Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
30. dec 2010

Pozerala som včera diel z 1.12, lebo osm riadne pozadu z Panelákmi a opäť tam padla riadná Milkovina. Dušan šile k Ivane po plienky, lebo k nim Patrik doniesol psa(toho čo nechali u Jančovcov tí ich susedia), lebo šli zo Zuzkou do kina. Ivana mu na to, že Terezka už chodí na WC sama. Nemám deti, ale nemyslím si, že by dvojročné dieťa chodilo samé na záchod. Maxímálne sa vypýta...Alebo hej? Neviem. Vy máte skúsenosti.

mamartinka
30. dec 2010
mamartinka
31. dec 2010

http://panelak.blogspot.com/2010/12/silvestrujt... Len pripominam kto nevidel Panelak silvester 2009 tak ma moznost dnes o 16.00 na Joj.Prajem Krasneho Silvestra vsetkym Panelackam.

mamartinka
31. dec 2010

Panelak Blog Spot Zabavte sa na Silvestra
ako sa patrí a vstúpte
do Nového roka 2011 tou
správnou nohou!

Prajeme Vám veľa zdravia, šťastia a úspechov!
Ďakujeme vám za priazeň a dúfame, že nám
zostanete verní aj naďalej, ceníme si to!


Vaši ADMINI

mamartinka
1. jan 2011

Ahojte.Tak co pozeral vcera niekto.Neviem ako vy ale mne sa tento rok silvestrovsky Panelak nepacil ani trocha.Take suche to bolo.Minuly rok bol lepsi.A Prajem zaroven Vsetko Dobre do Noveho Roku Vsetkym Panelackam.

weiya
1. jan 2011

@mamartinka mam rovnaky nazor o vcerajsom panelaku...

mamartinka
1. jan 2011

@weiya Ze to zanic nestalo?

weiya
1. jan 2011

@mamartinka veru,aj cez tyzden myslim byvaju lepsie casty 😀 ale ta ivana ma sklamala,som uz myslela ze s tym kubkom ostane a ona bude s tym bajzom...no som zvedava ako to bude,nech uz je februar 😀

mamartinka
1. jan 2011

@weiya No veru.Ivana strasne ako sa chce vratit ku Kubkovi.Kazdemu to hovorila.A zrazu to vyzera v novych castiach ze bude zasa z Bajzom.Len Kubka za nos taha.On koli nej Oxanu nechal a ona toto mu stale robi.A najnovsie este ma byt Silvinka ma zacat chodit s Kordiakom.Uvidime.Ake mala vcera vyzehlene vlasy Silvinka.Dobre tam bolo akurat vcera Marienka u Blicharovcov 😀 A Dudko Soni.Dufam ze prcky mas 😀 😀 Inak fakt suchota.No som uz zvedava na Januar,februar kedy to daju.

ivanka85
1. jan 2011

mne sa vcerajsi Panelak pacil, hlavne Dusan, ten je tam jednoznacne najlepsi🙂

majina.b
1. jan 2011

Sme: neviem či tento članok je silvestrovský alebo fakt, veď uvidíme

Výskumy priniesli kruté zistenie - seriál Panelák je vo svojej dnešnej podobe neudržateľný. Diváci začali reptať a v záverečných správach fokusových skupín sa to len hemží vetami ako „Kedy už konečne vymenia tú Švehlovú (Diana Mórová)?“, „Už tam spal každý s každým. Nestačilo?“ alebo „Chceme už konečne príjemný seriál pre celú rodinu, treba ubrať z cynizmu a vniesť tam viac lásky.“

Vedenie televízie a tvorcovia, samozrejme, divácke volanie vypočuli a celý seriál „refrešnú“. V novom roku sa tak môžeme tešiť na niekoľko noviniek. V januárových dieloch si zrekapitulujeme predchádzajúce sezóny, aby bolo divákom konečne jasné, kto je kto. Vo februári však divákov čaká ešte väčšie prekvapenie. Hlavné postavy si uvedomia, aké chyby v minulosti urobili, a začnú sa pomaly meniť na príjemných a dobrosrdečných hrdinov.

V marci v seriáli konečne zavládne mier a zhoda, od čoho si televízia sľubuje nielen zvýšenie sledovanosti, ale aj zlepšenie imidžu. Obavu, že by sa pokojný činžiak mohol divákom prejesť už po niekoľkých častiach, náš zdroj z prostredia televízie odmietol slovami: „Samozrejme, napätie, emócie i humor v programe zostanú. Len ich trochu pozmeníme. Viete si vôbec predstaviť, že odrazu sa v seriáli budú mať všetci radi?“


eva7780
1. jan 2011

mna to včera tiež moc nebavilo 🤐 ale čo ma prekvapuje už dlhšie,vyzerá že Denisa sa dáva zase dokopy s Luciou 😕 aspon mám taký pocit......

lussy23
1. jan 2011

@mamartinka - súhlasím.

marcca
1. jan 2011

mne sa náhodou panelák videl...a nakoniec bol silvester, všetci sa zabávali a tak to má predsa byť,nie 😉 😉 dušky ten to jednoznačne vyhral 😀 😀

@majina.b tak to som zvedavá ako sa začnú mať všetci radi 😀 😀 😝

lussy23
2. jan 2011

Ja s auž teším ,na tie lepšie diely a dúfam, že tma už nebude toľko blbostí a bbudú tam viac ukazovať detičky. LUkáška a Dávidka už dávno neukázali.

lucia78lucia
3. jan 2011

Dlho som tu nebola, nebol čas... http://panelak.blogspot.com/2011/01/vii-seria-p... ale toto vás asi poteší 🙂

mamartinka
3. jan 2011

Tak az Valentinsky Panelak bude? 😝 A to mame tolko cakat?

eva7780
3. jan 2011

riadnu pauzu dávajú 😕

mamartinka
3. jan 2011

@eva7780 No budeme musiet vydrzat.Minuly rok to zacalo 1.02 tento rok zasa neskor.

weiya
3. jan 2011

@mamartinka no neviem ako to vydrzim,uz teraz mi panelak chyba 😀

mamartinka
4. jan 2011

@weiya Ani mi nehovor.