakubom aj s Oxanou, nehodí sa ani k jednému 😝

suzik77
7. okt 2010

@zuzul1310 ten egon by sa mal dat dokopy s alicou. jej je vsetko u ritky, nic neriesi, len sa rehoce, egon si potrebuje vrznut, alica v podstate tiez, kde je problem? 😉

zuzul1310
7. okt 2010

asi tak, oni by sa spolu hodili, možno aj s Julkou, tá po jej bývalom by každého chlapa čo ju nebije a ešte s ním aj sex môže mať brala všetkými 10timi