Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mirka21041988
16. mar 2011

@ani_sama_neviem je to tam fakt super zorganizovane skoda ze nejdu dve casti za sebou a seherezada to ma nenatchlo ale mozno preto ze som sa nedivala od zaciatku ale aj tak keby ma to bavilu tak aj tak sa divam na nas panelak .-)

ani_sama_neviem
16. mar 2011

@mirka21041988 janeviem ja somsi najprv myslela ze seherezada bude nejaka orientalna rozpravka alebo take niecdo ale ked to zacalo a videla som ze je to v podstate telenovela tak m stacilo a odvtedy markizu o osmej nekukavam :DDDD

mirka21041988
16. mar 2011

@ani_sama_neviem tak tak moje slova 🙂

zuzkat1
16. mar 2011

@monline ta koza domca anulovala svadbu a maslak tusim zenaty nebol, o michla chalani nemaju zaujem a oni sa s nim nechceli stretavat lebo ho nacapali s ivanou a ten starsi je na nejakej skole v zahranici a fesi sused sa o dom starat nemoze lebo noro si mysli ze je nekompetetny... neznasa ho lebo mu za sestrou lozi🙂

zuzkat1
16. mar 2011

inak co sa tyka milana a silvie celkovo to nechapem.... ja by som nemohla byt ani s nim ani s nou🙂

bubbles
16. mar 2011

@mamartinka ja si vzdy rada precitam co sa v seriali chysta, prosim, neprestan pisat.. maximalne to oznac, napis na zaciatok prispevku, ze pozor, obsah.. ja osobne ani prekvapenia nemam rada, som radsej ked viem co dostanem, vtedy sa na to mozem dlhsie tesit.. 🙂 dakujem, ze tu davas obsahy..

mamartinka
16. mar 2011

@bubbles 😔 🙂 Dakujem.

mamartinka
17. mar 2011

http://www.cas.sk/clanok/193470/drzitel-ceny-ot... Inak neviem ako vy ale mne sa uz ta Angie a Karol taky pripeceny zdaju.Hlavne Karolko 😝 Myslite ze sa spolu daju do kopy zas alebo sa aspon vyspia spolu?

mamartinka
17. mar 2011

Este neviem ake narodeniny oslavoval Karol.Narodeny je 23.07.1976

maryah
17. mar 2011

ten Karolko je taký trtko (pardon za výraz)... myslela som, že sa s Angie nadajú dokopy, ani nebudú spolu pokračovať... prekvapilo ma, že sa začali bozkávať. Dúfam, že to Angie stopne 😀 nepasujú k sebe... 😅 ale čo už...
no minule ma dostal Jančo ako to Janke natrel 😀 😀 😀 juuuj, ja som sa nasmiala...

maryah
17. mar 2011

@mamartinka súhlasím s bubbles... 😉

perla200
17. mar 2011

@zuzkat1 maslák bol ženatý....s danielou - čo majú majú svoju vivien....ale sú rozvedení a boli asi sobásení len úradne takže v kostole sa môže ženit

zuzkat1
17. mar 2011

@perla200 ja som myslela ze oni spolu len zili... a ked sa rozviedol tak akoze moze mat svadbu v kostole? co ja viem tak niekto kto je rozvedeny nemoze byt ani krstny rodic a zrazu svadba je povolena?

lussy23
17. mar 2011

ja si Panelák netčam, , lebo kukáme Šeherezádu a Modré z neba, tak si ho natáčam. Tie obsahy mi nevadia, ja si ich aj tak prečítam v novinách, Inak Šeherezáda myslím nadchla toľko ľudí, hlavne kvôli tomu, že hlavná postava bola vdova s chorým dieťaťkom 😔 Také ľudí zaujmú

jasminet
17. mar 2011

@zuzkat1 on to hovoril, ze sa nebrali s danielou v kostole ale na urade. a pre cirkev clovek, ktory nie je sobaseny v kostole ako keby ani sobaseny nebol vobec... takze preto sa mozu v kostole brat...

@mamartinka to si ako prisla na ten datum narodenin? 😕 😕

mamartinka
17. mar 2011

@jasminet na jednej stranke 😉

mamartinka
17. mar 2011

Oxana sa bude chciet v Thajsku vydat 😉

perla200
17. mar 2011

@zuzkat1 ked je niekto len úradne zobratí tak sa druhýkrát môže brat v kostole....

zuzkat1
17. mar 2011

@jasminet
@perla200 hej ja chapem len je to zaujimave ze toto sa moze a kopec inych veci nie...

katy2
17. mar 2011

@perla200 to s tym uradnym sobasom a sobasom v kostole nie je take cierno-biele... Pre pokrsteneho je sobas na urade neplatny ale pre nepokrsteneho je platny..... Teda pre Maslaka ako pokrsteneho je sobas uradny neplatny, pretpo sa moze sobasit v kostole

pipera
17. mar 2011

ahojte,nijako som prehliadla, kde su michalovi chalani? misku ma,ale dvojicky boli tiez v tom lietadle ci su kde? neviete?diky.

susi157
17. mar 2011

@pipera vraj u nejakych znamich v prahe ale u akych to neviem

pipera
17. mar 2011

@susi157 diky :D a maju prist k nemu byvat ci to sa nevravi?

susi157
17. mar 2011

maju ostat v prahe on bude mat iba misku

pipera
17. mar 2011

@susi157 skoda, oni boli dobry ako tam robili zle :D dakujem za info

mmonika
17. mar 2011

no ja som bola v tom ,ze v tom lietadle zomreli obaja aj Zuzana aj ten Ales ... a oni ze len Zuzana 😒 mi to take divne pride ..

pipera
17. mar 2011

@mmonika cudne, ju ani nenasli a on to prezil?
preco vajcaci nepridu k nemu?

mmonika
17. mar 2011

@pipera no tiez sa cudujem ,ze co aj ti synovia nejdu ku nemu .. dako to pani scenaristi nedomysleli ... 😒

pipera
17. mar 2011

@mmonika niekedy mi to pride cele ako keby scenarista zabudal a to dost casto :D

atinka22
18. mar 2011

No ja mám pocit, že sa tým, čo to točia nechce piplať s deťmi. Asi sa s nimi ťažko točí. Tak hneď ako je to možné, ich niekde "odstránia". Ako vajčákov (aj keď je to pritiahnuté za vlasy, že sú u Alešových príbuzných), alebo Máriino dieťa (teraz fakt neviem, či to bolo dievča alebo chlapec - o tom tu už diskusia bola). Ja len čakám, kedy sa zbavia Mišky a Terezky - možno ich pošlú do nejakej super zahraničnej škôlky 😀