Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mmart
14. mar 2011

Ak bude Sonička v Paneláku oslavovať, tak určite nie reálnych 30 rokov 😀 nevychádza to. Hrá staršiu.

mamartinka
15. mar 2011

Panelak 15.03 Utorok(Depresia)Michal Bajza je psychicky na dne, rieši to alkoholom. Silvinka konečne pochopí, že Milan klame. Michal s Jakubom sa opíjajú. Panelak 16.03 Streda(Kamarati)Maslák dáva Egonovi v hotovosti 250 tisíc eur. Michal má okno, nevie, čo komu porozprával. Ivane prasknú nervy. Panelak 17.03 Stvrtok(Kluce)Jana sa nečakane vráti domov. Milan má čo vysvetľovať.Dušan chce uzavrieť so Svetlanou dohodu. Jana vyriešila Michalovu dilemu. Panelak 18.03 Piatok(Zvadzanie) Janet sa pred Imrom vyzlečie.Odolá jej zvodom? Silvinka s Dominikou sledujú Milana Kordiaka.

mamartinka
15. mar 2011

Panelak 21.03 Pondelok(Postel) Michal malej Miške klame, presviedča ju, že mamička nezomrela. Imro chce osláviť prvý jarný deň zabíjačkou. Karol má problém. Panelak 22.03 Utorok(Trezor) Dušan chce ísť na Sonino stretnutie s Ondrom, jej počítačovým „nápadníkom“. Egon prichádza do kancelárie s veľkým trezorom. Janka je očarená trénerom zumby. Panelak 23.03 Streda(Kraslice) Pri Klárikinom pôrode sú doktori Bajza aj Fábry. Janka nájde na chodbe v paneláku mŕtveho muža. S malou Miškou sú problémy. Panelak 24.03 Stvrtok(Zub)Svetlana sa snaží s Patrikom intímne zblížiť. Dušana bolí zub, nechce navštíviť zubára. Pomôže mu Imro? Panelak 25.03.Piatok(Pohreb) Milan Kordiak ponúkne Ďusimu dobrý kšeft. Dušan odmieta ísť na Zuzanin pohreb. Michal Bajza má vážny problém.

lucia78lucia
15. mar 2011

Včerajšia scénka Dudko vs. Janka nemala chybu 😀

mamartinka
15. mar 2011

@lucia78lucia 😀 😀 😀 😀 To nemalo chybu ako Dudko daval Janke 😀

ma77
15. mar 2011

dnes aka romantika v tom dome v nitre zima jak v psinci a kde bol lukaško? nehovoril karol že všetci 3 tam pôjdu? a kordiak popija v robote a potom na aute domov no sila 😀 😀 😀

eva7780
16. mar 2011

na Kordiaka už nemám ani slov,až to s neho kričí aký je závisly od Silvinkiných prachov 😅 😅 ked robí také hlúposti ,v poslednej dobe je dako vela reklam cez panelak 🤐

atinka22
16. mar 2011

Ja som sklamaná z Milana.Tie jeho včerajšie reči - no dvíhal sa mi žalúdok, že zabil svoju ženu, a že je na vine aj Kubo, lebo nedal Ivane čo potrebovala a on sa s ňou potom "musel" dať dokopy..... Fakt sila. 😖
A nechápem, prečo sa radšej nevenuje deťom, teda aspoň tej Miške, už keď chlapcov nejak odpísal, ale sa spíja v bare. A nechápem Ivanu - ako môže jedna psychologička povedať o alkoholikovi, že by mu pomohlo, keby sa spil do nemoty !!! Jej ako psychologičke, by som nezverila ani akváriovú rybičku a nieto ešte dieťa. 😝
Rozmýšľala som tiež - ako vysvetľuje Milanko Silvinke, že mu musí dávať vreckové, veď má nejakú úžasnú prácu, to robí akože zadarmo?
A tá Dominika! Svadbu chce mať v kostole, zisťuje aké prikázania Maslák porušil a ona sama chce dať zmlátiť nejakého chudáka. 😠
Nejako som sa rozpísala. Uf. 😅

atinka22
16. mar 2011

UPS. Chcela som napísať, že som sklamaná z Michala. 🙂 nie z Milana

monline
16. mar 2011

@atinka22 A veď aj Dominika bola vydatá, nie? To predtým nemala svadbu v kostole? Alebo sa svadba anulovala, keďže bola aj po svadbe stále panna? A maslák nebol tiež ženatý? či len žil s tou kordiakovou bývalou? A Michal má okrem dvojčiat a Mišky ešte jedného syna, pubertiaka, ani o tom už nie je počuť..načo mu scenáristi spravili toľko detí, keď ich potom už akože nemá? Tiež je to riadne hlúpe, aby sa o dvojčatá starali Alešovi rodičia, nie? Kebyže aspoň jeho rodičia, či Zuzanini...ale aj tak, čo je to za charakter, že nemá záujem o svoje deti? ved od začiatku sa chcel stretávať len s Miškou..a to s tým alkoholom a Ivaninou podporou som tiež nechápala...
No a Milan je tĺk, nechápem, že dovolí, aby s ním Silvinka tam zametala, neviem si predstaviť, že by som denne kontrolovala mužovi vrecká, oňuchávala tričká, spodky a takto sliedila a on reaguje ako totálny podpapučník, spolu s tou kómou mu asi vymietlo mužnosť z hlavy, to predsa nie je len otázka peňazí, byt zabezpečil Kordiak, neviem, či platí Agáte, či nie (raz vravel, že hej), tak nech mu Silvinka prispieva na bývanie a nemusí byť takým chudákom...
No a Blichar s Jankou- tá Janka ma neskutočne rozčuľuje, najradšej by som ich scény prepínala, ešteže jej Dudko naložil 🙂
Tiež nechápem, prečo sa o Norovho psa a dom nemohol starať ten feši sused, prečo museli do toho ťahať Karola..

atinka22
16. mar 2011

No scénaristi asi veľa vecí nedomysleli. Tiež som nechápala prečo do toho ťahajú Karola. A tú Angie by som prizabila. Čo je ona z cukru, že sa musela pri kozube rozťahovať sama! Ja na mieste Karola spím pri kozube a ona sa môže na hlavu postaviť. Čo si myslela, že je nejaká super neodolateľná a že sa ten truhlík na ňu hneď vrhne? 😖 A tiež som nechápala kde majú Lukáška, veď ho mali zobrať so sebou.

katushka16
16. mar 2011

@mamartinka môžem sa ťa opýtať,načo sem píšeš,čo bude nasledovať????????

mamartinka
16. mar 2011

@katushka16 Teba mozno nie ale niektoru to mozno zaujima co bude v panelaku a rada si to precita.Prepac ak ti to vadi tak sem nepis,necitaj co tu pisem.

katushka16
16. mar 2011

@mamartinka nečítam,čo píšeš lebo ma to nezaujíma,ale hádam sem môžem chodiť,či?????

weiya
16. mar 2011

@mamartinka ja si vzdy rada obsahy casti precitam a dobre,ze si to nemusim hladat sama 😀

mamartinka
16. mar 2011

@weiya 😉

eva7780
16. mar 2011

ja si obsahy tiež rada prečítam,ved aj tak nie je v nich úplne všetko,len taký "výcuc" 😀 😀
som zvedavá,kedy chcú dvojčatám povedať,že bude pohreb,tiež mi to príde nelogické,že riešia či má ísť Miška na pohreb,alebo nie a ich vobec........,ani len ich nespomenú 😕 😕

atinka22
16. mar 2011

katushka16 - mňa osobne to tiež trochu rozčuľuje, keď sa sem píše,čo bude v ďalších častiach. Nemám rada, keď mi niekto hovorí ako skončí nejaký film a týka sa to aj seriálov. Takže ja príspevky mamartinky preskakujem. 😉

ani_sama_neviem
16. mar 2011

Ahojte rada sa pridam k diskusii panelak je moj oblubeny serialik a da sa pozerat nie kao neiktore programy v tv. a odkial vie ta mamartinka buduce casti? :O

mirka21041988
16. mar 2011

panelak je super pozeram ho kazdy den este si ho niekedy aj rano pozriem a vobec mi to nevadi. aj manzel sa na to diva rad aj ked ho to sprvoti nebavilo teraz sa nan tesi 🙂

ani_sama_neviem
16. mar 2011

@mirka21041988 ano presne aj moj priatel najprv ze co to je za blbost a potom to aj on so mnou kukava:DD A ja tiez rano kolkokrat ked nic v tej telke ani nejde :P velmi chytlavy serial podla mojho narozu aj lepsi ako ordinacia ovela.

mirka21041988
16. mar 2011

@ani_sama_neviem tak to mas pravdu ale chlapy su taky najprv ze aka somarina a potom bez toho nejdu ani spat kym si to nepozru. a určite to je lepsie ako ordinacia na tu som sa divala ale moc ma to nebavilo

ani_sama_neviem
16. mar 2011

@mirka21041988 no presneeee :DD ako ordinacia je taky slaby odvar nic moc sa tam nedeje a podla mna v panelaku je to lepsie zrezirovane aj vsetko vidno ze na tom fakt makaju proste ako slovenske serialy som nikdy nemusela take ze ordinacia a podobne pokusy o dobry serial ale panelak ma dostal ako asi vacsinu :D a co hovoris na seherezadu? :DDD Ja radsej tu nenapiem verejne co si myslim o tom seriali lebo ma tu niektori luda zabiju bo niektori ju miluju a niektori neznasaju :D kazdy je nejaky no :P

majina.b
16. mar 2011

@ani_sama_neviem
obsah dopredu ja na 14 a viac dni
http://tv-program.aktuality.sk/dnes/
http://tv-program.sk/?rand=3346
klikni na panelak alebo iný film či seriál a ukáže sa ti obsah