Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

pia22
26. máj 2011

No tak vcera to Dominika totalne zabila. Mne tak lezie na nervyyy!! Sprava sa ako bezcitna mafianska ludra, s Maslakovou mamickou sa bavila ako keby mala za chrbtom styroch bodyguardov a v stoliku 2 samopaly a vcera s tymi papiermi - no nemam slov.😠

zuzkat1
26. máj 2011

@pia22 s maslakovou matkou by som sa aj ja tak bavila... no ale tie papiere to mas pravdu...inak dominiku tiez nemusim🙂

zuzkat1
26. máj 2011

@atinka22 tak asi nevedeli ako to tam vsunut a ked oni chcu rekonstruovat tak to vyriesili takto...

atinka22
26. máj 2011

Ja som včera nevidela celý Panelák, čo sa to dialo s tými papiermi?

pia22
26. máj 2011

@atinka22 Maslak poslal Nora do svojho bytu najst a zobrat papiere, ktore mu dal Betkin ex do uschovy, v byte sa stretol s Dominikou, ktora sa velmi zaujimala co na nich je a natahovala sa o ne s Norom tak, ze ich roztrhla.

ma77
26. máj 2011

Ahojte no ale dnes ma Ivana poiadne nas.. ako pytala od Kuba peniaze ťapa jedna 😀 😀 😀 ale Kubo sa zachoval konečne ako chlap a odbil ju a ešte mi ide na nervy Denisa z Angie jake bludy riešia v bare 😠 idu mi na nervy 😝

nicky655
27. máj 2011

@ma77 veru,dneska ako riešili tú dovolenku, som myslela, že ma porazí 😒 že ked nebude in é,tak pôjdu hoci aj do Grécka alebo Chorvátska-sa o tom vyjadrovali,ako keby to boli nejaké krajiny tretieho sveta. 🙄 🙄
a zasa tá Miška pri tom musela asistovať 😒 skoda,že tú malú herečku vymenili 😒

dajna11
27. máj 2011

ježišenko radšej by som si ruku odhryzla ako si pýtať na dovolenku od ex ktorého som osrala koli inému a potom s ním chcem isť na dovolenku a na to si pýtam od ex....ako úplná neschopáčka....ked na to nemám nikam nejdem,svet sa nezrúti alebo idem na to na čo mám ale nieee....iba luxus....

zuzkat1
27. máj 2011

@ma77 mne ide na nervy ta angie, hadze ksichty ako opica a mysli si ze kazdy chlap z nej odpadne a nevie si ani poriadne vybrat koho by chcela... podla mna jej je to aj jedno hlavne aby mala niekoho v nohavaciach pri sebe....

aniratak696
27. máj 2011

Ivana nasrala aj mna tak tvari sa ze je skoromna a pritom hento povie o tej dovolenke no maa dost...este ze kubo sa zachoval ako chlap a nedal jej tie peniaze 😉

atinka22
27. máj 2011

Presne s Vami súhlasím,
Ivana ja ťapa - to o Chorvátsku ma fakt naštvalo, my tam chodíme každý rok, lepšiu dovolenku si neviem predstaviť, nepotrebujem hotel s 5 hviezdičkami, bazény a jakúzy.... stačí mi krásne more (a to Chorvátsko má) a nech je teplúčko a vyhrávajú cikády 😵
Včera by som Kuba najradšej vybozkávala ako Ivanku odpinkal, že ostala ako obarená. 🙂
A čo sa týka Angie - mám pocit, že keď jej to so žiadnym chlapom nevyšlo, tak sa preorentuje na lesbu, lebo Denisa by si dala povedať 😀
A pani Janka - Amy nesmie u nich prespať - to čo je za svokru? Fakt to prehnala.

eva7780
27. máj 2011

@atinka22 to veru prehnala,hlavne ked tam Amy nie je sama,ale s ich jedinou vnučkou 😖
@zuzkat1 ona potrebuje nie len aby mal v nohaviciach ale aj na účte 😠
Kubo včera bodoval,taký mal byť už dávno 🙂

januarova
27. máj 2011

@zuzkat1, to si vystihla. aj certa by klofla, len aby mala niekoho a hlavne prachateho 😠

lussy23
27. máj 2011

@dajna11 - súhlas a ešt e k tomu ten iný muž bol jeho najlepší kamarát 😖

dajna11
27. máj 2011

@lussy23 presne tak....ako ked michalnechal aby jeho dcera šla na týžden preč k cudzím ludom.......bývalemu manželovi jeho frajerky....ako kde toto videli?decko by dostalo na zadok keby cchelo stoj čo stoj ísť a basta....ja neviem kde na toto chodia.

lussy23
27. máj 2011

@dajna11 - presne. Ale asi neodolali, keď sa s Terezkou tak pekne držali za ruky.

dajna11
27. máj 2011

@lussy23 no ja by som to nedovollila a ani by som si nevzala dieťa človeka ktorý mi rozbil rodinu...som ja divná??

dajna11
27. máj 2011

@lussy23 aby si moja ex mohla večere užívať volnosti a on jej bude robiť aupair??? 😀 😀

pia22
27. máj 2011

@dajna11 uplne suhlasim, bolo to pritiahnute za vlasy a vzhladom na to ake ma Jakub s Ivanou vztahy tak to bolo aj uplne nerealne😝 Inak nepochopila som-preco Rysava s Alicou spavaju v jednej posteli v 2-izb. byte?

lussy23
27. máj 2011

@pia22 sa tak dohodli, lebo nemajú tam sedačku.
@dajna11 - súhlasím... ach čo ten kraus ešte nevymyslí

pia22
27. máj 2011

@lussy23 aj som si myslela, hlavne ze vcera Rysava poslala Dusiho spat do tej druhej izby, tak som zvedava na com spal. Krausovy akosi unika logika😎

jasminet
27. máj 2011

oni ze z tej druhej izby urobia satnik, ale neviem, radsej by som teda v malej izbe spala ako s cudzou osobou v jednej izbe 🙂
a ivana vcera, chamrad jedna nenazrana, by ma hanba fackala a radsej nesla na dovolenku nez toto... a ten michal, ako tiez nechapem, zaraba 5000€ (podla toho co ste tu pisali), deckam aj keby 3000,-€ platil skolne, tak za 2000,- by uz nenasetril na riadnu dovolenku v "luxuse"???

dajna11
27. máj 2011

@pia22 lebo sa nevedeli dohodnuť kto bude kedy v spálni...predpokladám že okrem tých matracov na posteli inak nemá kde spať

dajna11
27. máj 2011

@lussy23 no som ešte zvedavá.....zo zčiatku to aj bývalo reálne ale teraz?....

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
egyptanka
27. máj 2011

@dominika1988 a komu nalozil Michal??? 😲

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz