• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
No tak vcera to Dominika totalne zabila. Mne tak lezie na nervyyy!! Sprava sa ako bezcitna mafianska ludra, s Maslakovou mamickou sa bavila ako keby mala za chrbtom styroch bodyguardov a v stoliku 2 samopaly a vcera s tymi papiermi - no nemam slov.:angry:
26. máj 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 s maslakovou matkou by som sa aj ja tak bavila... no ale tie papiere to mas pravdu...inak dominiku tiez nemusim:slight_smile:
26. máj 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atinka22 tak asi nevedeli ako to tam vsunut a ked oni chcu rekonstruovat tak to vyriesili takto...
26. máj 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som včera nevidela celý Panelák, čo sa to dialo s tými papiermi?
26. máj 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atinka22 Maslak poslal Nora do svojho bytu najst a zobrat papiere, ktore mu dal Betkin ex do uschovy, v byte sa stretol s Dominikou, ktora sa velmi zaujimala co na nich je a natahovala sa o ne s Norom tak, ze ich roztrhla.
26. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no ale dnes ma Ivana poiadne nas.. ako pytala od Kuba peniaze ťapa jedna :grinning: :grinning: :grinning: ale Kubo sa zachoval konečne ako chlap a odbil ju a ešte mi ide na nervy Denisa z Angie jake bludy riešia v bare :angry: idu mi na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 veru,dneska ako riešili tú dovolenku, som myslela, že ma porazí :unamused: že ked nebude in é,tak pôjdu hoci aj do Grécka alebo Chorvátska-sa o tom vyjadrovali,ako keby to boli nejaké krajiny tretieho sveta. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a zasa tá Miška pri tom musela asistovať :unamused: skoda,že tú malú herečku vymenili :unamused:
27. máj 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježišenko radšej by som si ruku odhryzla ako si pýtať na dovolenku od ex ktorého som osrala koli inému a potom s ním chcem isť na dovolenku a na to si pýtam od ex....ako úplná neschopáčka....ked na to nemám nikam nejdem,svet sa nezrúti alebo idem na to na čo mám ale nieee....iba luxus....
27. máj 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 mne ide na nervy ta angie, hadze ksichty ako opica a mysli si ze kazdy chlap z nej odpadne a nevie si ani poriadne vybrat koho by chcela... podla mna jej je to aj jedno hlavne aby mala niekoho v nohavaciach pri sebe....
27. máj 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ivana nasrala aj mna tak tvari sa ze je skoromna a pritom hento povie o tej dovolenke no maa dost...este ze kubo sa zachoval ako chlap a nedal jej tie peniaze :wink:
27. máj 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne s Vami súhlasím,
Ivana ja ťapa - to o Chorvátsku ma fakt naštvalo, my tam chodíme každý rok, lepšiu dovolenku si neviem predstaviť, nepotrebujem hotel s 5 hviezdičkami, bazény a jakúzy.... stačí mi krásne more (a to Chorvátsko má) a nech je teplúčko a vyhrávajú cikády :dizzy_face:
Včera by som Kuba najradšej vybozkávala ako Ivanku odpinkal, že ostala ako obarená. :slight_smile:
A čo sa týka Angie - mám pocit, že keď jej to so žiadnym chlapom nevyšlo, tak sa preorentuje na lesbu, lebo Denisa by si dala povedať :grinning:
A pani Janka - Amy nesmie u nich prespať - to čo je za svokru? Fakt to prehnala.
27. máj 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atinka22 to veru prehnala,hlavne ked tam Amy nie je sama,ale s ich jedinou vnučkou :confounded:
@zuzkat1 ona potrebuje nie len aby mal v nohaviciach ale aj na účte :angry:
Kubo včera bodoval,taký mal byť už dávno :slight_smile:
27. máj 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1, to si vystihla. aj certa by klofla, len aby mala niekoho a hlavne prachateho :angry:
27. máj 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 - súhlas a ešt e k tomu ten iný muž bol jeho najlepší kamarát :confounded:
27. máj 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 presne tak....ako ked michalnechal aby jeho dcera šla na týžden preč k cudzím ludom.......bývalemu manželovi jeho frajerky....ako kde toto videli?decko by dostalo na zadok keby cchelo stoj čo stoj ísť a basta....ja neviem kde na toto chodia.
27. máj 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 - presne. Ale asi neodolali, keď sa s Terezkou tak pekne držali za ruky.
27. máj 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no ja by som to nedovollila a ani by som si nevzala dieťa človeka ktorý mi rozbil rodinu...som ja divná??
27. máj 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 aby si moja ex mohla večere užívať volnosti a on jej bude robiť aupair??? :grinning: :grinning:
27. máj 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 uplne suhlasim, bolo to pritiahnute za vlasy a vzhladom na to ake ma Jakub s Ivanou vztahy tak to bolo aj uplne nerealne:stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak nepochopila som-preco Rysava s Alicou spavaju v jednej posteli v 2-izb. byte?
27. máj 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 sa tak dohodli, lebo nemajú tam sedačku.
@dajna11 - súhlasím... ach čo ten kraus ešte nevymyslí
27. máj 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 aj som si myslela, hlavne ze vcera Rysava poslala Dusiho spat do tej druhej izby, tak som zvedava na com spal. Krausovy akosi unika logika:sunglasses:
27. máj 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni ze z tej druhej izby urobia satnik, ale neviem, radsej by som teda v malej izbe spala ako s cudzou osobou v jednej izbe :slight_smile:
a ivana vcera, chamrad jedna nenazrana, by ma hanba fackala a radsej nesla na dovolenku nez toto... a ten michal, ako tiez nechapem, zaraba 5000€ (podla toho co ste tu pisali), deckam aj keby 3000,-€ platil skolne, tak za 2000,- by uz nenasetril na riadnu dovolenku v "luxuse"???
27. máj 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 lebo sa nevedeli dohodnuť kto bude kedy v spálni...predpokladám že okrem tých matracov na posteli inak nemá kde spať
27. máj 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no som ešte zvedavá.....zo zčiatku to aj bývalo reálne ale teraz?....
27. máj 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna vec by ma zaujimala, ktovie ci ivanke napadlo, ze ked michal dokaze strelit zene, tak ze dalsia kludne moze schytat ona
27. máj 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika1988 a komu nalozil Michal??? :astonished:
27. máj 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka oxanke, ked nanho vyletela kvoli miske :slight_smile:
27. máj 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok