Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

katy2
10. máj 2011

@stardust Ja som bola dlho zavislacka.... Ja nepozeram len asi dva tyzdne.... 🙂 Ale uz ma to fakt uplne prestalo bavit.... Vlastne ma uz nebavili posledne dve serie ale zo zotrvacnosti som pozerala. Ale uz na to nemam nervy 😀

pipera
10. máj 2011

ahojte,prosim vas,aka mrcha pravnicka byvala votm byte? nejako si neviem spomenut :D

stardust
10. máj 2011

@katy2 myslis, ze uz budes nadobro abstinovat alebo ti hrozi navrat ku zavislosti 😀 ? Alebo si objavila nejaku nahradu? Co ta na tom prestalo bavit?

katy2
10. máj 2011

@pipera mrcha pravnicka bola jedine Betka, nie? Ked byvala v Panelaku....

@stardust myslim, ze ostanem abstinent 😀 rovnako som prestala pozerat Ordinaciu v Ruzovej zahrade zo dna na den a uz ju nepozeram dobre dva roky.... Nahrad je dost, u nas TV celkovo moc nefici.... A prestali ma bavit tie casto nerealne zapletky, a vobec cele je to o nicom, uz mi to nedava dokopy ziadnu pointu.... Pozerala som to ku koncu uz len kvoli niektorym dobrym hlaskam....

stardust
10. máj 2011

@katy2 este nebodaj skoncis tak ako ja...na reportazach a dokumentarnych filmoch, obcas obohatene kvalitnym filmom. Akurat Simpacov si musim pozriet skoro kazdy den 🙂 .

atinka22
11. máj 2011

To je fakt pravda, že tie zápletky sú už fakt mimo reality. Napríklad ten Miloš. Bol to normálny chlap (možno mierne amorálny po prachoch bažiaci "podnikateľ") ale teraz čo z neho spravili?! Psychopatom sa nik nestane pomaly zo dňa na deň. Alebo Milanko! Tá jeho strata pamäte - to čo malo byť? Scénar je už taký prekombinovaný, že keď niekedy nestihnem pozrieť Panelák, tak ma to ani veľmi nemrzí. Ešte že máme Imra. 😅

mamartinka
11. máj 2011

Dnes 2 casti. 1 Cast zo vcera 10.05(Cerviky) Dušan má z odberu spermií nepríjemný zážitok. Imro má vážny problém. Balkón u Blichárovcov je plný červíkov. 2 Cast uz dnesna 11.05(Zlodej) Vavro dáva Maslákovi do úschovy dôležité papiere. Oxana by sa rada bližšie zoznámila s Jakubovou mamou. Milan má zase výpadok pamäti.

zuzkat1
11. máj 2011

@atinka22 tak milos podla mna nikdy nebol normalny... mne pripadal agresivny uz ked bol s ninou
inak asi som jedina ktorej nepride ten panelak divny... mne to bavi viac ako prve serie... teraz sa tam naozaj nieco deje a nikdy sa nezamyslam nad tym ci by to takto v realite bolo alebo nie... na zaciatku to bol taky dost rozvlacny a prilis "rodinny" serial... teraz je to sranda🙂

lussy23
11. máj 2011

práve teraz som čítala, že ten Opatovský odpadne pri pôrode.

mamartinka
11. máj 2011

http://panelak.blogspot.com/2011/05/dnes-dvojpo...
@lussy23 tato cast pojde konkretne 23.05 v pondelok.

pipera
11. máj 2011

@katy2 aha,dakujem,na tu som zabudla :D

egyptanka
11. máj 2011

Baby Kubo s Oxanou sa nakoniec vzali v tom Thajsku?

anelehka
12. máj 2011

Ahojky,ludia,dufam,ze z Milanka neurobia nejakeho pometenca,ja tu postavu mam rada,aj to ako sa zo vsetkeho dostal a teraz toto,nepameta si ...chudacik,dufam,ze nieje chory,z tej komy,som zvedava,co bude dalej 😨

mamartinka
12. máj 2011

@anelehka Kordiak pojde na operaciu.Inak vcera isli 2 casti panelaka a dnes rano preco neopakovali zo vcera 2 casti ale 1.Nechapem.Ja ze obidve budu dnes aj opakovat.

mamartinka
12. máj 2011

Baby neviem asi niesom v obraze.Ale Sonicka ide na aky zakrok ked musi byt 3,4 dni po zakroku v nemocke.O Dudka sa bude starat Fedor z Monikou 😀 No som nato zvedava.A ked boly natacane tieto casti a seria tak uz bolo vonku teplo?Agata stale ranajkuju na dvore.Nechapem.

katy2
12. máj 2011

@mamartinka nema ist sonicka na laparku?

mamartinka
12. máj 2011

@katy2 Neviem.Snad sa dozvieme dnes.

katy2
12. máj 2011

@mamartinka michal jej vravel, ze pred IVF este musi absolvovat laparku.....
inak ja to uz nepozeram....

mamartinka
12. máj 2011

@katy2 Ach tak.To som tam nepostrehla ze jej to povedal. 😉 A inak asi moc vysledky neprisli Sonicke dobre vsak.Neako sa netvarila dobre.

zuzkat1
12. máj 2011

@mamartinka pokial viem tak oni natacaju dost na poslednu chvilu teda vzdy aktualne a nie tak ze mesiac ci dva dopredu.... a teplo je uz dost davno 😉

mamartinka
13. máj 2011

Tak dnes bude svadba.Pozrite sa na Viki http://www.topky.sk/cl/100313/1275366/Nevesta-V...

mamartinka
13. máj 2011
mamartinka
13. máj 2011

Dnesna cast(Svadba) Milan bol na vyšetrení u neurochirurga. Dozvie sa pravdu o zdravotnom stave. Denisa nahovára Angie na obnovenie vzťahu s Milanom. Agáta sa vydáva. Inak chudak Dudko.To som nevedela ze zo spermiogramu sa da aj dvd spravit.Teraz urcite nikto nebude o tom vediet 😀

lussy23
14. máj 2011

ach včera zase to Karolove povestnéí Na 😀 A som zvedavá, kto bude napokon bývať v tom byte. To bude mať zase Janka rečí 😀

mamartinka
14. máj 2011

@lussy23 aj mne sa Karci pacil najviac asi.Jeden kvet a NA 😀 Este ako to drzal 😀 A Angie povedala ze tam nepojde a zrazu tam bola.Dobry bol Maslak a obrucky tiez 😀 Ze im tak pasovali Dudkove a Sonickine obrucky.Maju rovnaku velkost?No Inak Fifo z Mariou by mohli byvat namiesto Polakovcou.Aj by tam zapadli.Som zvedava keby tam prisla byvat Fifova mama ako by to dopadlo.Aspon by Janka z Marienkou mali dalsiu do partie 😀

mamartinka
14. máj 2011

Obsah casti na tento tyzden. Pondelok 16.05(Zahoracka Kuchyna) Michal chce dať dokopy vrchnú sestru s Alicou. Silvinka rieši Milanov zdravotný stav. Budúci otecko chce pre svoju ženu k pôrodu Roba Opatovského, baby z agentúry vybavujú spevákovu účasť. Zdenka zvádza majiteľa kliniky Líšku. Imro chystá „Týždeň záhoráckej kuchyne“. Utorok 17.05(Svadobna Depka) Maslák rieši detaily svadby s Dominikou. Silvinka má výčitky pred Kordiakom. Klárika žiarli na novú zdravotnú sestru. Angie má depku z Maslákovej svadby. Streda 18.05(Tabletky) V nemocnici sa pomotali skúmavky. Monika našla doma ukryté tabletky a myslí si, že to sú drogy. Emil rieši nových nájomníkov v paneláku. Dominika chce, aby bol Maslák nezamestnaný. Stvrtok 19.05(Bezvedomie) Vrchná sestra preruší Ivane a Michalovi romantickú atmosféru. Oxana zistí, že malá Miška sa hrala s jej mobilom. Kordiak odpadol a nereaguje na Silvinkinu snahu prebrať ho, Dominika ho ide zachraňovať. Fedor nachytá Dušana v posteli s Monikou. Piatok 20.05(Zlodejka) Ria sa prizná, že Kordiak by mohol byť otcom jej dieťaťa. Oxana chce, aby Kubo nenápadne zobral z firmy peniaze. Prípravy na Maslákovu svadbu sú v plnom prúde. Ria poradí Silvii, aby sa vykašľala na Milana.