Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
2. dec 2010
mamartinka
2. dec 2010

A toto bude v panelaku ich dcera Kristina Greppelova.

laurinkadanielka
2. dec 2010

@miska1981 to som nevidela ako hu predstavoval

mamartinka
2. dec 2010

V panelaku v bare bude neaky novy fesak,barman.

labelo
2. dec 2010

jediný seriál,ktorý pozerám od začiatku,už p.Kraus nevie koho tam strčiť!!!!strčiť tam toho nechutného Skrucaného 😝 😝 ,brrrr asi budem musiet prestat pozerat ešte chýba Tlučková a amen tma koniec seriálu 😖

labelo
2. dec 2010

myslím,že aj postava Ďusiho a Katky je tam uplne zbytočná,začína ich tam byť už privela a prichádzajú samí horší a horší ....

tatiana1985
2. dec 2010

... maslakova mamka je UUUUUUUUUUZASNAAAA....konecne dominicku poslala pa paaaa... oooch, len nech ostane na scene "mamicka" 😵 😵 😵

iinuska
2. dec 2010

@labelo ma tam vraj hrat aj Tluckova 😅

mamutka
2. dec 2010

s tym Skrucanym to podla mna pokazia, taky vyzity nechutak, mne pride nudny. Ale napr. aj taka afektovana Studenkova je spicova, ta rola jej sadla, tak mozno ma ten chlap prekvapi.
nech uz daju prec tu Angie...take lutostive ksichty hadze v tej nemocke.....skoro mi sanka padla, ked jej Milan povedal, ze amneziu len hra, a ona truba vyvalena, ze to akoze aj komu len hras? kua, da sa zahrat koma, ked je na pristrojoch jeden? Cica sa potrebuje nastahovat niekomu, nema hanbu, u Maslaka sa oprie o drez a ze daj mi na byt....teraz toho na posteli oblbuje, no chuderka...
Maslak je napokon taky nemozny mamickin chlapcek, co sa ani sam nevie rozhodnut..... asi aj tie tricka mu maminka nakupuje....

mamartinka
2. dec 2010

Tak ale tam bude Tluckova hrat az v jarnej serii a na klinike posilni nemocnicny tim.

atinka22
3. dec 2010

Tak to je už priveľa. Skrúcaný a Tlučková spolu! Bože, kam až je Kraus ochotný zájsť? 😲
Presne ako píšete - stále prichádzajú nové postavy - a nie vždy zaujmu.
Včera sa Domča vykričala na Silvinku, že ona nebola opitá, či čo. Nemala náhodou jedna celá dačo promile? Či sa mi to len sníva. Tú časť ako Kočánková zrazila toho chodca som nevidela, tak si nie som istá. A myslím, že telefonovala. Či?
Nový barman má prísť? To je fakt prosperujúci podnik, je ich tam zamestnaných ako hadov. 😀
Sonička sa mi včera nepáčila, ako silou mocou chce adoptovať dieťa, aj keď to Duški nechce. 😖 No zobrať dieťa do rodiny, keď jeden z rodičov nechce, to sa mi nevidí. 😒
Gizka včera po prebudení - dobrý účes 😀

zuzkat1
3. dec 2010

tak ja pevne dufam ze dominika pojde do basy... aj u nas za nieco taketo zial nezatvara... ale aspon by sme sa jej zbavili🙂

mamartinka
3. dec 2010

Dnesny diel co sa tyka Polakovcov v panelaku im nevysiel. Piatok 03.12(Pacientka)Polákovci spia u Ivany. Karol sa prišiel do nemocnice udobriť s Nikou. Právnik nemá pre Dominiku dobré správy. To predsa u Ivany spali Jancovci a nie Polakovci?Imrisko Shrek.Lucia Imrovi. Ak chces ja ti budem robit Fionu 😀 😀 Pani Janka kde by nebola aby jej nieco neuniklo.

erikasadek
3. dec 2010

co mate voci skrucanemu?? 😅 😕

fakt nechapem.. len preto ze teraz nie je v mode,,
,,
bol to vzdy dobry herec takze ja fakt neviem. mame tolko a mali sme tolko dobrych hercov ale na obrazovke stale len ti isti..
trebalo by to na slovensku trocha ozivit !!!!!!
co sa hercov tyka... 😠 😉

mamartinka
3. dec 2010

Dudky pirat,Sonicka Barbi 😀 😀 😀 😀 Este Imrisko Shrek a Lucia Fiona a je to kuuuul 😀

eva7780
4. dec 2010

@mamartinka náhodou Lucia sa podobá na Fionu 🙂
ja mám ako herca Skrúcaného rada,len ho málo vidieť,nevidím v tom nič zlé ked bude hrať s bývalou,ked s tým nemajú oni problém 😉

lussy23
4. dec 2010

@mamartinka - Veď aj ja som sa čudovala. Najprv som si myslela, že s apomýlili v novinách, ale pomýlili sa aj na tejs tránke, či odkiaľ to čerpáte.
S tým helovínom je to trochu od veci...Ale dobré. A čo mali znamenať tí dva chlapi?

lussy23
4. dec 2010

Inak som pozerala diel z 9.11 a Práv eoznamovali Kordiakovmu otcovi aký je stav jeho syna. pri ňom bola akási žena a tá sa hneď rozplakala. Nrezabudol pán Kraus náhodou na to, že Milanová mama zomrela? Alebo si Starý Kordiak našiel náhradu?

dajna11
5. dec 2010

@lussy23 ale ved on mal tú mladú ženušku ktorej kupil aj modre z neba nie?

mamartinka
5. dec 2010

Takze predsa ten novy barman v bare bude namiesto Natalie.

mamartinka
5. dec 2010

Panelak Pondelok 06.12(Bulvar)Oxana konečne povie Jakubovi, čo si naozaj myslí. Ďusi naberie odvahu a prizná sa Katke, že nie je úspešný podnikateľ. Panelak Utorok 07.12(Zmätok)Údržbár Cinege je znechutený z nových pomerov na klinike. Marienka prichádza k Blichárovcom, má niekoľko otázok. Dušan je v šoku. Panelak Streda 08.12.(Udobrenie) Katka má základný plat a "gaťkovné". Na klinike sa množia sťažnosti. Angelikina mama Viktória má záujem o byt na treťom poschodí. Panelak Stvrtok 09.12(Nádej)Dušan s Ďusim vykopnú dvere na Agátinom byte. V nemocnici nie je žiadny lekár. Za Luciou prichádza do baru biologický otec malej Lucky. Panelak Piatok 10.12(Raňajky)Michal odchádza od Ivany, vo dverách sa stretáva s Jakubom. Ďusi chce od Katky darček. Dušan a Patrik zháňajú raňajky.

mamartinka
5. dec 2010

Panelak Pondelok 13.12(Darceky)Dušan tvrdí, že ak bude Soňa naďalej trvať na dieťati, opustí ju. Imro zabudol na Luciine meniny. Otec Angie sa zamiluje do Lucie. Panelak Utorok 14.12(Unos)Maslák sa dozvedá, ako sa Martina dostala na Slovensko. Jakub bez dohody s Ivanou vybral Terezku zo škôlky. Panelak Streda 15.12(Ponuka)Maslák sa dozvedá, že v byte, v ktorom žil, už nemôže bývať. Kto mu pomôže? Lucia nie je spokojná s postupom polície pri hľadaní únoscu malej Lucky. Panelak Stvrtok 16.12(VIP)Profesor Bartelt nečakane prinesie Blichárovcom vianočné darčeky. Dôjde k veľkému omylu. Liečiteľ Šimon Horský sklame Ivanu, jeho metódy nezaberajú. Panelak Piatok 17.12(Benjamin)Maslák urobil pre Milana poslednú vec, ktorou ich kamarátstvo ukončil. Jakub je rozhodnutý - Oxana dnešným dňom vo firme končí.

weiya
5. dec 2010

@mamartinka hihi neska si to tu tusim necitala poriadne 😀 ten link sem uz dala rano majina.b 🙂

eva7780
6. dec 2010

no už aká zápletka 😕 ked sa Angin otec zamiluje do Lucie 🙂 to už ozaj každý s každým 😀 😀

vodnarky
6. dec 2010

teraz to moc nesledujem...ale Angin otec a Lucia??? 😅 😅
to uz co tam z toho robia?? 😕 ..... 😀