Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
8. nov 2010

Teším sa dnes na Panelák. Potom ho zase tri dni neuvidím. Mne sa ale nepáči, že si Jakub a Oxana stále vykajú. S Katkou si už tyká a s Oxanou vyká. Dosť divné.

weiya
8. nov 2010

@marthuska aj ja som si precitala,ale uz som zabudla 😀 😀

lussy23
9. nov 2010

Malé zhrnetiew včerajšej časti.
Klárika nepovedala Silvinke, kto je otcom jj dieťaťa, takže nechápem, prečo sa to v obsahu píše. Silvinka si nedala pokoja a šla za Cinegem a opatrne naznačovali, či ju to. Cinege o nepotvrdil. Možno klamal, možno nie, to nevieme.
Patrikova kúpa mopedu, sa nepáči ani dušanovi, ani Soni, tak ho dá na balkón. Emil sa pýta Janky, čí je ten moped. Ona si myslí, že je Ružovičov. Táto teoria sa jej opäť nepotvrdila. ˇIvana vysvetlila Ružovičovi ten štvrtok. Ten je ale nahnevaný, že jej je kamarátka prednejšia ako on. Patrik sa chystá vrátiť moped , stretne pani Janku. Tá mu vysvetľuje, že asi nepochodí. Paťo sa jej spýtal, či by neľla s ním. Janke sa rožžiarili očká a prikývla. Milan je v nemocnici na hadičkách, bol za ním aj Maslák aj Mede. Mede vypočúva Masláka, či v tom nemá prsty. Maslak zahovára. Maslá to potom oznámil Endži a tá vyzerala, že jej to nie jedno. Skončilo to tým, že lekár vravel Milanovmu otcovi, že má zlé správy.

eva7780
9. nov 2010

ten Pato to je taký trtko,doma by som veru také niečo mať nechcela 😝 neviem co sa stale tlaci do domceku 🤐

atinka22
9. nov 2010

Súhlas, Paťo je malý blbeček. 😝 Že domček. Niekde bývajú 5-6 členná rodina v malom bytíku a on domček! Aspoň, keby si naňho sám a poctivo zarobil. Sa čudujem jeho rodičom, že mu to dovolia. Maslák - totálny gauner. Najprv dá zbiť Kordiaka a potom za ním príde do nemocnice. Nechutné. 🙄 Imriško bol včera podarený. 😀

zuzkat1
9. nov 2010

maslakovi je to podla mna luto,ale uz nevedel co robit..podla mna sa kordiak zachoval hnusne.. tak ked je kamarat tak nema co udavat... a inak ten pato... ja by som ho s tou motorkou vyrazila z bytu len by sa zaprasilo a mohol by na cely byt zabudnut... je totalne nezrely maly rozmaznanec

mamutka
9. nov 2010

maslak mi uz ide na nervy, hrozne klame, ci uz babam, ani okom nemihne, alebo polisovi, kamosovi - stale klame.... a ako sa vyhrazal tomu chalanovi co maloval obraz a nadaval nanho, ze babrak carbak, nuz namalovat obraz je umenie, to nedokaze kazdy a taky podvodnik sa na tom nabali a jemu vynada aj ho zbije....

a Palo a ta jeho cicuska - poslala by som ich do prdele, maju studovat a nie sa pelesit, dieta urobili, zodpovednost ziadna, hned potrat, to o ochrane nepoculi? a rodicia platte nam byvanie, lebo my chceme spolu spavat....no po hube by nechcel?

pepi_petra
9. nov 2010

@mamutka suhalsim stebou.ten Pato je rozmaznany fagan!Makat a zarabat si na byvanie a nie trtkat a potom dietatka sa zbavit....najhorsie je ze dnes to takto ide aj vo skutocnosti.Sopliaci co nikdy nerobili maju super zariadene byty a drahe auta !! 😠

monaart
9. nov 2010

@pepi_petra
no toto je trefny komentar..
a jeho Zuzka sa este furt oduva!!!

mamartinka
9. nov 2010

Lucka akeho napadnika hned Lucii dovedie.

mamartinka
9. nov 2010

Ivanka a Ruzovic.Aky striptyz mu isla robit 😀

lussy23
9. nov 2010

Pomýlila so msa. Angie to povedala Denisa. A Imriško bol zlatýý. Ten jeho ksicht, keď Karol povedal v bare, že Milana zbili. 🙂 Inak sú ešte štiri postavy na ten odstrel. Kordiaka sa na nejaký čas zbavili, kto bude ďalší podľa vás?

lussy23
9. nov 2010

ježiš to je nechutná chyba. 😠 štyri

mamartinka
9. nov 2010

@lussy23 Ja myslim ze dalsi budu Noro a Agata.

lussy23
9. nov 2010

@mamartinka - Tí by mohli. Ale pochybujem, žeju Kraus vyhodí. Povedal, že ona tam ostane ☹ A Ozaj neviete, kto hrá tu malú´Sofiu? Nehrá náhodou aj v Ordinácií?

mamartinka
9. nov 2010

@lussy23 neviem.Ale prave som citala ze Noro bude navrhovat Agate aby sa odstahovali.Tak preto to pisem.A Angie sa dozvie ze Maslak poziadal Dominiku o ruku.

lussy23
9. nov 2010

@mamartinka - Zaujímavé.

mamartinka
9. nov 2010

🙂

honey023
9. nov 2010

No, ale Kraus hovoril o VI. sérií, že plánuje vyriediť postavy, takže teraz sa ešte nič nedeje, ale tak ja si myslím, že to bude Angie s rodičmi, Miloš (Betkin priateľ), ktorý odíde do zahraničia akože a Betka sa zapletie s Bajzom a ešte odíde Klárika kvôli tehotenstvu, ale ževraj dva majú byť priamo z Paneláku, no tak uvidíme, možno to bude ten Noro s Agátou, ale tak teraz tam dali malú Sofiu a okolo nich budú vedieť točiť nejaký príbeh si myslím.

atinka22
10. nov 2010

mamutka- úplne s Tebou súhlasím, Maslák je chronický klamár (alebo typický chlap? 😀 )- bez mihnutia oka drísta samé nepravdy. Raz sa do tých klamstiev tak zamotá, ešteže aspoň dobré vyzerá, tak ho v seriáli celkom môžem. A Angie - aká citlivka, ten jej otec ju zasa raz pekne usadil. Keď sedela za stolom a ten jej ksicht, tá nafúkaná držka... 😖 no hrôza ako sa tá ksichtí a jej mama, že: čo ti je zlatko? By som ju niekam poslala, keby sa mi tak odúvala. A tá Šimáčkovej dcéra - ako vyznávala lásku Bajzovi - no trapas, že srdce sa mi rozbúcha, keď vás vidím. Ja sa na Bajzovom mieste schovám pod čiernu zem...

zuzkat1
10. nov 2010

@lucadra fabrymi dali podpisat nejaky nevyhodny obchod zmluvu- s tym ze majitel to podpise dodatocne ten to ale nepodpisal a dosiel za fabrym ze toto je nevyhodne a ze ked sa nevzda funkcie tak ho kvoli tej zmluve dostane do problemov....

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atinka22
10. nov 2010

majdzy666 - super postreh.
Ja si ani nepamätám, či som vôbec videla Ivanu s kočíkom. Tá jej Terezka sa akoby zázračne "vychovávala" sama 😅

ma77
10. nov 2010

a nielen terezka ale ani lukaška už nejak nevidno to dieťa je ake dobre vždy len spí ani karol si prenho už nechodí a kde sa stratil stary fodrázs a agatkina sestra?

jankamamka
10. nov 2010

ja som sa minule dobre pobavila na scene Emilko a Jarmilka. 😀 😀 😀 😀 😀 Ze Jarmilka nie tak blizko,lebo by nas mohla uvidiet Janka a neviem,ako by som jej to vysvetlil 😀 😀 😀 Ako ho chudaka odfajcila,ze ci sa videl v zrkadle 😅 a on jej odpovedal,ze na rozdiel od teba ano!!!!! 😀 😀 😀 no niekedy zabiju riadne hlasky

mamartinka
10. nov 2010

Videli ste uz Emila a Jarmilu v reklame? http://panelak.blogspot.com/2010/11/blicharovci...

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz